Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek ma csak a minőségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek ma csak a minőségi szex és a szórakoztatás kell a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Nagyjából ezt látom az online appokon. A nők többsége minőségi szexet akar, ami legjobban egy modell kinézetű férfival valósulhat meg, így mindenki mást azelőtt balra húznak, hogy az illető megszólalhatna.


Aztán van a "rendes lány" kivétel, aki hoszzú távú párkapcsolatot akar és hajlandó veled elmenni egy randira. Gondolnám, hogy a munkám rakétafejlesztő fizikusként meg fog felelni neki..Viszont a randin nem a munkára kérdez rá, hanem a hobbira és egyéb baromságokra. Olyan mintha ezek a "rendes" nők egy bohócot akarnának, aki buliztatja és szórakoztatja őket.



2023. máj. 13. 20:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
82%

"A gond ott van , hogy elsősorban vonzónak és érdekesnek kell lenni"

Ja, milyen felháborító már, hogy a nők is vonzódni akarnak a párjukhoz, komolyan mondom ez hallatlan! Mintha a férfiaknak tök mindegy lenne a külső. Te talán összejönnél számodra taszító külsejű nővel, akinek már csak a gondolatától is végigfut a hideg a hátadon? Jaa, hogy nem? Akkor a nőktől mi a francért van elvárva??

"Más állatoknál nincs beleszólása a nősténynek, szét kell tenni"

Most konkrétan az a bajotok, hogy a nők nem teszik szét a lábukat minden jött-mentnek, akaratuk ellenére is?! Az megvan ugye, hogy nem állatok, hanem emberek vagyunk? Tetszik vagy sem, a nőknek is pont annyi joguk van bárkit visszautasítani, mint a férfiaknak és pont ugyanannyi joguk van csak azzal lefeküdni, akit vonzónak találnak és akivel ők maguk is le akarnak feküdni. Itt az ideje ezt feldolgozni, mert ezen soha nem fogtok tudni változtatni!

2023. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
13%

21


A jöttmentet te a csúnya pasikra érted?

2023. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
75%
Általánosságban értem arra vonatkozóan, mikor megy a nyavalygás, hogy miért válogatnak a nők. A vonzalom vagy megvan vagy nincs, nem elvárható, hogy mindenki alá befeküdjünk, aki "igényt tartana" ránk! Pont mint ahogy a férfiaktól sem lehet elvárni, hogy vonzalom nélkül szexeljenek meg jöjjenek össze kapcsolatra nőkkel. A szex alapja a KÖLCSÖNÖS vonzalom, mint ahogy a kapcsolatnál is, csak ott még közrejátszik számos más tényező is.
2023. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
82%

18

"Ezért van manapság ennyi ellenérzés a nőkkel szemben, mert mint egy zsűritag üldögélnek és pontozgatják a teljesítményed, külsőd."


Aham... nézzük csak, kitől halljuk leggyakrabban, hogy "ő 6/10es, ő meg 9/10es, amaz meg 2/10es"?

Segítek, nem nőktől....

2023. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
75%
Pont ezt akartam írni, mint a 24-es. Életemben nem pontozgattam senki, barátnőimtől sem hallottam ilyet, ha szóba jönnek a pasik, akkor mindenki max annyit mond, hogy szerinte XY jól néz ki/nem túl helyes/ronda/átlagos stb, de ilyet hogy 10-ből ennyi meg annyi, na azt pont a drága pasik csinálják! Elég itt is szétnézni, folyamatosan megy a pasik oldaláról a pontozgatás, szóval nem kicsit vagy képmutató.
2023. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nagyon megterhelő hónapokig játszani az érdekest.. jobb ha önmagad vagy egy kissé unalmas de kedvelhető ember , mert akkor nem az lesz pár hét után hogy a másik azt mondja miért is viselkedsz furcsán .. szerepeket játszani fárasztó, ha unalmas vagy és tele a f***od a vilaggal akkor legyél olyan és lehet a másik ember ezt jobban fogja értékelni .
2023. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
11%

26


Igen de lehet, hogy nem akarod megváltani a világot és folyton menni mint a mérgezett egér és csak kényelemben szeretnél élni de ennek ellenére szeretnél társat de nem lehet mert nem vagy színes személyiséggű, hangos, jóképű 18 hobbijú örökmozgó duracell nyúl.

Ez igenis igazságtalan.

2023. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
77%

27, a világ nem kétbites.

Nem csak az van, hogy valaki Duracel nyúlként minden nap egy-egy másik 10 fős társasággal megy 40 km-es túrákra vagy koncertre vagy bungee jumpingolni vagy ilyesmi, és a másik aki meg egész nap otthon ül a TV-t nézve.

A népesség röpe 80-90%-a ez a két véglet között foglal helyet.

Az elvárás mindössze annyi, hogy a Netflix bámulásán kívül legyen az embernek valamennyi hobbija is. Bámulni magad elé nem hobbi.

Ez azért nem akkora óriási kérés. Én férfiként tuti nem akarnék olyannal lenni, akinek minden aktivitása kimerül abban, hogy elmegy dolgozni meg hazajön.

2023. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
16%

28


Munkahelyen elszabad fáradt sőt stresszesnek is szabad lenni meg kiégettnek ebben a rohanó világban egyáltalán nem elítélendő.

Van akiknek jobban fekszik (extrók pld) mert jobban bírják a tempót van akinek épp elég a munka utána meg pihennie kell.

Te honnan nyered az energiádat? Adsz tippeket?

2023. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

29

Persze, értem, hogy fárasztó a világ, én ráadásul nagyon szenzoros vagyok, szóval teljesen megértem. Ugyanakkor ha belegondolok, hogy semmi értelmeset nem csináltam egy nap vagy egy héten, engem elfog a szorongás. És a munka nem minősül hasznos dolognak, tekintve, hogy annak hasznát nem én élvezem. A házimunka ha azt nézzük, már sokkal hasznosabb, hisz az eredménye nekem jó.


Alapvetően introvertáltnak tartom magam, de van pár fix programom. Hetente egy alkalommal összeülünk a fiúkkal. Ha tudunk, akkor szerepjátszunk, ha valaki hiányzik, akkor beülünk valahova dumálni. Ők isznak közben, próbálgatják a furábbnál furább koktélokat (egy gamer bárban) én maradok alkoholmentesnél, csak ritkán iszok. Ilyenkor általában éjféltájban érek haza, dögfáradtan:D

Feltölt amúgy az is, ha rendbeteszem a lakást. Nem nagy dolog, de ha sikerül leküzdeni a mosatlanhalmokat, akkor tök jó érzés végignézni a konyhán:D

Tök jó érzés az is, amikor rászánom magam és zenélek egy kicsit, ha elkap a flow érzés és sikerül egy értelmezhető felvételt csinálni. Nem vagyok egy nagy művész, de a saját korlátaim feszegetése és ennek eredményének megélése tök jó érzés.


A nyár az pörgős, van vagy 4 hétvége is amikor a barátokkal lemegyünk a nyralónkba. Ott sem cisnálunk túl sok mindent, strandolunk, punnyadunk, iszunk, kártyázunk. Esetleg sütögetünk vagy bográcsozunk.

Nyilván ezek után jólesik a csönd. Ilyenkor gyakran kiveszem a hétfőt vagy akár a keddet is szabinak és itthon elcsöndeskedem magányomban, hogy visszatöltődjek.


A fontos az, hogy csinálj valamit. Mindegy, hogy mit. Én a fafaragással és az agyagozással szemezek még. VOnz, hogy valami tárgyat létrehozzak. De nem kell, hogy világelső legyen, elég, ha nekem megfelel.

2023. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!