Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy tisztaságmániás férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tisztaságmániás férfival ismerkednétek?

Figyelt kérdés
Nem a beteges szintről van szó, pl. nem akad ki azon, ha a párja elcsepegtet valamit, de azonnal feltakarítja. A lakásban mindent a megszokott helyén tart, hetente nagytakarítás, a személyes higiéniára is nagyon ügyel. Egyetlen kivétel a szex, mert ott a mensit is szereti.

2023. jún. 17. 12:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem igazán tisztaságmániás, pláne nem baktériumfóbiás, hanem csak simán kényszeres rendmániás.
2023. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

"Egyetlen kivétel a szex, mert ott a mensit is szereti."


Minimum, hogy a pali természetes dolognak tekinti, nem undorodik tőle, ilyenkor is hozzáér a nőhöz, de mit szeret rajta? :D

2023. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem vagyok egy koszos ember, de rendetlen néha igen. Szeretem ezt rugalmasan kezelni, meghalna mellettem
2023. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben nem látok semmi kivetni valót. Én is ilyen vagyok. Utálom a kupit, meg ha nincs tisztaság körülöttem. Szerintem két ilyen ember tud együtt élni. Ha valaki kupis, nem zavarjak a porcicák, siman alszik 1 hónapos ágyneműben, azzal egy idő után lehetnek konfliktusok.
2023. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%

Csak azok ilyenek akiknek élete sincs. Azoknak a legnagyobb gondja hogy steril is legyen a ház.

Masnak meg ideje se lenne erre vagy rendesen zajlik az.élete. inkabb ez zavarna.

2023. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%

5.


Na, mondjuk ilyet az igénytelen, méteres szemétben járó emberek szoktak mondani, akiknek ezért elég a heti egy fürdés is, mert "nincs erre idő, testvér!"

2023. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
5-ös, ez egy nagy butaság! Én is dolgozom, kutyám van, főzök, kertészkedem, élem az életem, de minden nap van egy kicsi időm arra, hogy elvégezzem a házimunkát. Mert zavar, ha nincs meg. Sokkal szívesebben pihenek tiszta, rendezett környezetben, mint a kupi tetején. De mindenki úgy él az otthonában, ahogy neki tetszik. Ha szerti, hogy a porcicák között zajlik az élete, csak tessék!
2023. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

"Minimum, hogy a pali természetes dolognak tekinti, nem undorodik tőle, ilyenkor is hozzáér a nőhöz, de mit szeret rajta? :D"


Azt nem tudom, de izgató, hiába mondták többen is, hogy fertőzésveszélyes.

2023. jún. 17. 12:44
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy ismerkednék.


Én is szeretem a rendet és a tisztaságot, nálunk is azt van itthon, de engem ne szólongasson senki, ha éppen nincs időm/kedvem patyolatra vágni a lakást.


Minden kényszerességnek csak veszekedés a vége.

2023. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%

Ha a mézes csupromat kinyalja, akkor nem bánom.

27N

2023. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!