Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom a helyzetet? Jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom a helyzetet? Jogosan idegesít fel engem a dolog?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, még tanulok egyetemen. Vannak problémáim a társkeresés során. Megjegyzem kicsit anyagias vagyok.

Engem egy általánosnak vélt dolog idegesít fel, amit, ahogy idősödök egyre jobban érzékelek. Sok nőnek nagyon magasak az elvárásai szerintem, elsősorban anyagi értelemben. 22 éves vagyok, mivel egyetemen tanulok, nyilván nem sok időm volt mással foglalkozni, dolgozni például. Alaptőkém nagyjából nincs, részmunkaidős állásokkal, úgy, hogy hétvégenként dolgozok ki jön havi 50-60 K, de igazából ennyi. Abból ennyi idősen, ilyen árak mellett spórolni, megtakarítani nem nagyon lehet. Próbálok ismerkedni lányokkal korosztályomban, illetve egy-két évvel fiatalabbakkal is. Nem járok sokszor szerencsével, azt tapasztalom azért, mert nem tudok annyit adni, mint más. Egy példa, van egy srác, annyi idős, mint én..hajt ugyanarra a nőre, találkozgat ő is vele, én is. Mi az előnye? Apukának van egy jól működő vállalkozása, el is tudott kezdeni dolgozni ott középvezetőként egyből, nem tanult tovább, bebiztosított jövő. Simán tudott venni autót, nem is rosszat, vagy a szülei vették neki anno..tud furikáztatni vele másokat. Több a szabadideje is. Egy átromantikázott este (éttermi vacsora-iszogatás stb) nem viseli meg, nem úgy, mint engem, hogy a kevés pénz, amit időm enged összeszedek, és a fele el is menne egy ilyen alkalomra. Az idegesít fel, hogy 22 évesen, annak járnak ezek a dolgok, akiknek apuci már alá rakott mindent. Óriási hátrányból indulok. Igaz, hogy a csávó sok esetben igazi f***z, de mivel van alapjövedelem vonzóbb lesz.

Én ezt nem tudom megcsinálni, nekünk nincs ilyen vállalatunk, nekem tanulnom kell évekig, dolgozni nem tudok mellette, kész. Mire eljutok erre az egzisztenciára, addigra lehet 30 elmúlok, aztán, hogyan kezdek bármit is 18-19 éves lányokkal? Annyi idősen? Idegesítő, hogy a f***z-nak ez viszont megadatott apuci miatt, más életéből meg kimarad.


Oké, nem minden nő ilyen, nyilván..volt már barátnőm, de vele is megalkuvással jöttem össze, annyira nem jött be, kinézetre sem. A tapasztalatom az (megjegyzem! csak az én személyes tapasztalatom, nem biztos, hogy így van), hogy, ha a lány szép 19 éves korában, tolonganak a csávók érte, előnyben azok, akiknek apuci már vett német prémium márkás autót. A csaj hozzá szokik a magasabb a színvonalhoz, más már nem is játszik ezt követően. A szép lányok, akik bejönnének azokkal ez a helyzet. Akikkel együtt voltam, egyik sem tetszett nekem igazán. Nyilván nekik kisebbek az igényeik, mert náluk kevesebben tolongtak. Tudom, ez nagyon rosszul hangzik. Kérlek titeket ne ítéljetek el emiatt! Ez a tapasztalatom, épp nem rég éltem át egy ilyen szitut, ezért most kicsit dühömben írok.


A kérdés, ti éreztétek már ezt? Hogy az egzisztencia a fő gátja a kapcsolatépítésnek ennyi idősen?(vagyis az egyik legnagyobb) Azt tapasztalom, a lányoknak az a típusa, mely külsőleg vonzónak számít a korosztályomban, azok általában vagy 5 évvel idősebbel jönnek össze, vagy a fentebb leírt, mindent aláraktak típussal.....? Tudom, hogy van kivétel, de akkor az olyan kevés %-ot képez mifelénk, hogy még nem láttam olyat.... Ha szerintetek felületes vagy anyagias vagyok, elfogadom azt a véleményt is, de én most reálisan így érzékelem a dolgokat. Mint írtam, pont egy ilyen eseten vagyok túl.



2023. máj. 29. 15:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez egy 30 plusszos incel kérdése, aki siratja a múltját. Le is vezetem.

Van, létezik olyan 20-22 éves fiú, aki most fiatalon azon elmélkedik, hogy de kár, hogy 30 évesen nem lesz 19 éves csaja? :D Na, mert én most 36 évesen néha elábrándozok, mikor látok ilyen feszes lányokat, hogy "hát ilyenem se lesz már soha" és hogy sokkal jobban ki kellett volna élveznem fiatalon a társaságukat, de se nekem, se egy ismerősömnek nem volt ilyen szövege huszas éveink elején, hogy "jaj lemaradok a 18-19 éves csajokról és 30 évesen majd nem lesz olyanom" :D Nemár, hát azt is letojtuk holnap mi lesz, hagyjadmár!

2023. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Bár pár dolgot szeretnék letisztázni..

Amúgy tényleg 22 vagyok, de egyetemmel nem jövőre végzek, mivel 20 évesen kezdtem, és 7 éves a szak csúszás nélkül, és a neheze még csak most jön. Ezért írtam valahol a még legalább 5 év, vagy 5 évvel idősebben-t, kalkulálok ennyi évvel.


A barátnőmmel a 'megalkuvás' rész tényleg erős volt. Kicsit túlpörögtem akkor. Amikor összejöttem vele nyilván nem így gondoltam rá azért. Azt tudtam, hogy külsőleg és személyiségileg nem a legkompatibilisebb velem, de adni akartam egy esélyt a dolognak azért. Az elején jó is volt. Később (jó pár hónap múltán miután összejöttünk), mikor már romlott a kapcsolatunk, akkor eszméltem rá arra, hogy tulajdonképpen miért is vagyok vele, ha nem ő kell. Sajnos igaz a mondás, 'a szomszéd fűje mindig zöldebb', irigy voltam másokra. Az sem segített, hogy a haverjaim állandóan cikiztek, hogy ezzel a csajjal járok. Amúgy állandóan veszekedtünk, nem bírtuk egymást. Ezek az emlékek élnek róla, ezért voltam képes így nyilatkozni felőle. Megalkuvásból jöttem össze, de ezt én sem tudtam akkor..utólag jöttem rá, bármilyen furán hangzik.


Arról szerintem nem kell vitatkoznom senkivel, hogy jó lenne, ha tudnál valami egzisztenciát fel mutatni a párod felé. Autóval elmenni érte, étterem, hétvégi buli,ez az amaz..kisebb ajándékok itt ott. Főleg akkor, ha te vagy a férfi a kapcsolatban, akkor az egódat nyomhatja, ha más többet tud adni. Sajnos, én sok olyanba belefutottam, akiknél alap feltételek voltak már ezek.


Nem vagyok 30+os incel, egy 22 éves, minden hülyeségen görcsölő alak vagyok, akinek már agyára ment az élet. XD Azt elhiszem sokan nem gondolkoznak ilyeneken..hogy na majd 30 évesen, hogy lesz 19 éves..Az a korosztály jön be, és rosszul érzem magam a gondolattól, hogy lehet egyszer csak kiöregedek közülük, ennyi.


A frusztrációm oka amúgy egy konkrét eset, amit leírtam. Vesztésre állva érzem magam jelenleg. Nagyon zavar, hogy más csak úgy, energiabefektetés nélkül szinte megkapja azokat a dolgokat, ami kell neki..én meg még évekig izzadjak. Palvin barbi, baba nem tudom, hogyan szólt a kifejezés pontosan..hát a szépség szubjektív, nekem ez a csaj bár topmodell, több haverom szerint totál átlagos. A csávó meg szerintem nem néz ki olyan jól, egy nagyon kicsit lehet erősebb az átlagnál objektíven szemlélve, viszont beképzelt, és nagyon sok helyről hallottam már, hogy tajparaszt. Az, hogy nálam jobbnál jobb pasik állanak sorba, egyik válaszoló írta, így nem feltétlen igaz. Ne ilyen Bruce Wayne kategóriás úriemberekre gondoljunk XD. Gazdag a fater, ad munkát, pénzt, egoista vagyok, gyúrok..és rá mászok a csajra. Ilyesmikkel találkoztam. Ez a szubkultúra pedig idegesít, mert ilyenekkel már volt dolgom, most is. Azt hiszik övék a világ. Nyilván irigy vagyok a javaik miatt, nem tagadom, hogy annyi idősen, mint én meg van mindenük..és belevetik magukat a dolgokba.


A szép lányokból könnyebben lesz aranyásó, ezzel is egyetérthetünk szerintem, nyilván nem mind, van kivétel, de azért elég sok az ilyen. Én szinte mindig ilyeneket fogok ki ezek szerint. Lehet ízlésficamom van, vagy csak ennyire szerencsétlen vagyok.


Elfogadom a véleményt, hogy bunkó f***z vagyok, meg anyagias, meg felületes, irigy meg mit tudom én..olyanná vált a felfogásom, azzá, amit eredetileg nem akartam, és még taszít is, ha más csinálja. Ezt azért írtam ki, mert így éreztem, érzem magam sokszor. Amikor kiírtam még dühös is voltam a konkrét helyzetem miatt.

2023. máj. 29. 18:54
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"A szép lányokból könnyebben lesz aranyásó, ezzel is egyetérthetünk szerintem, nyilván nem mind, van kivétel, de azért elég sok az ilyen. Én szinte mindig ilyeneket fogok ki ezek szerint"


Azok a nők, akik valószínűleg a pénzre mennek, hidd el nekem, hogy a közeledbe sem mennek, ők sem hülyék, szóval semmi tapasztalatod nem lehet velük.

Neked annyi számít aranyásásnak, hogy mondjuk heti kétszer be akar ülni egy 1000ft-os kávéra, és jól esne neki, ha megívnád rá.

2023. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"Azok a nők, akik valószínűleg a pénzre mennek, hidd el nekem, hogy a közeledbe sem mennek, ők sem hülyék, szóval semmi tapasztalatod nem lehet velük."-mint írtam annyi tapasztalatom volt, hogy a gyenge egzisztencia miatt nem kellettem. Volt nálam pénzesebb, nekem ez rosszul esik nyilván. Úgy értve fogok ki ilyeneket, hogy ilyenekre hajtok rá.


"Neked annyi számít aranyásásnak, hogy mondjuk heti kétszer be akar ülni egy 1000ft-os kávéra, és jól esne neki, ha megívnád rá."

Na várjunk azért..én nem írtam semmi kávét, meg 1000Ft-okat..nem konkretizáltam mi az aranyásás. Ne próbálj ennyire sóhernek beállítani, főleg olyan dolgokkal előhozakodva, amiket nem is írtam. Annyit írtam, heti többször étterembe menni, teljes étkezés, a jelenlegi árak mellett sok, ha annyi bevételre számíthatsz, mint én. A kávé tök oké, nincs ezzel semmi. Én annyit adok, amennyi a kapacitásom, érthető. Amikor volt barátnőm, kávézni azért vittem egy párszor. Az aranyásó valami olyasmi, aki összejön egy 'kreténnel', mert van sportautó és pénz, és ez az elsődleges szempont. Nálam ez a kép él róluk.

2023. máj. 30. 01:49
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

Nyuszifül, egy 19 éves lány fiatal, menni akar mindenfelé.

Étterem, mozi, kirandulas, cukrászda, nyaralás stb, mivel élni akar, emlékeket szerezni.

Mit vársz, üljön veled a négy fal között vagy setalgasson egy friss kapcsolatban?

Hagyjad már, semmi extrát nem várnak el.

2023. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mentálisan egészséges ember 30 évesen nem 18 éves lányokat keres komoly kapcsolatra, ez ilyen egyszerű. Nyilván most 22 évesen rendben van, hogy ők jönnek be neked, de az átlag 30 éves szemében, a saját tapasztalataival és éveivel a háta mögött egy 18-19 éves szinte még gyerekszámba megy.


Mondjuk, ha te ilyen csaktanulós-otthonélős életmódot folytatsz 27-28 éves korodig, akkor lehet, hogy egy 18 éves lány szintjén maradsz, igen. Nem vonzó egy olyan 27+-os férfi, aki gyerekként létezik, ez az igazság.

2023. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

"Annyit írtam, heti többször étterembe menni"


Persze, ja. Mert minden pár ezt teszi.

Az esetleg nem jut eszedbe, hogy nem apad miatt nem kellesz a top nőknek?

2023. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

És miből gondolod, hogy a pénz az oka?


Mucuka, amelyik szülőnek van pénze rá, az a lánynak is vesz autót.

2023. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%

18

Nem tudtad? Itt csak a fiús csaladoknak lehet pénze. Minden nő minimálbéres csóró .

nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
67%
#19 hehe, nemcsak a lányosak, megnyugtatlak hogy az itteni nyomorék incelek szerint a fiús családok is csórók, mert itt van pl az állandóan visszatérő házipedónk aki azt harsogja folyton hogy a 14 éves, azaz legális korú kislánynak érett férfi kell, nem az hogy egy korabeli "használja ingyen" :D
nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!