Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfit 35 éves koráig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfit 35 éves koráig soha senki nem látta nővel, akkor joggal feltételezhető, hogy az illető homoszexuális?

Figyelt kérdés
Az illető állítja, hogy a nőket szereti, de kapcsolata sose volt velük. Lehet, hogy titkol valamit.

2023. aug. 20. 21:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy annyira nem fogadják el az aszexualitást, hogy előbb hiszik valakiről, hogy homo, minthogy aszex. Olyan nincs, hogy valaki nem baszik, ugye.
2023. aug. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

"Az istenért se kapott el és ugrott rám egy nő megerőszakolni"

Velem nemrég történt hasonló

Azóta hagyom hadd ismételgesse ezt a csunya gyakorlatot:)

2023. aug. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen meleg. Az is lehet hogy van valami mentális betegsége. Vagy valami testi adottsága miatt (dagadt,alacsony,ronda) nem is erőlteti az ismerkedést senkivel. Kívülről meg másoknak csak az látszik hogy sosincs nője.
2023. aug. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 NTBS ***** válasza:
Nem!
2023. aug. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Van olyan ismerősöm aki tele van pénzzel ( programozó) mindene az égegyadta világon adott lenne a csajozáshoz, még a szülei is kinyalják a seggét 33 évesen...


Mégse láttam nővel soha, de beszélni se kezdeményezett még annyit se higy ez vagy az a csaj tetszik vagy valami.


Egy randit nem szervezett le soha. Mindig engem hív akárhova, mozi, bowling. De volt hogy ottalvós kirándulásra hívott és hogy aludjunk 1 szobában, mert olcsóbb... Na ott már azért kilógott a lóláb... nyilván nem mentem.


Szerintem tuti saját kapura játszik.

2023. aug. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha csúnya vagy alacsony, akkor az az igazi oka.
2023. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem csúnya. 183 magas, annyi, hogy sportolhatna. Nyurga, de nem izmos. Nem is rosszképű.
2023. aug. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Van egy kollégám 40éves Ferike. Ferike nem homoszexuális csak alkoholista, igénytelen(öltöző szekrénye büdösebb mint egy szennyvíz telep, a balesetes fecskék ott vannak bezacskózva ) dohányzik nem fűrdik és úgy száll fel a helyközi buszra...
2023. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!