Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom, hogy bár sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy bár sokszor kaptam meg, hogy jóképű vagyok, a 163 centim miatt nem volt soha senkim 31 éves koromra?

Figyelt kérdés
Egyik lányismerősöm, magasabb nálam, azt mondta, hogy konkrétan bármilyen nőhöz oda mehetek klubban, társas rendezvényeken, vagyok annyira jó pasi. Most viszont ezt higgyem el?

2023. jún. 4. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Volt általános iskolai osztálytársam felnőttként 165 cm, finoman fogalmazva is érdekes arcszerkezettel. Mégis volt pár gyönyörű barátnője, alacsony, magasabb is.

Igaz, ő izmos, nagydumás, magabiztos valaki. Talán túlságosan is, mert amúgy szerintem sokszor qrva bunkó, nagyképű. Nekem pl ő ezért nem tetszett, de amúgy külsőre sokáig bejött.

2023. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Van egy törpenövésű ismerősöm. Soha nem volt olyan, hogy 1-2 hónapnál tovább ne lett volna barátnője. És nem is akármilyen nők.

A következtetést vond le. :)

Egyébként én sem vagyok egy égi meszelő a 170 centimmel, ráadásul enyhén el vagyok hízva (bár már kezdtem tenni ellene), és enyhén kopaszodok is. És láss csodát, van barátnőm.

2023. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Istenem ezek a szar válaszok. Mindenki visszaemlékszik az egyetlen létező alacsony ismerősére, aki sikeres a nőknél és aki nem mellesleg átlag feletti jóképű, átlag feletti gazdag, átlag feletti tökös, magabiztos, nagydumás személyiségű. Most akkor jusson eszetekbe az a másik több tucatnyi alacsony férfi ismerősötök, akiket még ti sem vesztek észre és ti sem emlékeztek rájuk, mert nem rendelkeznek ilyen óriási kompenzáló tulajdonságokkal. Nyissátok ki szépen a szemeiteket, emlékezzetek vissza és lássátok meg az arra az egyre jutó több tucatnyi különböző szinten lúzer alacsony ismerőseiteket.
2023. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

#11



Igen, a Hatar utnal szoktuk latni, altalaban azt szokta mondani, hogy "aggya egy tigit, paraszt!". Az, hogy ez a noknek bejon, a noket minositi, hiszen nincsenek belso moralis torekveseik.....



39F incel

2023. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Cicukám, nem kell beledumálni abba, amiről gőzöd sincs.

Ha már ilyen qrvára jobban tudod, akkor szépen felvilágosítalak, hogy az illető amúgy szőke hajú, kék szemű és rendőrnek tanult. Nyilván ezek még nem indokok a bunkóságára persze.

2023. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
4-es: dr house és Csernus, mint olyan "férfiak" akik joggal minősítenek.... BÁRKIT is a külsejük alapján?!😄 Az igen! A két alpha...
2023. jún. 5. 19:21
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

16. Nem tudom mi a fenéről beszélsz, a külsejükről egy szót nem beszéltem. Csak hogy ők olyan típusú személyiségek, akik mindig is őszinték, akkor is, ha az fáj a másiknak. Ha láttál valaha egyetlen részt is a Dr. Houseból vagy ha hallgattad már Csernust. Ennyit mondtam csak.


Egyébként meg a külső minősítésének semmi köze ahhoz, hogy te magad hogy nézel ki. A ronda ember és a szép ember is szépnek látja a szépet. A ronda ember és a szép ember is rondának látja a rondát. Nincs ilyen bizonyítvány, hogy te csak szép emberként mondhatsz véleményt mások kinézetéről.

2023. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Na jó, lásd, kivel van dolgod, válaszolok. Szóval az igazi férfi, a két fenti közül egyik sem az, nem sérteget, aláz meg olyat, aki padlón van. Csernus nem őszinte, hanem egy, amúgy drogosokra, alkoholistákra, játékfüggőkre kidolgozott terápiát alkalmaz minden esetben. Gondolom, nem kell kiemelnem, hogy ez miért etikátlan. Dr. House meg egy szánni való drogos, aki a saját frusztrációt projektálja ki a másikra gyáva módon igazmondásnak, őszinteségnek álcázva a szimpla mezei bunkóságot.

Szóval kösz, nem éppen role-modell egyik sem, és akkor még finoman fogalmaztam.

2023. jún. 5. 19:38
 19/20 anonim ***** válasza:
32%
18. Ja bocs, nem tudtam, hogy te nem a kemény igazságot szereted hallani őszintén, hanem az édes hazugságokat, amik homályban tartanak.
2023. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ó, hidd el, kiváló az önreflexiós képességem... csak néha kicsit nyűgös vagyok, mint például amikor a kérdést kiírtam. Sőt, szeretem meghallgatni a mások véleményét. De ahogyan azt írtam, nekik nem véleményük van. Ahogyan a követőiknek sem.
2023. jún. 5. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!