Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállo anyaként tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállo anyaként tényleg nem lehet normális emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, 3 éves a kis fiam. Jól nézek ki. Van saját lakásom, autóm. Normálisnak tekinthető is vagyok gondolkodás terén. Viszont egyáltalán nem megy az ismerkedés, 3 randin voltam 2 év alatt. Eljárni viszont helyekre nincs lehetőségem, a randit viszont megtudnám oldani. Hogyan tudnék ismerkedni? Az online felület szörnyű...

2023. jún. 22. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

"Az online felület szörnyű"

100 nőből 1 ha visszair, annál is elakad 2 levélváltás után, még ha én vagyok a fiatalabb, jobb anyagi helyzetben lévő, kisebb tömegű, iskolázottabb, akkor is.

Egyetértek "Az online felület szörnyű" Lehet rá panaszkodni.

A nem on-lányos férfiak sem jöttek be. Az offline is szörnyű.

2023. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz, mert ebben a korban van sok fiatal, akinek nincs gyereke. Miért akarna akkor valaki egy plusz terhet a nyakába venni, aki nem is az ő gyereke+ nyilván sok idődet elveszi. Majd idősebb korodban nem lesz gond ez, de most még elég taszítô lehet ez sokaknak. Nagyon meg kell nézni, kivel vállal valaki gyereket, pláne ilyen fiatalon. Egy rossz döntésnek meg lesznek a következményei.
2023. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha a randit megtudod oldani, akkor barátnőkkel is tudsz menni kicsit pl.

3 randi lfsz..gyerek nélküli is több volt anno, mire lett valaki.

Szvl lehet normális emberekkel ismerkedni, persze van akinek nem fér bele más gyereke.

Nekem a második párom van azóta, hogy lányom apjával nem vagyok együtt. Az elsővel 4 évig voltam, neki nem volt gyereke...ő meghallt.

A mostani páromnak sincs pl🤷🏻‍♀️.

Sokszor nem is a lányom miatt bukott ki valaki, hanem hogy én nem akarok többet, ők meg érthető módon sajátot is akarnak.

Meg azért én is megválogatom kivel állok szóba.

Ha tényleg nem nézel ki rosszul, nem vagy depis pl és a körülmények is remdezettek, akkor lehet találni.

Mondjuk neten még nem volt szerencsém 😅.

Én valahol örülök is neki, hogy egyik páromnak se volt gyereke...persze nem kizáró ok, de csak 1 gyerek.


Szóval 3 randi után ne ásd már el magad. Annyi hülyét kikell szűrni meg olyan embereket, akik normálisak de nem illetek össze (nem feltétlen gyerek miatt).

N 31

2023. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is fiatal egyedülálló anyuka vagyok, ugyanígy saját ház, saját autó. Nekem lehetett volna már kapcsolatom, normális életmódot élő megbízható férfiakkal is, de sajnos nem éreztem egyikkel sem azt amit kellene, így nem mentem bele egybe sem, mondjuk nem is annyira régóta vagyok szingli. Én is neten ismerkedek, sokaknál kizáróok a gyerek, vagy meglepődnek hiába van kiírva, úgyhogy nem egyszerű, ahogy gyerek nélkül sem. Nekünk meg sajnos nagyrészt az online felület marad.. vagy esetleg baráti társaságok? ahol akár barátok gyerekei és tiéd is ott lehet? nálam ott is próbálkoztak már be, pl kerti grillezésen. Esetleg kisebb fesztiválok ami inkább a kajáról szól, oda is tudtok menni gyerekkel. Nekem jelenleg a tetoválóm is irkál. Ilyesmi helyeken próbálkozz, járj nyitott szemmel😄😄😄
2023. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, 2 gyerekkel talált új férjet (huszonéves nő), azóta már van összesen 5 gyerek és 4 db kutya... :D Jól megvannak. Nem lehetetlen, de biztos baromi nehéz. Kitartas!
2023. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!