Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők nem anyagiasak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők nem anyagiasak és felszínesek, akkor a leggyakoribb csajozási tanácsok közt miért az van, hogy "szerezz jól fizető melót" meg "járj egy gyúrni"?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 26. 12:49
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
86%

Öhm... te kinek a tanácsait nézegeted, kérdező? Az a gyanúm, hogy olyanokét, akik amúgy nem túl járatosak a csajozásban.


Szerezz jó melót. Edzd a testedet. Ezeknek semmi köze a csajozáshoz. Ezek a jó életminőséghez való tanácsok. A te érdeked ezeket cisnálni, és nem mások, hanem magad miatt.


Megint egy tipikus provokátor vadbaromság...

2023. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
5%

"Szerezz jó melót"



Nincs protekciom.



"Edzd a testedet"



Az agyamat edzem, mert a testem gyenge....



38F incel

2023. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
81%

#22 ki szereti a dagibb nőket? Akinek nem jut jobb?


Azért Dan Bilzerian yachtján még nem láttam dagi nőt…

2023. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
85%

24, ha az agyadat edzed, akkor hozzá tudsz jutni jó munkához.

Ezek szerint mégsem edzed eléggé az agyadat.

A testedet meg pont azért kell edzeni, mert gyenge.

2023. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nőként nem kell egy lusta, tohonya, csóró férfi. Az erős, egészséges és stabil egzisztenciával rendelkező férfiak tetszenek. Nem fogom rosszul érezni magam miatta egy cseppet sem, akkor sem ha pár lúzer szerint én felszínes meg anyagias vagyok.

Nekem nőként a férfiak által irányított világban jó munkám van, egyetemet végeztem, 8 éve járok edzeni és adok magamra. Olyan férfival ismerkedem csak és kizárólag, aki legalább ezt a szintet hozza.


Érdekes, hogy egyes férfiak mennyire fel tudnak háborodni, ha a valódi férfi minőséget számon kérik rajtuk.

Egyébként meg az is árulkodó, hogy saját magadtól nincs igényed rá, hogy erős és egészséges legyél, meg hogy legyen pénzed.

2023. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
6%
"24, ha az agyadat edzed, akkor hozzá tudsz jutni jó munkához." Persze, meg egy "kis" protekcióval, vagy úgy, hogy punci van az ember lába között. Bátyám és egy közös haverunk járt ECDl tanfolyamra olyan 2008-2009 körül talán, mindegy, volt ott egy csaj, szegényke sík volt a dolgokhoz, a bátyám és a haver segített neki és ki kapott állást, na vajon ki? Még szép, hogy a csaj. A Föld összes golddigger, sugarbaby, másoknak ártó nők és férfiak nyakát teszem rá, hogy nem ez volt az egyetlen ilyen eset és nem is ez lett, hogy valaki kb. azért kap állást mert nunija van és szépen tud mosolyogni. .
2023. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
80%
28, és ez hol a nők hibája? Hibáztasd azokat a férfiakat, akik nem képesek józan ésszel mérlegelni, hanem a farkuk, meg az érzelmeik irányítják őket még ilyen fontos kérdésekben is.
2023. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
80%
28-as, rengeteg sikeres férfi van, akkor most hogy van ez? Hogy lehet az, hogy jó állásokba tudnak jutni és akár vezetői pozíciót szerezni, pedig nem nők, hanem férfiak. Másokat nem ér hátrányos megkülönböztetés a munkaerőpiacon?
2023. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
5%
Tudtommal nem írtam egy szóval sem, hogy ez a nők hibája. Az sem rémlik, hogy olyasmit írtam volna, hogy csak a nők érhetnek el sikereket a munkaerő piacon. Jó lenne értelmezni a szöveget, főleg azt a szöveget, ami oda van írva. Nem kiforgatni...
2023. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
70%
"Persze, meg egy "kis" protekcióval, vagy úgy, hogy punci van az ember lába között."- ez elegge ugy hangzott.
2023. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!