Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállo anyaként tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállo anyaként tényleg nem lehet normális emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, 3 éves a kis fiam. Jól nézek ki. Van saját lakásom, autóm. Normálisnak tekinthető is vagyok gondolkodás terén. Viszont egyáltalán nem megy az ismerkedés, 3 randin voltam 2 év alatt. Eljárni viszont helyekre nincs lehetőségem, a randit viszont megtudnám oldani. Hogyan tudnék ismerkedni? Az online felület szörnyű...

2023. jún. 22. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

keresd hozzád hasonlókkal

társkeresőt próbáltad?

2023. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Offline?
2023. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz hozzád hasonlóan gyerekes férfinál, sokaknál ugyanis kizáró a gyerek, főleg ha ilyen kicsi. Ráadásul gondolom életvitelszerűen veled él, ezért itt nem csak a klasszikus 2 hetente találkozásról van szó, ami sok problémát tud okozni egy kapcsolatban.

Személyes tapasztalatom alapján a 25-30-as férfiak nagy része még nagyon nem gyereknevelésen gondolkodik, hanem éli az életét, szórakozik, haverozik stb. Érthető, hogy nem egy olyan 26 évest akar maga mellé, akinek van már egy 3 éves gyereke..

2023. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
A nem egyedülálló anyáknak se könnyebb. Látod gyerek előtt se találtál
2023. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Komolyabb hosszútávú kapcsolatot találni nehezebb lesz.


Van aki egyáltalán nem is akar gyereket, van aki max sajátot. De vannak többen akik megpróbálják, de hosszútávon nem sokáig bírják.


Esélyed van rá, csak kevesebb mintha egyedül lennél.


Én max 45-50 évesen próbálnám meg egy gyerekkel rendelkező nővel ha addig nem jön össze egyedülálló.

2023. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, hány éves korig ismerkednél?
2023. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
28-38 között kb.
2023. jún. 22. 21:18
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Én 40 éves vagyok.

Sajnalom...

2023. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem igazából az ismerkedésre "soha nincs jó hely" mert bárhol megtalálhatod a párod, szóval szerintem úgy állj hozzá, hogy sehol nem zárkózol el. A helyedben egyből elmondanám, hogy mi a helyzet, hogy ne pazaroljam az időmet olyanokkal akik lelépnének a gyereked miatt, mert nem fogadnák el. (Ha valakinek már van, akkor az egy jó irányelv lehet.)
2023. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező!


Ezen elvek szerint műköröm, élem az életem.

Férfi tulajdonság, mint

- Bátor, de nem vakmerő.

- Határozott, de nem egoista.

- Szerény, de nem szolgalelkű.

- Megoldásokban gondolkodik.

- Tisztelettudó, de nem nyálas.

- Intelligens (gyors eligazodás, tájékozódás és lényegmegragadás), folyamatosan fejlődni akaró (pénzügyek, egészségtan, ápolástan, szervezés és vezetés, döntés tudománya, politika, zenei kultúra, illemtan, dietetika stb.).

- Kiváló konfliktuskezelő.

- Higgadt.

- Figyelembe veszi a nő igényeit és igyekszik azt kielégíteni reális keretek között.

- Szeretkezéskor odaadó, figyelmes, számára a nő orgazmusa az első, aztán az övé. Figyeli a nő igényeit (vadabb vagy nyugodtabb együttlét stb.).

- Támogató.

- Kitartó.

- Bátorító.

- Komoly, de nem merev.

- Fiatalos.

- Áldozatvállaló.

- Előrelátó.

- Céltudatos.

- Hűséges.

- Humoros, vagyis életszerű, de nem gúnyolódva.

- Jó kedélyű.

- Összetartó.

- Realista és józanul optimista.

- Kézben tartja a dolgokat.

- Tapintatosan őszinte stb.


Párválasztásnál érdemes ezeket figyelembe venned az adott férfinál.

2023. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!