Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatot vagy kalandot akar az új kolléganőm?

Figyelt kérdés

Egy irodában ketten ülünk egy új kolléganőmmel akit én tanítok be..

Nagyon csinos most végzett 25 éves lesz és mindig eléggé kiteszi a mellét, nagyon szép nagy melle van és mintha mutogatná nekem....Én sajnos nem vagyok jóképű és lassan 40 leszek


2023. máj. 22. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5%
Mert sok nő azt hiszi hogyha kiteszi a mellét majd megy rá a sok pasi,undorodom az ilyenektől,tegye a magánéletébe.
2023. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd békén, ne randira hívd. Nem neked teszi ki és csak kedves.
2023. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%
Ne gondolj bele sokat, többet, ő csak a női mivoltát emeli ki kéretlenül is. Még fiatal, idővel beáll a sorba ő is, hogy ne feltűnősködjön.
2023. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!