Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mostanában alap a huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mostanában alap a huszonéves férfiaknál, hogy nem terveznek a gyerekvállalással?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz ismerkedni ìgy is, és én mindenképpen akarok gyereket. De valamiért ilyen helyeken mint Tinder, Badoo, az összes férfi, akivel matchelek, randizom abszolút nem tart ott 30 felé sem, hogy a gyerekvállalás, mint kérdés felmerüljön.


Én is 30 felé közeledek, nem úgy állok a dolgokhoz, mint egy tini, hogy 5-10 éves kapcsolatba lehet csak szülni meg házasságot tervezni.


Ehhez képest sok fèrfi a húszas évei végén nem vált még le a családról, nem tudják eldönteni, hogy akarnak-e még tanulni, van valamilyen állásuk, mert dolgozni kell, de ezek nem ilyen biztos pontok, mert az első a haverok, videójátékozás, edzés, beteg szülők ápolása stb.


Magyarországon eleve minden hatványozottan nehezebb; de én nem akarok, biológiailag sem éveket várni arra, mire egy férfinek benő ehhez a feje lágya.


A kedvencem "előbb egy kutyát szeretnék".



2023. jún. 2. 10:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 anonim ***** válasza:
0%

89. Pontosan ilyen válaszra számítottam :) Ez derék, megtisztelő, hogy ekkora kisregényt szántál nekem.

És bocs, de tényleg nincs időm érdemben reagálni. Na menj, kérj Kádár bácsitól egy krumplilevest és megadatik, te Rendszerfüggetlen Szabad Ember! Én addig megyek excel táblázatokat tologatni ;)

2023. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/116 anonim ***** válasza:
56%

91. Azért ez is csúnya. A régebbi rendszer emberségesebb volt, mint a mostani.


A mostani rendszer miatt sok fiatalnak -nekem is- nincs itthon jövőképem. Elintézték, rendesen.

2023. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/116 anonim ***** válasza:
42%

92. Abszolút! Nem szeretem egyébként én sem az ilyen retorikát, de egyszerűen annyi negativitással találkozom az idősebb generáció részéről (főleg itt), hogy az tényleg szakszerű reakcióért kiált. Szóval valahol tényleg igazságtalan, de talán érthető is a kritika.

Az a baj, hogy a régi rendszer adott egy bizonyos biztonságérzetet az embereknek, a mostani körülbelül ugyanazokat a hatalmi muntákat követi, MÍNUSZ biztonság. (De ebbe már nem akarok belemenni, ez nem egy politikai sirkuszus

2023. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/116 anonim ***** válasza:
diskurzus*
2023. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/116 anonim ***** válasza:
67%

93. Még annyit, hogy gazdaságilag sokkal jobban állt az ország. Volt valamennyi mezőgazdaság még, amit a mai rendszer fel akar váltani kizárólagosan gyári munkára és nehéziparra, amire az ország SOHA nem volt berendezkedve. Igaz, Rákosi korszakban is voltak ilyen lépések, de maradt még valamennyi mezőgazdasági iparág, ami működött.


Ma már inkább parlagon hagynak mindent, azért kapnak pénzt. Szánalmas.

2023. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/116 anonim ***** válasza:

95. Ha megfelelő szögből nézed (pl. Budapest új építésű lakóparkjai), az egy modern, fejlődő ország benyomását keltheti, de ha lemész szinte akárhová vidékre (leszámítva 1-2 várost), ott a pusztulatot látod, járhatatlan utakkal, soha fel nem újított panellakásokkal. Aki teheti ingázik valami nagyobb városba, mert helyben nincs semmi, amiből meg lehetne élni. Nagy vonalakban. Persze ez is csak egy szempont és ez is szbjektív, de nagyon nem mindegy, melyik oldalról közelíted meg.

Na mindegy, igazából ez lényegtelen is, csak adalékként.

2023. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/116 anonim ***** válasza:
67%

96. Budapest sem jobb. Az átlagfizetés még mindig EU színvonal alatti.



Ezért megértem, hogy sokan nem is akarnak gyereket. Senki nem akar egy kis életét megkeseríteni, sem a sajátját.

2023. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 anonim ***** válasza:
71%
97. Mondták már nekem, hogy önzőség nem vállalni gyereket, mert csak magamra gondolok. Soha nem értettem ezzel egyet. Úgy nem lehetek önző, ha az önzőségemnek nincs is tárgya - lsd, még meg sem született a gyerekem. Hány olyan családot látok ellenben (nem sokat, de épp eleget), ahol felelőtlenül szülnek össze-vissza minimális szeretet és törődés nélkül, megtört emberi sorsokat maguk után hagyva. Ha van nagyobb "bűn", akkor szerintem ez az. Persze ez nem magyarázat az én személyes döntésemre, mert nyilvánvalóan másképp állnék hozzá, de ez akkor is egy olyan döntés, amit nem hozhat meg más senki helyett.
2023. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/116 anonim ***** válasza:
67%

98. Pedig így kellene gondolkodni, igen. :(

Felelősséggel.. :(

2023. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/116 anonim ***** válasza:
33%

91. Hoztad a szinted! Aztán csodálkozol hogy megvetően néznek a generációdra meg konteózol. Krumplileves? Ezzel is melléfogtál, mert inkább eszem azt, mint a mekis meg a többi élelmiszeipari hulladékot. Képzeld, rengeteg dolgot magamnak termelek meg, holott városból kiszakadt ember vagyok. Kádárral is mellé lőttél, bár gyerek koromból még emlékszem rá.


Amit a te generációd értéknek vagy célnak tart, annak a 90%-a csak műanyag. Tudod mint az egy évre tervezett prémium vackok, miktől többnek gondoljátok magatokat. Igen, talán ez a baj veletek, hogy többre tartjátok magatokat mi denkinél. Mert nektek alanyi jogon jár minden, kötelesség az nulla, viszont mindenhez jogotok van. Ez sem a ti hibátok, nemzeteket így lehet degenerálni. Minden ami valójában hasznos lenne az emberré váláshoz azt elvették tőletek, helyébe csak azt kaptátok ami az egótokat növeli, és az emberi kohéziót megbontja. Ez már csali szinten működik. Persze mekkora buli már hogy nektek mindent lehet! Ez lenne minden gyerek álma. Aztán majd nézd meg hogy amikor helyzet lesz elbuktok! Olyan példákat tesznek elétek, ami nem a jó irányba terel. Mi megadtuk a tiszteletet az öregeknek, mi tiszteljük a hagyományonyat. Nektek azt mondták hogy ne tiszteljetek senkit, csak akit akartok. A hagyományok rossz dolgok, azt csináljatok amit akartok. Aztán a generációd már egy apátlan-anyátlan, a múltjától a hagyományaitól megfosztott, identitástudat nêlküli fogyasztói massza. Veletek már azt csinálnak amit akarnak, 2 perc alatt elhisztek mindent. A politika úgy ugráltat benneteket ahogyan akar, a pénzeteket úgy kiéneklik a zsebeitek ől ahogy csak akarják. Aztán az a vicc, hogy észre sem veszitek, véditek a rendszert. Elektromos autózás! 😂 A Földön lévő összes személyautó a globális CO2 kibocsájtás 1%-át teszi ki. Nem baj, majd a te generációd örömmel monnd le majd mindenről. Kiiktatták az egészséges gondolkodást, a globál iskolai rendszer csak droidokat gyárt. Konteó mi? Vannak fiatalok akik ezt látják, te nem.

2023. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!