Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-33 év közötti nők a kusza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-33 év közötti nők a kusza de fehér fogak kizáró ok ismerkedésnél vagy elfogadható?

Figyelt kérdés
Sajnos kuszák a fogaim, de legalább fehérek nincs elszíneződés. Nemsokára a harminc éves leszek és ez miatt nem mertem még ismerkedni, és kezdek kifutni az időből.

2023. júl. 1. 23:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, mennyire kusza. Van, ami még aranyosan különleges, van, ami már taszító.
2023. aug. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább taszítóan kusza.
2023. aug. 1. 05:50
 23/23 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de te csak kifogasokat gyartasz magadnak


1) 30 evesen kioperalni a bolcsessegfogakat az siman vallalhato, nekem is akkor szedtek ki a ket felsot, a ket alsot 20 evesen.

2) szepen elcsusztattak a fogsoromat, ugyhogy most 43(!) evesen vallaltam be a fogszabalyzot.

az elso 3-4 nap volt erdekes, fajt az allkapcsom, utana eszre sem veszed.

es nyugodtan felrakathatod, szerezz be hozza egy szajzuhanyt meg jarj ellenorzesre, ne legyel puhapocs.

egy fogszabis felnott ember is igenyesebb kinezetet ad, mint egy kusza fogu. legalabb latjak, hogy teszel erte.


ha annyira parazol a fogmutettol, mint en, akkor keress altatasos fogmutetet, nyilvan van felara (nekem anno +60e Ft volt 13 eve), de vastagon megeri. no stressz, no fajdalom, 1-2 ora alvas es mehetsz isten hirevel.


amugy meg nem hiszem, hogy 30 eves korodig CSAK ez akadalyozott meg az ismerkedesben. ez csak kifogas. foleg ugy, hogy lathatolag tenni sem akarsz ellene.


hajra!

2023. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!