Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki izmos heti szinten másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki izmos heti szinten másik nővel fekszik le, több is nő is írogat vele,ők írnak rá az alfa típus férfi?

Figyelt kérdés

Haverom mutatta a messengerét jobbnál jobb nők vannak neki.Ők írnak neki sokszor vagy kérdezgetik mit csinál tali mikor.

Rá mondják azt hogy alfa típus?


2023. aug. 24. 00:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
56%

20. Dugtam nem egy vékony nem szép nővel. Pont, hogy nekem személyesen például simán megvan a szexuális vonzalmam egy menet erejéig egy vékony, de nem szép arcú nőre sokkal inkább, mint egy kövér helyesebb arcúra.


A férfiak, akik mondod hogy nem voltak vállalhatóak nem tudom hogy néztek ki, de lehet, hogy nálad jobban néztek ki, de számodra még így sem néztek ki elég jól. Tudod, te pl. 3-as kinézetű vagy, 4-5-ös férfiak jelentkeztek, de te 7-8-asra vágysz. (Csak egy példa volt.)


A jelenlegi barátnőm is vékony, semmi mell, semmi fenék, elég vékony és nagyon vonzónak látom őt. Igaz ő helyes arcú.

2023. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiak, akik mondod hogy nem voltak vállalhatóak nem tudom hogy néztek ki, de lehet, hogy nálad jobban néztek ki, de számodra még így sem néztek ki elég jól."

Jellemzően túlsúlyosak voltak. Mármint úgy igazán. Mellé többen alacsonyak is, de akik nem, azokon sem festett jól annyi plusz, főleg abban az eloszlásban.

Sokukon látszott az ápolatlanság, igénytelenség.

Szép számmal voltak olyanok is, akiknek a külsején valami káros szenvedély, különösen az alkohol hagyott látható nyomokat, és nem tette őket szimpatikusabbá, hogy a képeiken is ott virított a pia vagy a cigi.

Ami még szintén nagyobb mennyiségben előfordult, hogy sütött róluk, a tekintetükről, a testtartásukról, a képeik minőségéről stb. a primitivitás, a butaság, az agresszió, valamilyen komolyabb pszichés zavar, nem testi vagy érzékszervi fogyaték.

Az előbbihez kapcsolódva, bár jóval kevesebbeknél, de valamiféle "torzság"(?), aránytalanság volt felfedezhető. Ez nem a sima rondaság, antifotogénség, még nem is az a kategória, mint egy hiányzó végtag vagy egy teljesen szétcsúszott arc, hanem... nehéz leírni, kb. az jött le róluk, hogy a méhen belüli fejlődésük során mintha valami történt volna. Nem egy óriási valami, de azért bőven észlelhető.

Ezeket most csak azért írtam le, hogy látható legyen, mi az a "komoly" választék, ami egy előnytelenebb külsejű nőnek is rendelkezésére áll.

Ami pedig engem illet, nálam jobbak szóba sem jönnének, mert csak görcsölnék, feszengenék mellettük, tőlük, szóval nem ilyenekre vágyom. De pl. az én arcom csak simán ronda. Nincs aszimmetria, aránytalanság, egyéb furcsaság, egyszerűen nem szépek a vonásaim, ennyi. Ennek megfelelője egy ugyanilyen típusú arc férfiban, nem pedig az említettek. Lehetne még részletezni a többit is, de szerintem ennyiből is érthető, látható, kb. hogyan lövöm (lőném) be a szintem. Semmiképp nem magam fölé, de nem is ilyen durván alá. Hozzáteszem, fölé esélyem sem lenne, azt tényleg csak itt szokás gondolni, hogy akár csupán egy menet erejéig összejöhet.

(20.)

2023. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
66%
A csúnya nőket lenèzik, kigúnyolják a fèrfiak, jobb esetben csak semmibe veszik. Én ugyan átlagos vagyok, de sosem próbálkozott be nálam jókèpű fèrfi, milyen èrdekes.
2023. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
68%

"Azért nincs igazatok, mert bármelyik nő (még egy ronda kövér is) meg tudja b*@szatni magát ingyen végtelen számú pasival, ha akarja."


Te minden nőt megbasznál a világon?

2023. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Gymnospermatophyta ***** válasza:
26%

20:


Viszont Te is tudsz ezen részben változtatni, ha szeretnél. A fenék, combok formálhatóak. :)

2023. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
63%

24. Nem. De nagyjából a visszajelzések és sikerek alapján top 5-10-ba tartozóan jóképű, plusz magas férfiként látom, hogy külső alapján megb*@sznék kb. minden második nőt (18-40 év közt), akiket az utcán látok.


Egyébként én teljesen irreleváns vagyok, mert akit én nem, azt megdugna más, ahogy írtam elég csak felmenni online ismerkedni. Ahogy mondtam rengeteg kísérlet van erről (és róluk videók vagy szöveges-fényképes posztok), hogy általában tud találni magánál vonzóbb pasit egy nem vonzó nő is.


22. Még azt tudom elképzelni, hogy nem Pesten élsz vagy valamelyik nagyobb egyetemvárosban (bár azok sem a legjobbak feltétlenül, inkább Pest) és ott egyszerűen nincsenek relatíve tömegével jóképű férfiak, mint Pesten. Ha van a városodban 50 tényleg jóképű férfi, abból épp 20 fent van online ismerkedni, nekik van matchük a párezer a környéken online ismerkedő nővel, akkor lehet te nem leszel kiválasztva.

2023. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
82%

#19

lehet, hogy dugtál magadnál valamivel KEVÉSBÉ vonzó nővel, én is voltam már nálam némileg kevésbé vonzó pasival, mert valljuk be nem minden a külső, de itt most kimondottan “csúnya és/vagy kövér” nőkről volt szó, olyanokkal meg jó pasik még részegen sem fekszenek össze. Miért is tennék, ha 2 perc alatt fel tudnak szedni jó nőket is? Ha te viszont összefekszel bármilyen bányarémmel, arra a helyedben nem lennék ilyen büszke, elég gáz…

2023. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27%
Itt amúgy miért csak hisztis és panaszkodós nők vannak?
2023. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!