Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért ennyire vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ennyire vonzó egy külföldi pasi ismerkedéskor a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Magyar pasikat meg se nézik a nők, de külföldi meg a neve is vincenzo meg hasonlók, olaszos kinézet, rögtön napi 50-100 levél nőktől.

Miért van ez manapság?


2023. máj. 14. 23:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
Akik szerint a külföldi pasiknak vonzóbb a mentalitásuk, azoknak üzenem, hogy nem ismerik egyáltalán a külföldi pasikat. Egy rózsaszín ködbe, hagymázas képzeletvilágba élik be magukat pár jól belőtt tinderfotó, meg egy-két találkozó sekélyes csit-csetelései alapján. Tulajdonképpen a "szomszéd fűje mindig zöldebb" idealizált áligazság önámítása mentén mozognak: "a magyar a nem jó ezért, azért, amazért, de bezzeg a külföldi! az mindenben sokkal jobb ám!" Hát, majd felnyílik a szemük, hogy bizony ők sem tökéletesek, de még messze is laknak, meg magyarul se tudnak.
2023. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát 11 én Ausztriába élek...itt is vannak hülyék, de kevesebb.
2023. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk a külföldiek többségénél 1 országnyi távolság sem akadály, a magyarok meg Budáról nem hajlandóak Pestre átjönni, mert hát az hú de messze van. Semmi rugalmasság, semmi 'lovagiasság' nincs a magyar pasik 99%-ában. Talán ezért vonzódnak inkább a magyar nők a külföldiekhez.

Én 1 évnyi randizás (30+ magyar pasi) után jutottam el arra a szintre, hogy ateistaként előbb veszem fel bármelyik vallást a világon, minthogy még egyszer magyar pasival ismerkedjek.

Kb minden ismerősöm külföldihez ment hozzá mostanában, mert az értelmesebb,férfias magyar férfiakat már 25 évesen megfogták valami becsúszott gyerekkel. Úgyhogy marad az elvált vagy a külföldi. Én nem leszek senkinek a pszichológusa meg az anyukája meg a férfi a kapcsolatban.

2023. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
Mert vannak egyrészt magyar nők, akik külföldre akarnak költözni. Ebben az esetben nem fog magyar férfit keresni, aki Ma.o. határát még egy külföldi utazás végett sem akarja sokszor elhagyni. Másrészről a külföldi férfi (fejlettebb országbeli) mentalitása teljesen más. Nem lehet általánosítani, de egy magyar férfi sokszor nagyon földhöz ragadt, komfortzónán belül mozgó férfi. Egy Nyugat-Európai nő nincs ehhez szokva, hasonlóan egy magyar sem, aki pl. sokszor élt külföldön vagy alapból ott akar élni.
2023. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%

"azoknak üzenem, hogy nem ismerik egyáltalán a külföldi pasikat. "


Személyesen ismerem őket. Pontosabban németeket.

2023. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
24%

#13


Én konkrétan az ország másik végébe ingáztam az exemért, aztán láss csodát, le lettem cserélve egy közelebb élő, macsóbb pasira.

Azért a nők udvarán is lenne mit söpörgetni.

2023. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!