Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt javasolják, hogy add...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt javasolják, hogy add lejjebb az igényeidet ők is lejjebb adták, ha igen boldogok a párjuk mellett? Egyáltalán jó ez a világszemlélet, nincs alternatívája?

Figyelt kérdés

Nekem van olyan érzésem, hogy esetek többségében akik azt tanácsolják, hogy vedd lejjebb az igényeidet, nem voltak társkeresési problémáik, könnyen találtak partnert, szerencsés génekkel születtek. Nagyon minimálisan lehet csak lejjebb adni az igényeket.


Saját példámat hoznám fel. Bejöttem egy nőnek, kívánt engem mondom magamban gyakorlásnak jó lesz. Ölelkeztünk, csókolóztunk, pettingeltünk nem szexeltünk, mert épp megjött neki. Ő nagyon élvezte velem én nem annyira, nem igazán állt fel, de úgy voltam vele, hogy legalább gyakorlok és lesz egy barátság extrákkal kapcsolatom. Majd eljött az a nap, hogy szexelünk, ott álszom nála és egyáltalán nem kívántam, hozzám bújt semmi merevedésem nem volt és totál rossz kedvem volt. Nem lett ebből semmi, hazamentem. A haveri kapcsolatunk is teljesen megszakadt.


Feltenném azt a kérdést, hogyha egy barátság extrákkal kapcsolat nem működött, akkor hogy lehet egy rendes párkapcsolatnál lejjebb adni? Hogy tudnék beleszeretni? Egy olyan kapcsolat maga lenne a pokol. Nem hiába mondják azt, hogy jobb egyedül, mint egy rossz párkapcsolatban és szerencsére egyáltalán nem vagyok társfüggő, elvagyok egyedül és próbálok így is boldogan élni. Folyamatosan fejlesztem magam, heti többször edzek, személyiségileg is sokat fejlődtem, humorosabbnak látom magam ezt a barátaim is megerősítették, férfiasabb a kiállásom, mint régebben és nem görcsölök rá annyira a nőkre, mint régebben.


Filozófiai kérdésem is lenne a végére jó ez a világszemlélet amit osztanak, hogyha nem sikerül valami akkor add lejjebb, fogadd el, hogy nem lehet egy jó kapcsolatod? Annyi rosszul működő kapcsolat van, annyi válás, hogyha van gyerek akkor olyankor ő az áldozat és átveheti azt a mintát aminek soha véget nem érő loop válhat belőle, hogy nem érdemes lejjebb adni. Egyedül is lehet boldogan élni, igaz sokkal jobb egy jó kapcsolatban élni, de sokkal rosszabb egy olyan személlyel együtt lenni akit nem kívánsz és nem működik a kémia. Tényleg lejjebb kell adni, nem jobb küzdeni azért, hogy egy szebb életed lehessen?


2023. ápr. 22. 06:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem tudom, most ha belegondolsz, 500-1000 éve az emberek, férfiak és nők egyaránt azokkal házasodtak, akiket a szülők kiválasztottak vagy aki elérhető volt falun belül. Persze volt kivétel, de ez volt a jellemző, nem a szerelmi házassàg, és mégis mennyi gyerek született.
2023. ápr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%

Próbáld meg a saját szintedre belőni a keresési kritériumaidat. Az "add lejjebb az igényeket" elsősorban azoknak szól, akik mondjuk 3/10-esként 10/10-est keresnek.

Olyan nővel meg ne akarj szexelni, akire nem áll fel.

2023. ápr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%
Lejjebb adni az igényeket nem azt jelenti, hogy olyannal jöjjél össze, akitől undorodsz.
2023. ápr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
38%
Ha te vagy egy 5/10 akkor már a 6/10 se való hozzád. Sírhatsz rajta de a helyzet nem fog változni.
2023. ápr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
77%

Az esetek többségében azért adják ezt a tanácsot, mert egyre több ember marad azért egyedül tartósan, mert túl sokat akar.


Csak azokból tudsz válogatni, akiknek te megfelelsz. Ma is már írtam. Sokszor fogom még írni. Hátha végre sikerül megérteni.


Te kiknek jössz be? Válassz közülük egyet, aki neked is vonuó. Ennyi a siker titka, semmi több.


De én még akkor ismerkedtem aktívan, amikor nem volt mindenkinek mobilja se, nem hogy internet meg okostelefon. Mi még úgy csináltuk, hogy eljártunk a baráti társaságunkkal ide-oda, volt egy törzshekyünk, vagy mindig ugyanannál röffentünk össze. Emberek csapódtak hozzánk, emberek mentek, tudtál új arcokkal ismerkedni. Beszélgettünk párszor, nevetgéltünk, aztán egyszer csak jött a felismerés, hogy az a csendes, alacsony pasi milyen vicces, mennyire jókat lehet vele bestélgetni, milyen szép a szeme, jó az illata, és basszus, elhívott randira, juppíí! Aztán évekig egy pár voltunk. Meg se fordult a fejünkben, hogy amúgy nem úgy néz ki, mint egy filmsztár vagy topmodell.


Ma meg mindenki nézi ezeket fhosh társkereső appokat, és úgy válogatnak rajta az emberek között, mintha egyáltalán lenne esélyük vele ismerkedni. Miközben nincs. Azzal van esélyed, akivel legalább egy nyomorult első randit össze tudsz hozni. Onnantól lesz ismerkedés. A neten lájkolgatás, írogatás, az semmi. Akinél ez ér valamit, az tényleg van olyan hülye, hogy a mesterséges intelligenciába is beleszeret.


Nem megy a társkeresés? Kapcsold ki a netet, lehetőség szerint a tévét is,vegyél egy nyomógombos telefont, és akkor rákényszerülsz, hogy ha emberi kommunikációra vágysz, akkor emberek közé menj. Aztán ha párszor eldumáltál a kapofú, laposmellű csajjal, akkor fel fog tűnni, hogy amúgy szép a szeme, a haja, jó a feneke, cuki nevet, és mi lenne, ha elhívnád randira.

Arra ne várj, hogy random idegenekkel fogdossátok egymást, miközben szimpátia sincs, és majd egyszer csak feláll a farkad arra a gondolatra, hogy mennyivel kevesebbnek látod, mint az instamodellt, akire tegnap kiverted.

2023. ápr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
0%
Azok szokták azt írni amikor problémád van, hogy szakíts.
2023. ápr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
36%
De jó nagy majom vagy, hallod :D Lejjebb adni az igényeket nem azt jelenti, hogy olyan emberrel próbálsz sze-xelni, aki semmit nem mozgat meg benned, hanem ha ha valakivel egyébként jól elvagy, akkor eltekinteni, szemet hunyni egy olyasmi felett, amit kizártnak tartanál. Pl. nagyon jól elvagytok, mindne klappol, de .... és ide képzeld azt, amit egyébként kizáró oknak tartanál, vagy cikinek. Pl. magas beosztású, fehérgalléros embernek "csak " egy eladó barátnő, ahelyett, hogy legalább mondjuk titkárnő lenne. Vagy azt mondtad korábban, hogy diplomást akarsz magad mellé, de neki csak szakmunkása van. Vagy CSóró családból jön, nincs jól csengő pedigréje, a te családod meg eléggé sznob.
2023. ápr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%
Mi volt a különbség az eseted és a szóbanforgó nő között?
2023. ápr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
65%
Jó lenne, ha a lejjebb adni az igényeket valóban nem azt jelentené, hogy olyannal legyünk, aki nem vonz és a személyiségünk sem passzol. De akiknek ezt tanácsolják, azok esetében sajnos pont ezt szokta jelenteni. Így nincs értelme. Noha a tartós (akár élethosszig) egyedüllét sem olyan könnyű...
2023. ápr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
72%
Ez psziches probléma és agymosás. Mégis mit gondolsz meddig marad egy nő szép és milyen körülmények között? Ha max 27 éves, napi egy órat sportol, tomi magába az avokádó lazac vitaminkombót,keni magara a 30 ezres lancome krémet. Es persze tökéletesre van szabva cici, pofi. És képen keresztül az illata is finomnak képzelődik, de minimum szagtalan. Ilyen nő nem is létezik, szupernormális inger. A probléma valójában az, hogy az életmódunk, okostelo stb valoban lecsokkentette a valodi interakciókat és szupernormalis ingerekkel lakatja jol a fantaziat mint tokeletes bor, mindig ugyanolyan kinezet mintha sose lenne hasmenese, influenzaja a nőnek, vagy izzadt. A legtobb ferfi impotens lesz ettol es ez mar tarsadalmi problema. En szerintem neked tokeletes testu nore se allna fel, csak azt hiszed. Hidd el, egy egeszseges szexualitasu ferfinek nem kell sok inger ha mellette fekszik egy atlag vagy akar kicsivel alatta levo nő. Impotens lettél sajnos.
2023. ápr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!