Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci nőkkel senki nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci nőkkel senki nem akar ismerkedni ?

Figyelt kérdés

Mármint párkapcsolatra. Igen nagyon duci kategória, de ápolt. Más tèren minden rendben.


Igen, számítok rà jönnek a foggyàl le kommentek …. De 5-6 év sikertelenség után nem igazán opció. Plusz az állandóan javasolt mozgás miatt tèrdsèrülès is van.


36N


2023. okt. 19. 12:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
Küldenél magadról képet?
2023. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen mentel neki a sportnak nem fokozatosan es a test sulyodat nem birta a labad ezert serultel le, de gondolom tudod .
2023. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

1 Nem szeretnèk, csak ha valakivel már beszélgettem, ismerkedtem utàna.


2 Fokozatosan törtènt, képzett felügyelettel de a tèrdem nem bírta.

2023. okt. 19. 12:53
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon duci kategória komoly párkapcsolatra keveseket vonz, de nem szabad feladni.
2023. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
51%

#3

Istenem... komolyan mondom ez az elhízás súlyosabb mentális betegség, mintha vagdosod magad. Ilyen szinten elb@szni a testedet önszántadból, ez valami elképesztő önsorsrombolás

2023. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
44%

5.


Schobert Norbi a gyakorin! Köszöntsük mai sztárvendégünket!


Kérdező


Magas, nagyon vékony, kopasz(odó), kicsit gyógyegér megjelenésű férfiak szoktak kövérkés nőkkel összejönni.

2023. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
5. Ne ítèlkezz. 2 olyan betegsègem is van ami miatt a fogyàs nehèz.
2023. okt. 19. 13:05
 8/41 anonim ***** válasza:
39%

#6

?

Épp arról beszéltem hogy mennyire szomorú, hogy ilyen súlyos mentális állapotban vannak emberek, hogy kvázi "nyomorékká eszik" magukat.

Nem hibáztattam senkit

2023. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
6 Nem testalkat alapján keresek, mondjuk magas és vékony sosem akart velem ismerkedni de hülyén is nèznènk ki együtt.
2023. okt. 19. 13:06
 10/41 anonim ***** válasza:
0%

8.


Norbert, ön nem tud elszakadni az emberek elhízásán való lovagolástól, persze azt sosem árulja el nekik, hogy ez mennyire nehéz és költséges! Csak vegyék meg a könyveit meg a Norbi Rudit a boltban. Ápdét 1.

2023. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!