Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya wheat whaffles?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=7V3G8BwmBYU&t=841s Egy blackpilles youtuber.

2023. szept. 10. 14:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha ő annak számít akkor elég jól nyomja, mert volt több barátnője és még blurolt arccal is elég szép lányoknak tűnnek.:D
2023. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok szerintem amúgy nem az, de nem sokat számít a véleményem mert férfi vagyok, és nem ismerem annyira a female gaze-t amennyire azt egy nő ösztönösen ismeri.
2023. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Csúnya és tipikus oofy doofy kategória, aki amint jön egy nő, elveszti a korábbi személyiségét.
2023. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Újonnan bluepilles lett randizás terén, úgy van vele hogy a magas body count nem gond egy nőnél.
2023. szept. 10. 15:17
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Férfiak véleménye nem mérvadó mert nem értik a female gaze-t.
2023. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik Kyriakos Grizzlynek kell kinézni
2023. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én kb purple pilles vagyok ahogy most utánna olvastam a pilleknek.
2023. szept. 10. 15:29
 8/21 anonim ***** válasza:
Pont ma láttam videót youtubozás közben tőle. Csúnyának semmiképpen nem mondanám.
2023. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Amikor híres emberről beszélünk mindig vegyük hozzá, hogy rajta már nem csak a kinézetet nézik a nők, hanem a hírnevét, az azzal járó státuszt és a pénzt is. Hogyha egy ronda, híres, gazdag férfinek csinos barátnője van, az nem jelent semmit a ronda, de nem híres, nem gazdag férfiak számára.
2023. szept. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#9. Az ő esetében a hírnév inkább hátráltató tényező, blackpill tartalomgyártó a csávó. Ugyan olyan ellenállásba ütközne ugyan azért, mint egy pua, redpill, mgtow, incel stb. Elkönyvelnék szimplán nőgyűlölőnek és onnantól érdektelen és láthatatlan.
2023. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!