Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az álláspontotok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az álláspontotok erről a szakértői véleményről?

Figyelt kérdés
[link]
2023. júl. 13. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az az álláspontom, hogy ez egy FB-oldalra mutató link.
2023. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak megnyitja a falamat.
2023. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi lennék, hogy szerinte mi a nő célja? Ha a pasi keressen annyit amennyivel mindkettőjüket eltartsa, és a nő ne a családdal, főzéssel takarítással foglalkozzon, valamint a nő értéke csak a szépség és csak azt hozza a kapcsolatba?
2023. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2023. júl. 13. 13:41
 5/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk 23 évesen szakértő, na ez elég érdekes...
2023. júl. 13. 13:42
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
semmi , valószínüleg egy troll írta aki mellesleg pénzt is keresett a clickbait cikkel
2023. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

"Egy nő azonnal értéket ad egy férfinak – ha egy férfi mellett egy jó nő van, az azt jelzi, hogy van valami, amiért megtartja, és növeli a vonzerejét."


Azt hiszem ezt a cikket én nem tartom hitelesnek.

2023. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Párkapcsolati szakértőnek tartja magát"

Én meg a pápának tartom magam, mégsem vagyok az:D Elég szomorú, hogy tudományos tisztségeket az alapján akarnak egyes emberek betölteni, hogy annak tartják magukat.


A valóság annyi, hogy ez egy ember véleménye mindne létező megalapozottság vagy tudományos háttér nélkül. Ez az ember nem szakértő és a véleménye nem szakvélemény.


Ez nem több, mint a te vagy az én véleményem.


Mondjuk az az oldal is egy ganéj ami képes ezt így ilyen formában lehozni. Vagy egyáltalán.

2023. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szakértőt nem tartom hitelesnek, a cikket se. Igen, alap, hogy mindenki a lehető legjobb életszínvonalat biztosítsa magának, de mi van azokkal a férfiakkal akik olyan hivatásba szerettek bele ami keveset fizet?
2023. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

“Mondjuk az az oldal is egy ganéj ami képes ezt így ilyen formában lehozni. Vagy egyáltalán.“


Jaja. Két bulvárlap a mirror meg a The US sun is lehozta a cikket. Nekik csak az kattintás számít, ilyen cikkel meg lehet kedélyeket borzolgatni.

2023. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!