Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ha a pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ha a pasi nem igazán lenne képes rendesen, keményen megdugni titeket, akkor lehet bármilyen ember, nem jönnétek össze vele, illetve szakítanátok vele?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 20:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12%

#9: "Azért nekem sem kell Adonisz, ahogy sok nőnek sem. Szimpla általánosítás, mint a szokásos. :)"


Semmi általánosítás nincs benne, csak tovább kéne nézned az orrodnál és komplexebb módon értelmezni.


Azok a nők, akik már-már egyoldalú kapcsolatban vannak, mind adoniszokkal vannak együtt.


Én nem vágyom többre, csak hogy valaki ne akarjon anyagilag lehúzni, emberileg adja meg a tiszteletet és legyen velem őszinte a fájdalmas dolgokban is. Például ne a hátam mögött keresgéljen, hanem mondja meg a szemembe, ha nem akar már velem lenni nem kell ez a kamu "nem akart megbántani" dolog. Ha hazudja a szemembe, csak mert éppen én vagyok kéznél lelki szemetesládának, hogy "nekem nem számít a pénz", ha kiderül, hogy igenis igen, mert megvan a megszokott életszínvonala, amihez én kevés vagyok. És ne értsen egyet velem mindenben a kapcsolat elején, hogy aztán utólag próbáljon meg finoman átformálni és ami az elején nem volt gond, az később gond lesz.


Gyengébbek kedvéért kifejtős rész:

Olyanban igenis formáljuk egymást, ami által jobb emberré válunk és mindketten motiváltak vagyunk benne. Olyasmikről van szó, mikor kijelentek valamit és azt vagy elfogadja vagy nem. (gyerek téma, vallás, politikai meggyőződés, stb.) Ha nem, akkor nem kell velem lenni. Azért ne legyen velem, hogy életünk végéig hülyének tart emiatt és ezt időről-időre az orrom alá dörgöli. Attól, hogy a sitcomokban népszerű téma a toxikus házasság még nem ez lesz a normális.


Illetve fogadja el, hogy van saját pénzem és CÉLJAIM! Azzal már kibékültem, hogy normális pénzügyi kultúrával rendelkező lányt nem lehet találni átlagos társadalmi osztályban, mert mind elkelt vagy aszexuális vagy nem jövök be neki külsőre, de ha már a saját pénze égeti a zsebét, akkor az enyém ne égesse már. Keressen ő többet, ha több az igénye. Neki is ott a lehetőség, hogy tanuljon, fejlődjön, dolgozzon. És nem azért, mert milliomos lesz tőle, hanem hogy a saját bőrén megtapasztalja, hogy minél magasabbra törsz, annál erősebb a konkurencia és levond a következtetést, hogy kell-e neked + X százezerrel magasabb jövedelem és ezáltal életszínvonal olyan áron, hogy rámegy

- az egészséged

- családi életed

- kiégsz mert olyasmit csinálsz, amit gyűlölsz, csak jól fizet.

2023. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

11.



Ne haragudj, de szerintem először magad kellene rendbe tedd, nem ilyen elvárásokat támasztani mások felé. Ami persze tökre normális és teljesen megértem. Én is nő vagyok, sulizom és dolgozom is, nem vártam el sosem hogy bárki kinyallja a seggem, de! Ne mindent én fizessek és ha valakinek nagyobb a keresete, akkor %-osan fedezze a kiadásokat, ha mondjuk én még nem keresek olyan jól. (betanulás, stb.)


Szerintem ezeket egy nő is elvárhatja, nem arról van szó hogy a férfi 20 cipőt és ruhát vegyen, mert tényleg felesleges.


Az írásodból viszont tényleg azt szűrtem le, hogy van benned egy előítélet és egy valag rossz tapasztalat.



Érdemes lenne előbb ezeket feldolgozni, egy picit a saját lelked ápolni és nem az összes nőt megbélyegezni, esetlegesen lejjebb adni ha csak ilyeneket fogt ki, annak még ez lehet az oka. :)



23/N

2023. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#11



Az eset amikor a nettó 300-at kereső "Adonisz" fél az aranyásóktól.. :Xd

2023. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

11 Milyen érdekes, hogy csak és kizárólag olyan nőket akarsz megszerezni, akiknek megvan a megszokott életszínvonala, mikor tele az ország olyanokkal akiknek jóval alacsonyabb...

"hogy "nekem nem számít a pénz", ha kiderül, hogy igenis igen, mert megvan a megszokott életszínvonala, amihez én kevés vagyok"


Sajnáltassad ám magadat, tükörbe szoktál nézni?

2023. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%
Te az életedet csak a keményen megdugott szexre helyezed. Miért?Ha most kemény a szex nálatok mondjuk, és jönne egy olyan egészségügyi betegség a férjednél ami teljesen kizárja maga a szexet, mert lehet impotencia betegség is fiatal korban is. Ha ilyen probléma következne be, akkor te eldobnád a férjedet? Olyan nincs hogy csak a szexért mész férjhez, ha meg nálad ez van akkor ne menjél férjhez. Integessél sétálj az útszéleken.
2023. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha hosszú távon sz.r a szexuális élezem valakivel, az nem működik. Ha a már a legelején sem megy, akkor el sem mélyítem a kapcsolatot, ha egy stabil kapcsolatban menet közben adódnak problémák, akkor támogató vagyok és keresünk megoldást. Ha meg sem akarja oldani hosszútávon, akkor viszont szintén kuka.
2023. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretek dugni, szeretkezni nagyon is, és ilyet viszont nem találni. Miért jöjjek össze olyannal, akivel nem illünk össze?
2023. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%

#13: Ugródeszkáról hallottál-e már? Az aranyásóság egy mentalitás, nem függ társadalmi státusztól, külsőtől vagy bármi egyébtől, de még az adott férfiből kisajtolható összegtől sem, kizárólag a mentalitástól, hogy a nő az evidens kapó a férfi pedig az evidens adó, a kapcsolat pedig anyagilag, egzisztenciálisan egyirányú. És nem félelem, hanem van, aki szeretné elkerülni azokat a buktatókat, amiken egy egész emberélet elcsúszhat.


#14: Neked is csak a mentalitást tudom mondani. Sajnos alacsonyabb életszínvonalú nők többsége is felfelé akarna kaparni, csak ott még további hátrányként gördül eléd több generációs pénzügyi kultúra hiánya. Illetve jellemzően ez az a réteg, ahol az egész (sokszor elég népes) család szeretne a leendő vőn keresztül felkapaszkodni. És a "hal helyett halászni tanítsd" mentalitást zsugoriságnak és személyes sertésnek veszik.


Jó lenne olyan nővel megismerkedni, ahol ezek egyike sem áll fenn és árnyékolja be a leendő kapcsolatot, csak sajnos ez nem úgy működik, hogy "én ilyen vagyok" vonzalom is kell MINDKÉT oldalról. Elképzel valakit egy arctalan komment alapján és miután egy teljesen más valaki van a másik oldalon, aki nem felel meg az ideálnak, személyiségileg hiába passzolnánk össze.

2023. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

12. “ 23/N”

23 évesen ugy hogy sorban álnak érted a paik, kőnyű az észt osztanni, hogy a másik ne legyen már szomorú meg előitéletes! Sajnos a legtőbb nő sosem tapasztalja meg, hogy nem kell a kutyának se.

2023. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17. Hát igen, aki szeretkezne az nem kell mert az tul langyi az életben, helyette kell a rossz fiú, aztán megy a hiszti hogy az ágyban is olyan.
2023. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!