Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves eddig sikertelen férfinek már lefőt a caffe?

Figyelt kérdés
Már nem lehet behozni azt hogy 14-20 év között a legtöbb srác csajozott és tapasztalatokat szerzett. Akinek ez kimaradt az tart ott 30 felett mint kb én?
2023. aug. 19. 22:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20. Egyetértek veled, de ezt sokaknak nagyon hosszú időbe telik elfogadni, hogy a nők szemében szexuálisan nézve undorítónak születtek külsőre. Még sokan nézd meg 30-40 évesen is reménykednek. Sokaknak meg soha nem sikerül.
2023. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 LuckyLevi ***** válasza:
#19-21 Nem is ismeritek a kérdezőt. Csak azért, mert nektek sz ar az életetek, nem kell baromságokat beszélni.
2023. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

22. Nekem nem szar az életem. Jóképű és magas vagyok. Csak szerintem az életben a dolgainkat sokkal jobban meghatározza a külsőnk azon része, amivel születtünk, illetve a genetikánk, illetve a családunk, a neveltetésünk, a szocializációnk, amire szintén nincs hatásunk, mint azok a dolgok, amikre van hatásunk. Más jól kinéző vagy sikeres emberekkel ellentétben én nem hazudom azt sem magamnak, sem másoknak, hogy kizárólag a kemény munka, kitartás és magamban való hit vezet a sikerekhez, vagy hogy ezek is kizárólag belőlem mélyről fakadó dolgok.


Meg nem bántom, gaslightolom a nem vonzó, vagy szerencsétlen helyre, vagy szerencsétlen genetikával született embereket, hogy ők is elérhetik ugyanazokat az eredményeket, amiket én, csak a személyiségükkel van baj, meg erősebben kell akarniuk.

2023. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

21. A minden zsak megtalalja a maga foltjat elv alapjan vannak kevesbe vonzonak szuletett nok is. Ne allitsuk mar be azt hogy ha egy ferfi atlagos, nem kiemelkedoen jokepu, akkor az szuz marad.

Vannak pl olyan nok is akik orulnek ha megpiszkalja oket valaki. Eselyuk nincs a magas jokepu ferfiaknal tehat ez az allaspont oda vissza mukodik. Aki meg 30 felett is szuz, nem a nokbe van a hiba hanem benne..

2023. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

24. De, a nők szinte mindig tudnak és szoktak is maguknál vonzóbb pasikra hajtani. 2023-ban a legtöbb átlag nő nem éri be átlaggal. A minden zsák a foltját talán régen akkor érvényesült, amikor még nem volt internet és online ismerkedés, nem volt globalizáció, és egy nő ismert összesen 5-20-50 korabeli férfit. Most egy akármilyen kinézetű nő felmegy online ismerkedni és talál rengeteg saját magánál jobban kinéző férfi jelentkezőt szexre és komoly kapcsolatra is.


Olyan kapcsolattól meg az Isten mentsen meg, akár nő vagy, akár férfi, ahol valaki csak beéri veled, mert te tűnsz a legkevésbé rossz opciónak a szemében, ahelyett, hogy olyan kapcsolatban vagy, ahol őszintén kíván a másik.


"Ne allitsuk mar be azt hogy ha egy ferfi atlagos, nem kiemelkedoen jokepu, akkor az szuz marad."

Nem mindenki, de 2023-ban a fiatal férfiak közül de, igen. És ez nem az ő hibájuk. Hanem ennyit változott a világ pár évtized alatt és változóban van (durvul) most is.

2023. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

25. En 31 eves vagyok tobb mint 50 novel volt szexualis kapcsolatom.

Addig otthon laktam ugymond mamahotelbe, most tartok ott hogy lesz sajat hazam. Akkor most ez nem ellent mondasos? Es 20 evesen vedztettem el

2023. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ui: Abban egyet etrunk hogy parkapcsolatra nagyon nehez megfelelo normalis not talalni mert elkrvult a vilag, de szexre szerintem a mai vilagba nagyon konnyu csajt talalni.
2023. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

26. Mi az ellentmondásos? A mamahotel hogy jön ehhhez, meg a kinézethez? Én jóképű, magas 29 éves férfi vagyok, de még mindig csóró, mostanában nem lesz saját házam. Én kb. 30-40 nővel voltam.

Pont ezt mondom, hogy jó kinézettel lehetsz csóró is, abban az esetben (de csak abban az esetben) ez nem érdekli a nőket. Soha nem volt még ilyen könnyű nőt találni, ha jól nézel ki + jól szocializált vagy. De ehhez kell a jó kinézet. Te is jóképű vagy, ha hiszed, ha nem.

2023. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!