Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki izmos heti szinten másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki izmos heti szinten másik nővel fekszik le, több is nő is írogat vele,ők írnak rá az alfa típus férfi?

Figyelt kérdés

Haverom mutatta a messengerét jobbnál jobb nők vannak neki.Ők írnak neki sokszor vagy kérdezgetik mit csinál tali mikor.

Rá mondják azt hogy alfa típus?


2023. aug. 24. 00:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%
Lényegében igen.
2023. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Én nem rá mondom. Ez a riibanc típus.
2023. aug. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen pasi a legjobb. Nem panaszkodik,mjo keddvel feltoltodve jon a talira. Baratkent is ilyennel szeretek talalkozni. N
2023. aug. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Akkor az alfanő(stény) az a qurv@, aki az utolsó csövesnek is megvolt, egy feles meg egy cigi után.
2023. aug. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Az alfának izom se kell és tapadnak rá.
2023. aug. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%
Igen, bár leginkább ha emellett jóképű is.
2023. aug. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
47%

Az izom semmi, emellett jóképűnek is kell lenni.


2-4. Azért nincs igazatok, mert bármelyik nő (még egy ronda kövér is) meg tudja b*@szatni magát ingyen végtelen számú pasival, ha akarja. A férfiak 90-95%-a viszont nem képes ingyen, vonzalom alapján csak úgy szexet szerezni akármikor a nőktől. Ahhoz nőknek való vonzóság alapján a nők egy jó része számára egy top jó pasinak kell lenni. Tudom ti gyűlölitek ezt a tényt, de sajnálom, a nők és a férfiak még mindig nem egyformák és sosem lesznek azok, hacsak a nők el nem kezdenek minden férfival szexelni szinte válogatás nélkül úgy, ahogy fordítva a férfiak tennék ezt.

2023. aug. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

Izmos is vagyok meg jóképű is de megsem tapadnak rám a nők ilyen szinten. Persze van hogy néha bepróbálkoznak de az szökőévente kb. És a személyiségemmel sem lehet nagy baj mert van egy csomó barátom, haverom.

Na ilyenkor mi van nagyokosok? :D


Mondjuk nem panaszkodásnak írom, én így jól érzem magam, nem is kell hogy annyian írogassanak feszt, meg ez amit leírtál kérdező csak arra jó hogy húzogasd a listát a csajokról akikkel lefeküdtél, ez meg annyira nem is vonz.

2023. aug. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
8as, nem lehet, hogy rosszul öltözöl? Én is ismerek izmos helyes srácot, kb hàreme van(mellé pénze is)
2023. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szeeintem teljesen átlagosan öltözöm, nem akarok kirívó lenni szóval inkább a semleges színeket preferálom.
2023. aug. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!