Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mostanában alap a huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mostanában alap a huszonéves férfiaknál, hogy nem terveznek a gyerekvállalással?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz ismerkedni ìgy is, és én mindenképpen akarok gyereket. De valamiért ilyen helyeken mint Tinder, Badoo, az összes férfi, akivel matchelek, randizom abszolút nem tart ott 30 felé sem, hogy a gyerekvállalás, mint kérdés felmerüljön.


Én is 30 felé közeledek, nem úgy állok a dolgokhoz, mint egy tini, hogy 5-10 éves kapcsolatba lehet csak szülni meg házasságot tervezni.


Ehhez képest sok fèrfi a húszas évei végén nem vált még le a családról, nem tudják eldönteni, hogy akarnak-e még tanulni, van valamilyen állásuk, mert dolgozni kell, de ezek nem ilyen biztos pontok, mert az első a haverok, videójátékozás, edzés, beteg szülők ápolása stb.


Magyarországon eleve minden hatványozottan nehezebb; de én nem akarok, biológiailag sem éveket várni arra, mire egy férfinek benő ehhez a feje lágya.


A kedvencem "előbb egy kutyát szeretnék".



2023. jún. 2. 10:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/116 anonim ***** válasza:
92%
Ilyeneket fogsz ki. Nekem meg az a bajom hogy minden szóba kerülő férfi vagy akar vagy már van neki. Keress tovább, biztos találsz megfelelőt.
2023. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/116 A kérdező kommentje:

29 azért jo nagy bunkóság ilyet kérdezni. Tudod az ember szereti azt a gyereket, nem önzesre szüli meg h jaj nem mehetek kondiba. Nekem ettől lenne teljes az életem. Tovább akarom adni a tudàsom és szeretni akarom a kis lényt, akiben kettőnket latom. Van aki családcentrikus, van aki nem.


És egy nőnek speciel nem kell konditerem nagy izmokhoz! Én elvagyok az itthoni tornákkal, rengeteg jó anyag van a neten. Futni lehet, bringázni is, ingyen. Télen kori. ^^

2023. jún. 2. 11:44
 33/116 A kérdező kommentje:
30 nekem van lakásom, ez nem kell pluszban.
2023. jún. 2. 11:45
 34/116 anonim ***** válasza:
85%

Felreertettel.

Azert irtam ezt, mert a masik valaszolo majdhogynem szegyen gyalazatnak tartja, hogy a fiatalok nem akarnak gyereket, jo dolgukban azt sem tudjak mihez kezdjenek. Mintha "budos lenne nekik a munka". De senki sem lesz attol rosszabb ember(allampolgar?) mert nem vallal gyereket. Persze, vannak olyanok, akiknek minden vagyuk egy sajat csemete es teljesnek erzik tole az eletuket. Az oke, azoknak legyen is, ok jo szulok akarnak lenni.

De azert alljunk mar meg egy percre, hogy aki nem akar, mert mondjuk edzeni akar(masik valaszolo peldaja), az dogoljon meg, mert egy onzo p.cs, gyereket igen is kell csinalni. Mert kb ez volt annak a valaszolonak a kommentje.

2023. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/116 anonim ***** válasza:
6%
26. Azért mert pudingok vagytok, arról nem csak ti tehettek. Nektek csak jogaitok vannak, ezzel szemben megkaptátok a bizonytalanságot. Egy mai fiatalban nincs meg a kitartás, nincs meg a tisztelet. Egyből beugattok mindenkinek, egyből leléptek ha 5 perc alatt nincs meg a főnyeremény. Lemondanál ezekről a stabilitás miatt? Kétlem. A szabadságotok amit kaptatok úgy gondoljátok hogy titeket szolgál, pedig csak degenerál. Majd várd ki hogy a következő, az utánatok következő generáció az milyen lesz. Fogsz te még csodálkozni! Egyébként erre megy ki a játék, lesznek itt még olyan gazdasági és társadalmi változások, amiket még rémálmodba sem gondolnál. Ja, nem Magyarországra vonatkozik, hanem globálisan. Majd amikor kivezetik a készpénzt, helyette majd már csak digitális lesz, amikor ha fingasz azt is regisztrálják, amikor egy kattintással megvonnak tőled bármit, majd akkor figyuzz! Majd akkor fogod mondani a fiatal generációnak, hogy bezzeg még mi milyenek voltunk. Az utazásokat, a szabad mozgás lehetőségét is korlátozni fogják a "zöld" vagy a környezetszennyezésre fogva. Vess egy pillantást Kínára, vagy beszélj Klaus Schwabbal hogy hol tartanak már a tervek. Szóval inkább éld ki magad amíg teheted!
2023. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/116 anonim ***** válasza:
81%

Én vállalnék akár most is, mert a hátterem adott, de alig vannak már normális nők.


Így szingliként arra jutottam, hogy nekem ez nem prioritás.


Ha lesz párom és gyerek egyszer, akkor lesz, ha nem, akkor meg nem. Egyedül is nagyon jól elvagyok.


30F

2023. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/116 anonim ***** válasza:
72%
Jajj, varj, te akkor az a digitalis penzes konteos orult vagy, akit mar mas kerdeseknel is lattam garazdalkodni.
2023. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/116 anonim ***** válasza:
84%
#35 Igen, mifelénk is kábé pont ilyen szöveget szoktak nyomatni a becsődölt életű vén alkoholisták.
2023. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/116 anonim ***** válasza:
8%

37. Bizonyára konteó volt minden ami eddig bevezetésre került. Nem baj te csak higyj a fedezet nélküli petrol dollárban, ki ne húzd a fejed a homokból. Hitler meg akik mögötte álltak, pont az ilyen buta többségi társadalomra építették a hatalmukat. Aztán tudjuk mi lett a vége.


Sok őrült volt a világban, kár hogy mindig nekik lett igazuk! A vas elsűllyed ha vízbe dobod, te vagy az a konteós aki szerint vasból lehet hajót készíteni? Mekkora idióta vagy! Vagy az alumínium nehezebb a levegőnél! Mekkora konteós vagy, repülni sosem fog az alumínium. Aha értem. Egyébként igazad van, boldogok akik szellemileg szegények.

2023. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/116 anonim ***** válasza:
21%
Ezert kezdek 24 évesen 40es pasikkal! Bőven van választék. A korombeliek, még bulikázni akarnak, felesben fizezni a számlát, és sorolhatnám...
2023. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!