Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki izmos heti szinten másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki izmos heti szinten másik nővel fekszik le, több is nő is írogat vele,ők írnak rá az alfa típus férfi?

Figyelt kérdés

Haverom mutatta a messengerét jobbnál jobb nők vannak neki.Ők írnak neki sokszor vagy kérdezgetik mit csinál tali mikor.

Rá mondják azt hogy alfa típus?


2023. aug. 24. 00:28
1 2 3
 11/28 Gymnospermatophyta ***** válasza:
76%

Bárki lehet izmos. Te is, kérdező. Hajrá.


3: Amiket írsz, szerintem nem következik a kérdésből. Az izomhoz nincs sok köze, hogy valakinek ritkán legyen rossz kedve és ne panaszkodjon:D

Szvsz ezek rám is igazak...

2023. aug. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Ah, a lényeg lemaradt xd

Szóval kb farmer póló, ami nem mintás, általában egyszínű. Mutat az izomból, nem oversized de nem is egy izomtrikó :D

2023. aug. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
32%

8. A barátok/szeméyiség hogy jönnek ide? Meg mi köze van ahhoz, hogy vannak barátaid, hogy a nőknek bejössz-e? (Semmi.)

Valószínűleg nem nézel ki nagyon szarul, de jól sem (a nők szemében). Az izmok másodlagosak a nők szemében. A legfontosabb az arcod és a magasságod. Ha nem próbálkoznak nálad a nők (vagy pedig autista vagy és nagyon nem veszed észre, hogy napi szinten többeknek tetszel), akkor egyszerűen nem vagy jóképű. Ennyi. És ezt tudom hogy fájhat beismerni, de a nőknek a felső 10-20% (vagy még kisebb inkább) az, akiket jóképűnek találnak és nagy eséllyel nem vagy benne. Nincs ezzel semmi baj, ezt most nem bántásból mondom.

Az utolsó bekezdésed pedig csak coping, amikor valami olyasmi dologra írod, hogy nem bánod, amit valójában nem bánnál (ha sok csaj próbálkozna nálad), de mivel nem kaphatod meg ezt a dolgot sehogy sem, ezért kicsinyíted a jelentősségét, hogy nem is fontos ez igazából.


9. Nem kell gaslightolni a 8-as válaszolót. A gaslight amikor mellébeszélsz és felesleges részletekbe mész bele a lényegre térés helyett. Pl. amikor azt mondod egy ronda embernek, hogy biztos a személyiségével van baj és azért nem sikeres az ismerkedésben. A kérdezőnek sem az öltözködésével van baja. Aki tényleg(!) jóképű, az szarul is öltözködhet, akkor is fog tetszeni nőknek. Nem kell bekamuzni sem magadnak, sem másnak ilyen dolgokat, amiket valójában nem számítanak.

2023. aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
62%

#8 a személyiség szerintem azért eleg fontos tényező abban, hogy bejön-e valaki, bár abban igazad van hogy csak abban az esetben ha személyesen találkozunk, mert neten tényleg full mindegy.


A másodikra bekezdésedre nem tudok mit mondani, elég sok lány barátom van és állandóan azzal jönnek hogy ez is milyen jól néz ki meg az is, szóval azért inkább 20% a tapasztalataim szerint.

Nem tudom ebbe mennyire esek bele, a lanyok szerint teljesen, bár ott a baratság miatti elfogultság szóval erre nem sokat adok. Azért ilyen felső 30-40%-ban szerintem benne van az arcom, nekem meg az már jól néz ki mert jobban állok 60%-nál :D


Nem coping az, tényleg elég idegesítő lenne. Nagyon introvertált vagyok (tényleges introvertált, nem a sztereotíp szoc. skillek nélküli balfasz, hanem lefárasztanak az emberek), ezért néha már a jelenlegi kapcsolataimra (legyen az baráti vagy párkapceolat) sem mimdig jut energiám, egyáltalán nem hiányzik hogy még random emberek is irkáljanak rám :D Persze egy buliban más a helyzet, oda szocializálódni megyek de ha tetszik valaki akkor úgyis odamegyek, ha nem akkor meg nem hiányzik hogy odajöjjön.

2023. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
62%
*#14
2023. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
62%

Na jó kiégek, nagyon reggel van xd

Szóval 14-es válasz az a 13-asnak ment volna :D

2023. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

#8 akkor annyira mégsem nézel ki jól. Van egy magas izmos jóképű unokatesóm, bármikor elmegy bulizni, rendesen rá tapadnak a lányok, de még ilyen fullos instamodellek is. Neki meg se kell erőltetnie magát.


A másik válaszoló meg, aki azt hiszi, hogy kövér/ronda nők is végtelen számú pasiból válogathatnak - ja, leginkább kövér és ronda pasikból. Nehogy azt hidd, hogy ilyen nők minden héten izmos Donhuanokkal szexelnek xD Ahhoz, hogy ilyen pasik felszedjenek, ki is kell nézni valahogy.

2023. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
58%
Te sem tudod, hogy mi kell a noknek. Nem az izom.
2023. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%

17. Én relatíve jóképű és mellé magas srác vagyok (szívesen küldök magamról pár fényképet privátban, hogy lásd, ha nem hiszed el) és szexeltem az életben jó néhány olyan csajjal is, akik sokkal kevésbé voltak vonzóak, mint amennyire én vagyok vonzó. Arcra és/vagy testalkatra is. Egy patront megértek, semmibe nem került, pontosan így voltam vele. A két jóképű barátom, akiket még ismerek, ugyanígy vannak vele. Bár nyilván ezeket nem reklámozza a legtöbb férfi, de őket ismerem még és tudom, hogy náluk is ez a helyzet.


Illetve te is bármikor megteheted, hogy regisztrálsz egy kamu tinder fiókot egy viszonylag nem jól kinéző nő képeivel és megnézed pontosan milyen férfiak jelentkeznek arra, hogy (minimum) szexelnének veled. Ezt bárki bármikor kipróbálhatja, ha nem hiszi el, nem kerül semmibe.

2023. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
73%
19: Ronda nőként nem volt szükségem kamu fiókra/más nő képeire, saját fotóval és paraméterekkel próbálkoztam. Még azt is jeleztem, hogy nem keresek komoly kapcsolatot. Hát rohadtul eszébe sem jutott egyetlen vállalható férfinak sem jelentkezni! Érthető módon. A 17-esnek teljesen igaza van, ahhoz a nőnek is ki kell néznie valahogy... Megjegyzem, még csak nem is kövér vagyok, hanem vékony ronda. Az itteni legendák szerint egy nőnek, ha csak annyit "tud", hogy vékony, már a lábai előtt hever a világ kb. Pedig dehogy. Kell a szép arc, meg hogy úgy legyen vékony, hogy kerek, formás mellei, feneke és combjai azért legyenek. Egy rusnya arcú piszkafára nem lesz kereslet.
2023. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!