Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves férfiként ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves férfiként ha még otthon lakok szüleimnél, akkor szintén mamahoteles lányoknál lehet esélyem, náluk próbálkozzak?

Figyelt kérdés
2023. júl. 12. 08:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
53%
38 éves otthon élő férfiként a világon senkinél nincs már esélyed! Ezt te is tudod és csak azért írsz ki hülye kérdéseket hogy ne érezd a magányt amíg válaszolnak a kérdésre.
2023. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
68%

Van egy haverom aki 37 évesen is otthon él, mégis mindig van valami nője, akár alkalmi akár komoly kapcsolatra és soha nem okozott neki újat találni.

Nem ezen múlik.

Mennyire nézel ki jól, mennyire van jó dumád, hány embert ismersz, mennyire vagy társasági ember stb.

2023. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell neked no ha 38 évesen a szüleidnél élsz
2023. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
66%
Nálam ez azonnali kizaras
2023. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nyugodtan próbálkozhatsz bárkinél. Ha valaki emiatt visszautasít, akkor legalább kiselejtezte magát a férgese. :)
2023. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
24%
Ultragáz,ha vki ennyi idősen még a szüleivel él,mert azt jelzi,h egy csóró lúzer vagy,és valszeg ronda is,zéró humorérzékkel,mert ha legalább a 2utsó dolog meglenne,azért tudnál nőt szerezni magdnak,de kérdés,hogyan?az intim együttlét azért elég cinkes lehetne,miközben anyuciék a másik szobában hallgatóznak:D Nem hinném,h ezt bármilyen nő díjazná!
2023. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
21%

15

Az miért férges, aki nem akar egy 40 éves, lúzerrel egyutt lenni, aki ennyi éves korara még nem valt le a szuleirol? Az miért "férges", aki nem akar egy szexmentes kapcsolatban élni? (Merthogy, ha csak hozzám mehetunk, az elég illuziorombolo, nála meg nem lehet, mivel normális nő ugy nem tud feloldodni, ha a szomszed szobaban ott a (valoszinuleg) idiota anyos!

?

2023. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
30%
#17 Nem a kérdező a lúzer, te vagy az, meg akinek ilyen ostoba gondolkodása van. A szüleiről meg levált, csak otthon lakik. A kérdező sem írta, hogy szexmentes kapcsolatban akarna élni. Lehet a másik félhez menni vagy hotelszobába vagy a kérdezőhöz, amikor nincsenek otthon a szülei, majd kb. fél év után összeköltözni. Ennyit csak ki lehet bízni. Jah, és anyós nem idióta, (valószínűleg) te vagy az!
2023. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
49%

18

Nekem van sajat lakasom, pedig 28 éves vagyok! Vagyis a kerdező a lúzer.

Nem, nem gondolom, hogy egeszseges 38 evesen a szulovel élni! Es de, ha a pasi az anykaval él, akkor az egy szexmentes kapcsolat lesz, es hat elég.illuziorombolo, ha csak hozzám lehet jonni. (Nekem van lakasom) hotelszoba? Hogyne! A hozzámhasonló értékes nők, nem szoktak idáig süllyedni! Minden anyos idiota! Ha nő lennél, tudnád

2023. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

#19

A kérdező nem lúzer azért, mert neked van lakásod. Attól, hogy te azt gondolod, hogy nem egészséges 38 évesen a szülővel élni, még az nem lesz igaz! És nem, nem attól szexmentes a kapcsolat, ha a férfinek nincs lakása. Hotelszoba, igen! A hozzád hasonló "értékes" nők... na, hagyjuk már, ezen felnevettem! Pont annyira vagy értékes, mint egy darab szakadt rongy az út mentén. A hozzád hasonló "értékes" nők csak odáig süllyednek le, hogy lúzernek hívják azt, akinek nincs lakása. :D

Minden *meny idióta, javítva, és én nő is vagyok, veled ellentétben.

2023. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!