Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Válás után lehet-e még újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után lehet-e még újra boldognak lenni és igazi társat találni gyermek mellett 35 éves nőként?

Figyelt kérdés

Végső elkeseredettségemben írok ide. Egy éve váltam el, egy 7 éves kapcsolat van mögöttem, amiből született egy gyermek is, ő most 3 éves. Sajnos 1 év után azt kell hogy mondjam, hogy érzelmileg sajnos nem vagyok jobban, nem tudom ez mennyire normális. A kezdeti kraft 1 év után sajnos kezd eléggé lecsökkenni és elég reménytelennek látok sokmindent. Elsősorban azt, hogy 35 évesen gyermek mellett (aki egyébként sokat van az apukájával is) lehet e igazi társat találni és boldognak lenni még.. 1 év után már nagyon vágyom egy társra. Akárkit bárhol talál az ember.. de olyat, akivel tényleg boldogok vagyunk, az elképesztően nehéz sztem. Egyébként a válás simán lezajlott, anyagilag is rendben vagyok, van saját lakás. De ennek ellenére borzasztóan nehéz az érzelmi oldala… A volt férjem 1 hónap után talált valakit, azóta is boldog kapcsolatban él egy tőle 10 évvel fiatalabb nővel. Ezt is nehéz volt megemészteni…

Hol lehet érdemben ismerkedni? Nekem a munkám az kizárt, ott esélytelen. Egyelőre kevés szabadidőm is van. Bocsánat a hosszú levél miatt, de sajnos eléggé magam alatt vagyok már pár hete és nagyon nehéz kimászni a gödörből. Pedig már több mint 1 év telt el a válás óta. Szóval aki hasonló helyzetben volt, annak rendeződött az élete? Újra boldogok vagytok?

Köszönöm a válaszokat! :)



2023. máj. 28. 13:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nekem az agykontroll segitett. A tarskeresok fabatkát sem érnek. Kozhely, de elkezdtem az apro szepsegekre odafigyelni, igy a fogalmazásmódod is megtetszett, kedves Kérdező.

Talalj olyasvalamit amit tudsz szeretni a fiatokon meg onmagadon kivul. 43 F.

2023. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
63%

A gyereknek is meg neked is jó lesz, ha többet lesz az apjával.


Nekem is sikerült új életet kezdenem, de nem írom le a sztorit.


Egy tanács: gyerekes férfit keress, mert egy gyerektelen nem érti meg a helyzetet. Azt hiszi, hogy igen, de nem fogja.


Kitartás és ne add fel.

2023. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem gyerek nem akadály, en ffikènt kifejezetten gyerekes nőt szeretnèk talàlni aki nem akar mar tobb gyereket. Jàrj nyitott szemmel, legyèl pozitìv, ràd fog talalni a szerencse. Ha nem akkor sincs gond, a gyermekedben talald meg az örömödet, koncentralj rà hogy kiegyensulyozott legyen. Èn lemondtam arrol h pàrt talàlok, sportolok,es a gyerekeimmel beutazom a vilàgot.
2023. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"A tarskeresok fabatkát sem érnek"


Badarság! Netes társkeresőn ismertem meg a páromat 8 éve és örökké hálás leszek az oldalnak, pedig merítettem onnan elég sok negatív tapasztalatot is. De az én példámból is látszik, hogy van jól végződő netes ismerkedés is.

2023. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A barátom 25 éve vált el, a gyerek az anyjánál maradt. A nőnek az elején volt egy rövidebb kapcsolata, azóta senki. Úgy tudom, ő nem akarta. A volt férje sokáig próbálta újrakezdeni, de hiába, és mások sem voltak. Teljes egészében lefoglalta a gyerek, minden idejét neki szentelte, sokat utaztak, együtt és külön is. A gyerek már nem él otthon, unoka is van, most az köti le. Ez is egy életforma, neki megfelel, de neked azért ennél jobbat kívánok.
2023. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
78%

Nekem sikerült.

36 évesen szültem a második gyerekemet és sajnos 20 éves koromtól addig csak kihasználósakba botlottam.

Anyagilag kihasználtak, volt aki játékgépezett, volt aki lelépett egy másik nővel volt aki mindig kölcsönkéregetett.

Én későn találtam normális embert, de látod, nem lehetetlen.

Ha nincs önbizalmad, és emiatt nincsenek elvárásaid akkor alja emberek fognak rádhajtani.

Amikor már volt elég önbizalmam akkor találkoztam a mostani férjemmel.

2023. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehetetlen, most pont van egy ilyen "járvány" Tiktokon, hogy többgyermekes nők osztják meg, hogy rájuk talált a szerelem és milyen boldogok, hogy az új párjuk a sajátjaként szereti a gyerekeit. Persze, hogy ebből mennyi a valós boldogság, azt nem tudhatjuk, sokan szeretnek a kirakatban boldognak látszani.


De hogy ne vegyem el a kedved, a nővéremnek két éves volt a kisfia, mikor megismerkedett a sógorommal a munkahelyén és 23 éve házasok.

2023. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!