Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők nem anyagiasak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők nem anyagiasak és felszínesek, akkor a leggyakoribb csajozási tanácsok közt miért az van, hogy "szerezz jól fizető melót" meg "járj egy gyúrni"?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 26. 12:49
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
76%

Megy a rinya ezerrel. Soha nem buktak a nők a ronda és csóró pasikra.


Mellesleg a jó munkahelyet és a magunkkal szembeni igényességet magamtól is elvárom.

2023. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
12%

41


Igen de az, hogy ronda az most tág fogalom, sokkal több férfi lefed. Úgy 90%-át férfiaknak.


Meg aki rondának és csórónak nevez egy emberi lényt az egy csótány vagy undorító féreg szintjén van és megérdemelné, hogy elaltassák.

2023. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
62%

42


Én a hozzád hasonló álszent fszokat altatnám el. Még úgy is, hogy sosem neveztem "csórónak" senkit, ezt a szót én sem szeretem.

2023. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
61%

"sokkal több férfi lefed. Úgy 90%-át férfiaknak."


kb. 10%-ot fed le.

2023. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!