Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hihetetlen magas elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hihetetlen magas elvárásai és elképesztő válogatóssága miatt szerintetek sincs semmi csodálkoznivaló azon, ha egy férfi már 30 év felett van és még mindig nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2023. máj. 24. 21:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
65%
Ha luzer, akkor valóban nem csodálkozom.
2023. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%
Csak a magad nevében beszélj. Egy csomó pasinak van párja, szóval csak nem lehet olyan lehetetlen elérni.
2023. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
71%

Magas elvárásaim vannak? Igen

Teljesítem azt, amit elvárok? Igen

Van párom? Igen.



Tehát nem lehetetlen. Igen, különös, ha valakinek sosem volt párja, de nem gond, nem mindenki akar párt.


Miért akarsz olyannal összejönni, aki nem boldog melletted?

Neked miért nincsenek elvárásaid? Ha vannak, akkor miért baj, ha nekünk is vannak?


A párommal együtt élek, együtt tervezem az életem, vele osztok meg mindent. Még szép, hogy ez az ember nem lehet akárki.


Akkor sem, ha egy rövid 1-2 éves járásról van szó.


Képzeld, a barátaimat is megválogatom.

2023. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%
Szánalmasak ezek a kérdések. Az összes lúzer fsz 20 éves bomba nőt akar, mint átlagos nőt. Napi rinya, hiszti, picsogás.
2023. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
72%
Ha a férfiak belátnák, hogy a "mindenkitmegb@szokmertkib@szottnagyjóképűmacsóvagyok" mentalitás helyett inkább az érzelmi intelligencia fejlesztésébe kéne fektetni, akkor lehetne változás. Meg mondjuk az se ártana, ha a nőben nem az állandó szexpartner lehetőségét látnák, akibe bármikor bele lehet üríteni, amikor kedvük tartja, hanem mondjuk egyenlő szinten kezelnék (mint pl. egy barátot, akivel a szexualitást is megéled). Amíg ez sok férfire nem jellemző, addig meg senki ne csodálkozzon, hogy nem talál társat, ha egyszerűen egy alapvető emberi szintre nem képes felérni. A nők szerintem többségében minőségi emberi kapcsolatokra vágynak, a férfiak meg ezt nem képesek megadni nekik. Nem kell itt sírni, hanem szembe kell nézni önmagaddal, elmenni pszicológushoz akár, megtanulni kezelni az érzéseidet, meg elfelejteni a "mindenhez is jogom van" hozzáállást. A belső értékeket kellene elsősorban fejleszteni, mert sok férfiban sajnos azokból nincs elég.
2023. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Én egy 27 év körüli, átlagos nőt szeretnék.


Nem kell, hogy gazdag vagy különleges legyen, az sem baj, ha nincs diplomája. Csak legyen értelmes, kedves, ne nekem kelljen eltartani, ne legyen kövér és az arca legalább egy kicsit tetszen. Mi kell még? Nem kell 20ezer szempontnak megfelelnie.

2023. máj. 24. 21:48
 17/31 anonim ***** válasza:
65%
És te hogy nézel ki?
2023. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Egy picivel átlag feletti külsőm van, de nem sokkal. Szerintem. És mások szerint is.
2023. máj. 24. 21:55
 19/31 anonim ***** válasza:
73%

9


Én is mutatnék képeket és szövegeket pl. nálam próbálkozó férfiaktól, akik nemhogy elég magabiztosak voltak ahhoz, hogy minden téren iszonyatosan igénytelen (testileg és szellemileg is), lepukkant trógerként nagy mellénnyel bepróbálkozzanak nálam (én nem vagyok sem visszahúzódó, sem átlagos kinézetű, és heti 6x edzem + figyelek a kajára is, és egyéb területeken is igényes vagyok), hanem még ki is kérték maguknak a visszautasítást, lehordtak mindennek, vérig sértődtek, némelyik pedig még fenyegetéseket is tett a testi épségem ellen.

2023. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
60%
Aha, értem, akkor a belsőddel van gond, változtass rajta.
2023. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!