Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utcán, könyvtárban stb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán, könyvtárban stb. érdemes ismerkedni, fogadókészek erre a nők?

Figyelt kérdés

Akik eddig barátnőim voltak mindig az osztályból, közös baráti körből kerültek ki, de már nem vagyok sem iskolás és a baráti társaságban sincsenek szabad lányok. A barátaim nagyrészt már házasok vagy tartós kapcsolatban vannak, így többen nem tudunk beülni egy kocsmába és ott közösen csajozni, így kénytelen lennék egyedül csinálni.


Őszintén nem vagyok egy csajozógép, mindig jobban ment már ismerős közegben az ismerkedés, de most már szeretnék barátnőt megint. Rengeteg szép és szimpatikus lányt látok, de hogyan menjek oda hozzájuk az utcán meg mivel? Olyan kínosnak tűnik ez, meg kétségbeesettnek, tuti egyből tudják a nők, hogy mire megy ki a játék. De ha meg nem megyek oda, akkor meg 99%-ban ezeket a nőket sosem látom többet. Társkeresőt próbáltam, de az katasztrófa, inkább nem erőltetném.


Szóval, hogy meg hol lehet egyedül csajozni? Nem kínos, így random helyeken bepróbálkozni? Fiúk, lányok tapasztalata egyaránt érdekel. Nyilván nem egy szakadt, fogatlan suttyó vagyok, hanem tanult, intelligens, igényes, normális egzisztenciájú, normális homorú 26 éves férfi.



2023. máj. 30. 21:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2023. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!