Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Válás után lehet-e még újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után lehet-e még újra boldognak lenni és igazi társat találni gyermek mellett 35 éves nőként?

Figyelt kérdés

Végső elkeseredettségemben írok ide. Egy éve váltam el, egy 7 éves kapcsolat van mögöttem, amiből született egy gyermek is, ő most 3 éves. Sajnos 1 év után azt kell hogy mondjam, hogy érzelmileg sajnos nem vagyok jobban, nem tudom ez mennyire normális. A kezdeti kraft 1 év után sajnos kezd eléggé lecsökkenni és elég reménytelennek látok sokmindent. Elsősorban azt, hogy 35 évesen gyermek mellett (aki egyébként sokat van az apukájával is) lehet e igazi társat találni és boldognak lenni még.. 1 év után már nagyon vágyom egy társra. Akárkit bárhol talál az ember.. de olyat, akivel tényleg boldogok vagyunk, az elképesztően nehéz sztem. Egyébként a válás simán lezajlott, anyagilag is rendben vagyok, van saját lakás. De ennek ellenére borzasztóan nehéz az érzelmi oldala… A volt férjem 1 hónap után talált valakit, azóta is boldog kapcsolatban él egy tőle 10 évvel fiatalabb nővel. Ezt is nehéz volt megemészteni…

Hol lehet érdemben ismerkedni? Nekem a munkám az kizárt, ott esélytelen. Egyelőre kevés szabadidőm is van. Bocsánat a hosszú levél miatt, de sajnos eléggé magam alatt vagyok már pár hete és nagyon nehéz kimászni a gödörből. Pedig már több mint 1 év telt el a válás óta. Szóval aki hasonló helyzetben volt, annak rendeződött az élete? Újra boldogok vagytok?

Köszönöm a válaszokat! :)



2023. máj. 28. 13:39
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Olyan pozitív történetekre lennék kívancsi, akiknek pozitívan alakult az életük válás után es boldogok. Igazabol mind1 is hogy kapcsolatban, vagy anelkul. Koszonom! :)
2023. máj. 28. 15:53
 12/27 anonim ***** válasza:
11%
Nem kellett volna végig femcelkedni az életed,és most gondod sem lenne
2023. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
Van egy ismerősöm, 10 éve vált el. A lánya most 15 éves. Ketten élnek, nem lett új kapcsolata. Szereti a munkáját, van hobbija, baráti társaságuk, sokat utaznak kettesben a lányával is. Ő így boldog és sikeres.
2023. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
47%

Tudomásul kell venni,hogy sem a társ,sem a szex nem életfunkció,nem létszukséglet.

Ami nem akar sikerulni,azt kár erőltetni.

Három éve hagytak el,azóta rengeteg próbálkozásom volt,semmi eredménnyel.

A volt párom elhagyásom után négy nappal összejött valakivel,akivel azóta is egyutt van.

Ennyi,berendezkedtem a magányra és kész.

2023. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%

A 3 éves kisgyerek "sokat van az apukájával is" <-> "két hetente van nála a gyerek 2 napot".

Elvált apaként ezt durva ellentmondásnak tartom. A kicsit az apának hetente háromszor kellene látogatnia vagy elvinnie. Kéthetente két nap borzasztó kevés!

Kérdező, tudsz így szociális életet élni, kimozdulni, sportolni járni, vagy egyáltalán bárhova, emberek közé?


Na jó, ez a te esetedben másodlagos, hiszen a fő akadály az, hogy érzelmileg még nem vagy túl a váláson. Egy év amúgy nem olyan sok, pláne elhagyott félként, hidd el. Pszichológus sokat segíthetne, de hogy kisgyerekkel hogy lehet ezt (is) megoldani, nem tudom.


Egyébként ne légy naiv, a volt férjed új, fiatal nője biztos nem egy hónappal a válás után került a képbe, hanem már korábban.


Nem tudom, milyen lehet ma harmincasként ismerkedni, nekem a válásom után internetes ismeretségekből lettek kapcsolataim, vagy kolléganőkkel szerettünk egymásba.

Egy csinos, harmincas nő sok férfi szemében lehet vonzó, de a többség tényleg csak szexet akar. Társkeresőn szerintem ne regisztrálj, hacsak nem az a cél, hogy teljesen kiábrándulj.


Ne higgy azoknak, akik szerint lejjebb kéne adnod az igényeidből, mert ha rájuk hallgatsz, sose leszel boldog. Először érzelmileg kellene rendbe jönnöd, ne akarj úgy ismerkedni, hogy nem vagy túl az előző kapcsolatodon.

2023. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

15-ös válaszoló: igen, ez ellentmondás. Az atlagot irtam le, de amugy 2 hetente pentek delutantol vasarnap estig van nala a gyerek. Neha csutörtök délutantól. Nyar végétől szeretné ugy megoldani, hogy 2 hetben 6 napot van vele. Ez nem tudom mennyire jo ötlet a gyerek szempontjából. Mivel az írásodbol kiderül, hogy te is elváltál, megkerdezhetem, hogy van gyereked? Ha igen, mennyit vagy vele?

Sajnos igazad van, kapok ugye 2-3 napot es sajnos eleg nagy logisztika a kikapcsolodas.. ezert is lenne szüksegem a 6 napra, de nem mindenaron. Itt mar a gyereket is nezni kell, h neki mi a jó, hogy lehet neki allandosagot es nyugodt eletet biztositani a korülményekhez képest. Bár megjegyzem, szeret az apukajaval lenni :), es a kis barátnőjével is :D.

Egyébként nem vagyok naiv, tagadja, de siman el tudom kepzelni h megvolt neki előtte.. :D Nem igazan tudom elkepzelni, hogy hogy lehet egy 25 eves fiatal nőnek ez a helyzet jó.. de ez is egy masik tema.

Az érzelmi részevel és azzal h ne adjak lejjebb az igenyekbol, egyet ertek. Köszönöm a választ :)

2023. máj. 29. 13:10
 17/27 A kérdező kommentje:

14-es válaszoló: nem létszükséglet de azért jó ha van. Mindkettő :D

Ez a magány elég lemondásnak tűnik. Kívánom, hogy talald meg te is a boldogságot. Az hogy egyedül vagy, nem egyenlő a magánnyal, mint ahogy itt sokan irták.

2023. máj. 29. 13:14
 18/27 anonim ***** válasza:
71%

Nehéz de nem reménytelen a helyzeted,te még fiatal vagy ahoz,hogy életed végéig csak a gyererekedel foglalkoz.

Ezt nem sértésnek szántam de magadal is kell törödnöd.

Probáld meg a társkereső oldalakat talán vár rád egy hüséges szerető társ aki a gyerekedet is elfogadja.

Nekem sem volt szerencsém engem a volt feleségem 28 évi házaság után 2 éve hagyot el.

Én már nem akarok új kapcsolatot közel a hatvanhoz nagyott csalodtam abban akiben a legjobban biztam.

Remélem te talpra tudsz állni ehez kivánok neked sok szerencsét és kitartást.

2023. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Köszönöm szépen! Én is sok erőt kívánok neked a talpraálláshoz! Valóban nehéz feldolgozni azt, h az ember pont abban csalódik a legnagyobbat, amiben a legjobbam bízott..
2023. máj. 30. 09:17
 20/27 A kérdező kommentje:
*akiben
2023. máj. 30. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!