Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 50 éves férfi mikor számít nem egészségesnek, pedofilnak, ha hány éves lánnyal jön össze?

Figyelt kérdés
2023. márc. 31. 15:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%

Én is szeretem a fiatalabbakat. A kérdező jó is lenne. Jókat kufircolnánk.


Manyi néni 80

2023. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
10%
pedig nem olyan ritka dolog az apakomplexus, mint itt a "20 éves lányoknak csak 20 éves srác kell, 40 éves papát legfeljebb elviselnek a pénzéért" harcosok beállítják
2023. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
9%
aki feljogosítva érzi magát, hogy előírja, ki kit találjon vonzónak és kivel jöjjön össze, előbb nézzen magába, miért is vált ki belőle ekkora ellenszenvet, hogy más felnőtt emberek hogy élik a magánéletüket.
2023. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

23

Engem nem érdekel, hogy a kérdező kit talál vonzónak, az viszont kbaszott módon zavar, hogy lépten-nyomon nyomunak ezek a vénségek, és sokszor tapadósak is ráadásul. Ha talál egy apakomplexusos lányt, akkor tegye, de aki nem olyan, azt hagyják békén a papák.

2023. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
76%
50 évre férfihez 50 éves nő való! Fogadd el kérdező.
2023. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
13%

"Engem nem érdekel, hogy a kérdező kit talál vonzónak"

á nem, csak kábé minden második komment a béka segge alá oltotta a kérdezőt

amúgy a nyomulós rész viszont teljesen jogos. na de az, hogy hánysz a pofátlanul nyomuló idősebb fasziktól (én is hánynék valószínűleg), az nem azt jelenti, hogy senkinek nem jöhetnek be idősebb faszik (vélhetően közülük is olyanok, akik nem nulla az érzelmi intelligenciájuk, és képesek érzékelni a másik részéről érkező jelzéseket, valamint hogy milyen helyzetben mi a helyénvaló).

2023. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 gabor49 ***** válasza:
0%
14 év alatt pedofil egyebkent mindenki azzal jon ossze akivel akar ha egy 50 éves egy 15-16 evessel az is a magánügye semmi ertelme az ilyen troll kerdeseknek
2023. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!