Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várhatja tőlem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várhatja tőlem el a barátom hogy igyak meg bulizzak meg őt szórakoztassam? Otthonra is inni hoz

Figyelt kérdés

Állandóan az kell neki hogy én nevessek r.bancoskodjam viccelődjek vele

Valoszinusítem azt hogy ezek nélkül nem is kellenék neki



#másik szórakoztatása
2022. ápr. 25. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Add meg a számat felhívom és megkérdezem tolem
2022. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Mert erre van igénye! Miért vagy együtt egy alkoholistával, aki ribinek néz?
2022. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem lépsz ki a kapcsolatból?
2022. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig mondja a baratom hogy jaj miert nem iszok,jaj milyen vagyok mar hogy nem iszok,jaj de kar,igyak vedeljek. Hat en megmodntam biztos,hogy nem teszem tonkre a testem a vedelessel es nem is egetem magam.Vedljen o ha neki ez kell.
2022. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is értem az ilyen kapcsolatok, hogy születnek, annyira nem illik egy piálós nem piálóshoz.
2022. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nemtudom sajnos :D
2022. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!