Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci nőkkel senki nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci nőkkel senki nem akar ismerkedni ?

Figyelt kérdés

Mármint párkapcsolatra. Igen nagyon duci kategória, de ápolt. Más tèren minden rendben.


Igen, számítok rà jönnek a foggyàl le kommentek …. De 5-6 év sikertelenség után nem igazán opció. Plusz az állandóan javasolt mozgás miatt tèrdsèrülès is van.


36N


2023. okt. 19. 12:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
20 -as. Tele vagy kritikaval es rosszindulattal.
2023. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%

21.


És akkor...? Ez most hogy is jön ide?

2023. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%
Milyen hormonalis problemad van?
2023. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
23 korábban leírtam,de kèrtem ne betegsègek tèmàba menjen el a kèrdèsem ami alapból ismerkedès tàrskeresès tèmakörben lenne.
2023. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Én írtam a 24est de nem vettem észre hogy màs van bejelentkezve a gèpen.
2023. okt. 19. 15:03
 26/41 anonim ***** válasza:
0%

És mégis ki van bejelentkezve a gépeden ha nincs senkid? :D


Amúgy már az összes tipikus kifogást felsoroltad vagy van még? Segítek, eddig volt a térdprobléma, betegség, pénz, genetika.


Egyszer vallaná már be egy kövér nő, hogy igen, zabálok, többet mint amennyit lemozgok és lusta vagyok változtatni, ez van..

2023. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

26 Miért, kizàrólag párral lehet közösen hasznàlni egy gèpet?


Hidd el örülnèk neki ha a betegsèg kifogás lenne. Szègyen, hogy ilyet mondasz. A tèrdem is jobb volna ha nem fàjna nem öröm fájdalmakkal èlni. Azért mert a Te èleted jobb, nem vagy beteges és jobban keresel attól nem kell mást leszólni !


Majd mondjam a kontroll vizsgàlaton ha jelzik romlott valami hogy ja ne mondjàk màr ez random xyz netes idegen szerint kifogàs.

2023. okt. 19. 16:24
 28/41 anonim ***** válasza:
53%

26.


Te talán olyan nő vagy, aki kövér volt, de lefogyott? Mutasd a jó példát a kérdezőnek. Ha nem, akkor a dumád csak sima cseszegetés.

2023. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Hát en a környezetemben nem tudok olyan erősen túlsúlyos nőt, akinek ne lenne párja, férje. És nem bányarém férfiak!
2023. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
29 Én is látok pozitív példákat , de az is igaz ott sokszor a nő nem volt duci mikor összejöttek.
2023. okt. 20. 08:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!