Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi miért mondja önmagáról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi miért mondja önmagáról, hogy ő alkalmatlan házasságra és gyereknevelésre?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen van új kollégám, egyidősek vagyunk, ő is 40-es évek elején jár, emberileg, szakmailag teljesen korrekt ember.


De megdöbbentő volt hallani ahogy így mondja nevetve, hogy "Ó ilyenre én alkalmatlan vagyok." amikor kérdeztem hogy vannak vagy lesznek gyerekek, házasság.


És így mondja hogy ő csak így barátnőzik.



2023. ápr. 10. 18:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Vagy ezzel akarja leplezni, hogy nem akar megállapodni és csak szórakozni akar, vagy tényleg úgy érzi, alkalmatlan rá (pl. türelmetlen, nem bírja a kötöttségeket, nem képes alkalmazkodásra, eü. okok stb.).
2023. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Mert korrekt, és nem akarja Barbie-babás lázálomba ringatni a nőt.

Miért furcsa ez? Ja, mert korrekt...

2023. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell mindenkinek ugyan úgy élni az életét. Úgy gondolja, ahogy mondja, alkalmatlan rá. Neki nem ez kell. Gyereknevelésre én is alkalmatlannak tartom magam, semmi anyai vágy nincs bennem, a terhességtől kezdve az egész gyereknevelés gondolatától lever a víz.
2023. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%

Én is alkalmatlannak tartom magam rá, maga a tény erre a bizonyíték, hogy 36 évesen nemhogy családom nincs, de még csak barátnőm sem.


Szerettem volna saját családot, és bár voltak kapcsolataim, végül mindenki elhagyott. 35 felett pedig akárki akármit mond, nem csak a nőknek ketyeg a biológiai óra. Persze megtermékenyíteni meg tud egy férfi egy nőt, de fel is kell nevelni az utódot, rengeteg időt és energiát szánva rá, hogy értelmes, jóravaló felnőtt legyen belőle. Ehhez pedig fizikailag és mentálisan is a toppon kell lenni. Nyugdíjasként nem olyan buli az egyetemista gyereked tanulmányait finanszírozni. Mert nyilván ha ebben a pillanatban ismerem meg a leendő feleségemet akkor is legalább még 2 év, mire gyerek születik, és ekkor csak pár hónapot adtam magunknak egymás megismerésére. És feltételeztem, hogy kb az első próbálkozásra sikerül majd a teherbeesés. Ha nem ideálisan történnek a dolgok, simán 40-42 éves koromra kitolódik a gyerekem születése, és akkor majd majd a gyerek kamaszkorában ott leszek 50-55 évesen, szinte nulla rugalmassággal, pont amikor a kamasz gyerekhez kötélidegek és sok elfogadás szükségeltetik.

Nem tehetem meg, hogy így kicsesszek valakivel.

2023. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 MolotovPunk ***** válasza:
Szabadon él és őszinte veled, plusz nem akar házasodni és nem akar utódot sem, nagyjából ez lehet a helyzet. Nem találta meg az "igazit," így nem is foglalkozik a témával nagyon. Nem is mindenki találja meg a magához való partnert. Szerintem ő abban a helyzetben van, amiben sok 30-40-es pasi van manapság.
2023. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!