Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal egy RapidRandi rendevényen és kiadta az elérhetőségét. Felvettem vele a kapcsolatot és elhívtam találkozni. Visszaírt hogy részéről rendben azóta semmit nem írt. Ti meddig várnátok rá? Mennyi idő után felejtős?

Figyelt kérdés

2023. jún. 5. 11:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

10. Kérdező, TE hol élsz?


"Tudod mennyire sokszor van hogy felhívsz valakit és "bocsi de most nem alkalmas" és kb. azonnal tiltanak, megsértődnek?"


Komolyan ez a legnagyobb szívfájdalmad? Bár mindenki ilyen egyenes lenne!

Tilt, veszed a lapot, továbbállsz. Mit kell ezen nyűglődni, tényleg?

Modern nők meg a f.szom..

Na, 2-szer írtál neki. Többször nem is kell. Válaszoljon. Tud írni-olvasni a jelölt? Naugye.

2023. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj kérdező, hogy te akarsz alkalmazkodni már a meghívás módjával is hozzá. Azon gondolkodsz, hogyan mondj olyat, ami a nő szerint jó.


Ez nem így működik.

Te vagy valamilyen, intézed a dolgaidat X módon. Ha te úgy gondolod, hogy mivel már voltatok egy közös rendezvényen és ott volt alapvető szimpátia, és te szívesen találkoznál vele élőben, akkor igenis eleve időpontokat javasolsz, nem pedig azt csinálod, mint amit leírtál.


Az is egyébként nem jó kezdés, és visszavezethető az első bekezdésemre, hogy úgy indítasz, neki mihez lenne kedve?

Ezt egy nő NEM SZERETI. Nem tudatosan nem szereti, csak lesz egy "fura" érzése veled kapcsolatban, hogy te olyan tesze-tosza, bénácska vagy. Oda vidd, ahol TE jól érzed magad és magabiztos vagy. Persze nyilván ne rögtön siklóernyőzni hívd, de akkor legyen ez a kedvenc kávézód/cukrászdád, ahol ne adj'Isten a pincér ilyen félhaveri alapon köszönt majd. Ez persze nem kötelező, és enélkül is lehet kiváló kávézós randit szervezni. Vagy bármilyen mást. Elmentek kiállításra. Állatkertbe. Vidámparkba. Mittudomén.


A lényeg ebben az, hogy ha olyat mondasz, vagy úgy közeledsz, ami a nőnek nem tetszik, akkor legalább kiderült, hogy nem illetek össze. Ez senkinek sem a hibája és ettől nem rosszabb sem ő, sem te, de semmiképpen sem rögtön azon kell gondolkodni, hogy te hogyan változz meg a másik kedvéért.

2023. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

12-es, lehet te csak 1féle nővel randiztál eddig de elég változatos a paletta. Igenis a nyomulást nem mindenki szereti és igen van olyan aki már a találkozóra hívást is annak tekinti. Elég sokfélék itt a nagyvárosban azért az emberek, rengeteg az óvatos nő.

Nyilván te most tarthatsz engem teszetoszának mert nem nyomultam rá eléggé de volt aki számon kért hogy miért hívom fel amikor kiadták a számát. Szóval van minden.


Nyilván aki egy ilyen rendezvényre eljön ott valami van , valamiért egyedül van, vagy önakaratán kívül vagy önakaratából mert válogat(hat). Ez a nagyon homogén mindenki ez nem teljesen így van.


Én 2féle módon próbáltam közeledni mert ő is távolságtartó. Ha elkezdesz neki jópofáskodni lehet bejön lehet nem, de nyilván magamat adom. A magam pedig jelen állás szerint az, hogy elhívtam, kb. azonnal hogy van e kedve. A szervezők rontottál el h túl korán adták ki az elérhetőségeket amúgy, ezért kell ennek még üllepednie.


Amúgy meg simán lehet hogy bejelölt még 2-3at és most várólistán vagyok amivel semmi gond nincs , ezeken nyilván túl kell lendülni.


Ha eljön eljön ha nem nem, de a korrektség jól tud esni, egy dolgot nem értek amikor kiadják az elérhetőségüket 7 perc után ( én simán nem adom ki annak aki nem szimpatikus ) és utána 0 beszélgetés után tiltanak vagy nem találkoznak egyáltalán...ez furcsa.

2023. jún. 5. 12:59
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, amennyi energiát fektettél ebbe a kérdésbe, azóta már százszor lebeszélhetted volna a lánnyal a randit. Akit a töketlenkedésed miatt el fogsz veszíteni. Ha meg az derül ki, hogy mégsem vagy nála nyerő, akkor legalább le tudod zárni és továbblépni. De te ehelyett itt vekengsz, hogy vajon mi lehet?
2023. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14-es írtam neki és most várok. Mi hívjam fel vadidegenként 13-kor amikor épp intejúztat vagy nem tudom pont milyen munkakörben van de dolgozik azt tudom? Azért ez erős , itt még két idegen ismerkedik.

Csak az érdekelt kb. mennyi idő míg egy nő reálisan visszajelez mennyi idő után igazából csak parkolópálya az ember. De erre eddig nem jött értelmes válasz.

2023. jún. 5. 13:02
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
De nincs ilyen általános átlagidő. Mindenkinek a saját tempójától, türelmétől függ.
2023. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16-os köszi ez jogos, csak gondoltam hátha van valami "recept", vagy szokásjog, úgy veszem észre hogy a szingli nők ebben a korosztályban eléggé hasonló módon reagálnak mindenre.
2023. jún. 5. 13:17
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván te most tarthatsz engem teszetoszának mert nem nyomultam rá eléggé de volt aki számon kért hogy miért hívom fel amikor kiadták a számát. Szóval van minden."


Ez itt a kulcsmondat. Van minden, igen. Te mindegyiknek meg akarsz felelni? Olyan nővel akarod - adott esetben - az egész hátralévő életedet leélni, aki szerint egy randira hívás még akkor is túlzott nyomulás, ha már találkoztatok és megvan a kölcsönös szimpátia?


Csak szólok, hogy neked is lehetnek ám sztenderdjeid és elvárásaid a nők felé, nem csak neked kell megfelelni az övéknek :) És ezt a legjobb szándékkal írom. Aki pampog, hogy minek hívtad fel, azzal nem illetek össze, ennyi.

2023. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18as ez nagyon korrekt meglátás, azt hiszem objektív is már amennyire ebben a kérdésben lehetünk azok.


De igen én azt vettem észre ha akart valamit a nő eléggé nyíltan jelezte. De azt is el tudom képzelni hogy valakinek más a tempója és van rossz tapasztalata. Ő például tartózkodó lehet korábbi helyzet miatt én meg alapból negatívabb szemléletű mert nagyon ritkán van érdeklődés.

2023. jún. 5. 13:41
 20/22 anonim ***** válasza:
63%
Add meg neki az idôpontot és a helyet pl. melyik fahyizònàl fogtok talàlkozni, - meghivod ugyebàr!
2023. jún. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!