Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy van-e valakije vagy közeledhetnék felé nőként?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akivel nem közvetlenül dolgozunk együtt, csak időszakosan egy-egy projekten. Nagyon szimpatikus nekem, és szerintem ő is jól érzi magát velem, de fogalmam sincs, van-e valakije, eddig jórészt munkáról beszélgettünk. Hogyan puhatolhatnám ki vagy hogyan terelhetném a beszélgetést személyesebb témák felé?


28N



2023. máj. 30. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

mit csináltál hosszú hétvégén a pároddal?


ennyi

2023. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Van-e párod?


Ennyi.

2023. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
(A "párod" szó annyira gáz, ezt sokan sajnos nem érzik.)
2023. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Egyébként anélkül is megtudhatod, hogy a beszélgetésbe beleszőnéd a "párod" (huhh, brr) szót. Merthogy szerintem elég primitív dolog így rákérdezni.

Szerintem küldözgess jeleket, pl. kicsit hosszabb szemkontaktus, cinkos mosoly, kis kacérkodás, diszkrét szexizés, parfüm, dekoltázs, esetleg makeup, nevess a béna poénjain stb, aztán figyeld meg, hogyan reagál.

2023. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

A nők ennél bonyolultabb dolgokat is véghez tudnak vinni!


Mondjuk ugy sokkal konnyebb lenne ha kellenel valakinek es te tudnal elohozakodni azzal hogy te mit csinaltal pasival a hetvegen. Erre tudna reagalni. Egy idegen nem hinném hogy csak ugy valaszolna a maganeletet illeto kerdesekre ha nem te kezded. De hogy meg egy fos kapcsolatot sem tudsz felmutatni az eleg tre egy pasi szemeben! Mi utaljuk az ilyen felkinalkozo nyamnyila valogatos kis ribiket. Nekunk preda kell, akit meg kell szerezni, akit el kell szeretni!

2023. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
A többi munkatársadtól nem tudnád megkérdezni?
2023. máj. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!