Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom a helyzetet? Jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom a helyzetet? Jogosan idegesít fel engem a dolog?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, még tanulok egyetemen. Vannak problémáim a társkeresés során. Megjegyzem kicsit anyagias vagyok.

Engem egy általánosnak vélt dolog idegesít fel, amit, ahogy idősödök egyre jobban érzékelek. Sok nőnek nagyon magasak az elvárásai szerintem, elsősorban anyagi értelemben. 22 éves vagyok, mivel egyetemen tanulok, nyilván nem sok időm volt mással foglalkozni, dolgozni például. Alaptőkém nagyjából nincs, részmunkaidős állásokkal, úgy, hogy hétvégenként dolgozok ki jön havi 50-60 K, de igazából ennyi. Abból ennyi idősen, ilyen árak mellett spórolni, megtakarítani nem nagyon lehet. Próbálok ismerkedni lányokkal korosztályomban, illetve egy-két évvel fiatalabbakkal is. Nem járok sokszor szerencsével, azt tapasztalom azért, mert nem tudok annyit adni, mint más. Egy példa, van egy srác, annyi idős, mint én..hajt ugyanarra a nőre, találkozgat ő is vele, én is. Mi az előnye? Apukának van egy jól működő vállalkozása, el is tudott kezdeni dolgozni ott középvezetőként egyből, nem tanult tovább, bebiztosított jövő. Simán tudott venni autót, nem is rosszat, vagy a szülei vették neki anno..tud furikáztatni vele másokat. Több a szabadideje is. Egy átromantikázott este (éttermi vacsora-iszogatás stb) nem viseli meg, nem úgy, mint engem, hogy a kevés pénz, amit időm enged összeszedek, és a fele el is menne egy ilyen alkalomra. Az idegesít fel, hogy 22 évesen, annak járnak ezek a dolgok, akiknek apuci már alá rakott mindent. Óriási hátrányból indulok. Igaz, hogy a csávó sok esetben igazi f***z, de mivel van alapjövedelem vonzóbb lesz.

Én ezt nem tudom megcsinálni, nekünk nincs ilyen vállalatunk, nekem tanulnom kell évekig, dolgozni nem tudok mellette, kész. Mire eljutok erre az egzisztenciára, addigra lehet 30 elmúlok, aztán, hogyan kezdek bármit is 18-19 éves lányokkal? Annyi idősen? Idegesítő, hogy a f***z-nak ez viszont megadatott apuci miatt, más életéből meg kimarad.


Oké, nem minden nő ilyen, nyilván..volt már barátnőm, de vele is megalkuvással jöttem össze, annyira nem jött be, kinézetre sem. A tapasztalatom az (megjegyzem! csak az én személyes tapasztalatom, nem biztos, hogy így van), hogy, ha a lány szép 19 éves korában, tolonganak a csávók érte, előnyben azok, akiknek apuci már vett német prémium márkás autót. A csaj hozzá szokik a magasabb a színvonalhoz, más már nem is játszik ezt követően. A szép lányok, akik bejönnének azokkal ez a helyzet. Akikkel együtt voltam, egyik sem tetszett nekem igazán. Nyilván nekik kisebbek az igényeik, mert náluk kevesebben tolongtak. Tudom, ez nagyon rosszul hangzik. Kérlek titeket ne ítéljetek el emiatt! Ez a tapasztalatom, épp nem rég éltem át egy ilyen szitut, ezért most kicsit dühömben írok.


A kérdés, ti éreztétek már ezt? Hogy az egzisztencia a fő gátja a kapcsolatépítésnek ennyi idősen?(vagyis az egyik legnagyobb) Azt tapasztalom, a lányoknak az a típusa, mely külsőleg vonzónak számít a korosztályomban, azok általában vagy 5 évvel idősebbel jönnek össze, vagy a fentebb leírt, mindent aláraktak típussal.....? Tudom, hogy van kivétel, de akkor az olyan kevés %-ot képez mifelénk, hogy még nem láttam olyat.... Ha szerintetek felületes vagy anyagias vagyok, elfogadom azt a véleményt is, de én most reálisan így érzékelem a dolgokat. Mint írtam, pont egy ilyen eseten vagyok túl.



2023. máj. 29. 15:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

"volt már barátnőm, de vele is megalkuvással jöttem össze"

- Ő is veled

2023. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Igazi bunkó fa...sz vagy. Ezért nem téged valasztanak. Neked csak a fullos nők felenek meg, a többi neked nem tetszik. De te meg fel vagy háborodva, hogy ha egy fullos nő nem téged választ. Egyszerűen a pofám leszakad. Képzeld rengeteg fullos nő van, akinek nem a pénz az első. De látszik mennyi komplexusod van és ezért nem téged választanak.
2023. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Vannak olyan nők ez biztos, de vannak normálisak is, de gondolom neked pont azok nem tetszenek, úgyhogy maradhatsz egyedül a kezeddel. 🤷‍♀️
2023. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Értem. Téged nem az idegesít, hogy nem akad neked egy rendes barátnő, hanem hogy egy Palvin Barbi szintű nőhőz te kevés vagy, minekután sorbanállnak értük a fullosabbnál fullosabb, neadjisten pénzes férfiak.
2023. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól értem, az a bajod, hogy a "fullos" lányok nem foglalkoznak veled, viszont mivel kell valaki, úgy vagy vele, hogy ha nincs ló, jó a szamár is (talán nem kell leírnom más szavakkal). Vagyis összejössz valakivel, hogy használd amíg tudod majd dobod amint a látóteredbe kerül egy szebb (vagy ő dob miután erre rájött). Biztos a lányokkal van a baj? Volt már olyan barátnőd, akinél nem a kinézet volt a fontos, hanem a belső tulajdonság?
2023. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Egyetemista csaj vagyok, 21 éves. Van barátom (22 éves, egyetemista, nincs nagy egzisztenciája, bár most épp van munkája, mikor összejöttünk nem volt neki).


Rengeteg fiút és lányt ismerek a korosztályban. Soha nem tapasztaltam ilyet, de soha nem is hallottam még senkit, aki tapasztalt volna ilyet, pedig sok srác meséli el nekem a randijait, és sok lánnyal is beszélek ilyesmiről.


Ebben a korban az a normális, hogyha tanul valaki és gyakorlatilag nincs pénze. Jó esetben diákmunka vagy gyakornokság miatt kijön nullára.


Senkinek nem számít ez. Vagy nagyon rossz körökben mozogsz vagy valami mással van a gond.


Illetve szerinted a sok csóró kolisnak nincs fullos barátnője? Megsúgom, de. Itt a koliban rengeteg pár van. Szép lányoknak is van kolis pasija.


Az meg, hogy megalkuvásból belemész egy kapcsolatba, az egy annyira undorító hozzáállás, hogy nem is értem a felháborodásodat.

2023. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mire eljutok erre az egzisztenciára, addigra lehet 30 elmúlok, aztán, hogyan kezdek bármit is 18-19 éves lányokkal?"


Pontosan miért is KELL 19 éves lányokkal ismerkedni? :D

30 évesen a 27 éves nem jó?

Hogy lehet így gondolkozni..

2023. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Ez ugyanaz a szitu, mint amikor segítenek a lepkének kikelni, és full erőtlen meg életképtelen lesz. Nem mondom, hogy csórónak lenni nagyobb ziccer volna a kiegyensúlyozott, fejlődőképes életre, de azt se, hogy kevesebb a lehetőség rá. Az alapprobléma, hogy túlságosan egybeesik a hormonális fénykoroddal a tanulmányok taposása, és még melózni is kell, hogy legalább ne állandóan kelljen szemetet zabálni. Közben nyilván tudsz egy-két vállalkozócsemetéről, akiknél veszteséget mutatnak a papírok, főleg miután a fater a saját céges autóját lecseréli az év vége felé, és több támogatást meg ingyenkaját halmoz, mint te a valós egy főre eső jövedelmeteket beírva. Nem olyan kicsit agyrém, nem? Maximum azért engeded el a dolgot, mert minek edd a saját idegeidet vele, változtatni most nem áll módodban. Később meg vagy nem számít, vagy ha ő jön a te utcádba, akkor segítesz neki is minél veszteségesebbnek lenni a számla jobb alsó sarkában.
2023. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

22 éves vagy, tehát most végzel az egyetemmel, nyilván olyan szakot választottál, ahol jó fizetésért tudsz elhelyezkedni. Jó fizetésből ki lehet venni egy szép albérletet, hamar összejön egy jobb autóra, és még félre is teszel.


Nálad hol bukik el ez a dolog?

2023. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Noren1989 ***** válasza:
78%
Röviden lúzer fàsz vàty.
2023. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!