Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-33 év közötti nők a kusza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-33 év közötti nők a kusza de fehér fogak kizáró ok ismerkedésnél vagy elfogadható?

Figyelt kérdés
Sajnos kuszák a fogaim, de legalább fehérek nincs elszíneződés. Nemsokára a harminc éves leszek és ez miatt nem mertem még ismerkedni, és kezdek kifutni az időből.

2023. júl. 1. 23:02
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nincs szuvas sem rohadt fog. Fogszabályozással romolhatnak is a fogak, van benne kockázat.
2023. júl. 2. 10:46
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Az utcára is kockázatos ki menni, azt még is nap mint nap megteszed.
2023. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok. Ezek kifogások, ha nem akarod nem kell megcsináltatni, mert a legtöbb esetben nem kizáró ok a kusza fog, de ha ennyire zavar akkor ne kifogást keress, hanem egy fogszabályzó szakorvost.

Romolhat, ha nem takarítod rendesen. Fogszabályozás alatt sokkal nagyobb szájhigiénia kell, mint alap esetben (és kerülni azokat a dolgokat, ami nagyon beleragadhat a bracketekbe vagy a drótba...), de "cserében" havonta ellenőriz a doki. Nekem 4-5 hetente kellett menni aktiválásra (amikor húznak rajta). Sokkal nagyobb fogászati kontrollal jár, mint az akinek nincs szabályzója. Ráadásul ugyan úgy, ha jeleket lát a doki simán fúrnak, tömnek mellette. Nekem azt nem kellett, de fogkő szedés volt úgy, hogy fent volt. Az nagyobb kellemetlenség, amikor húznak rajta és pár napig feszít az egész fogsorod, de ennyi. Simán kibírható.

2023. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kicsit kuszák a fogak azzal még nincs gond, nálam sosem ezen múlik a vonzalom, lehet full egyenes hófehér fogsora, ha arcra/testalkatra nem jön be, akkor nem számít…és ha arcra/testre bejön, akkor nem érdekel, hogy nincs tökéletes fogsora - csak ápolt legyen. Ne legyen büdös, fogköves, lyukas. Igaz én most fogok megcsináltatni egy rést a fogaim között, ami 500 ezer körül lesz, és akkor már nekem is elég fullos lesz a fogsorom, de akkor sem ez alapján fogok válogatni :D
2023. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Mindenki szépen leírta, hogy nem zavarná, csak pl. már a társasági életben se ezt tapasztalom. Ne legyünk álszentek, senki nem ismerkedne ilyen férfival.
2023. júl. 27. 17:56
 16/23 anonim ***** válasza:
Minek tetted fel a kérdést, ha már megvan rá a válaszod??? Akkor csináltasd meg, és ne a kifogásokat puffogtasd!
2023. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én azt írtam, hogy “kicsit kuszák”. Ha nagyon durván azok, az már más téma…
2023. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem pl meg sosem nyúlt fogorvos a fogaimhoz de a hollywoodi mosolytol messze vagyok

Picik a fogaim, a mosolyom sem széles és ha ezer évig mosnam sem lenne rikító fehér

Ettől függetlenül ahhoz képest hogy természetesek szépek, de a hollywoodi hófehér lapát kerámia hejaktol lemaradok

Nekem is okoz ez gondot

2023. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"Fogszabályozással romolhatnak is a fogak, van benne kockázat."

Ez baromság, plain and simple.

Nekem egy 30 körüli pasiban kiábrándító lenne, ha nem is akarná rendberakni a fogsorát, akármi is legyen a probléma vele.

2023. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hiaba szepek valaki fogai ha msg atlagos arca sincs es lehet valaki jo kepu ha nem is szepek a fogai de legalabb van benne valami ami szexualis ingert valt ki a nobol.
2023. aug. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!