Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci nőkkel senki nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci nőkkel senki nem akar ismerkedni ?

Figyelt kérdés

Mármint párkapcsolatra. Igen nagyon duci kategória, de ápolt. Más tèren minden rendben.


Igen, számítok rà jönnek a foggyàl le kommentek …. De 5-6 év sikertelenség után nem igazán opció. Plusz az állandóan javasolt mozgás miatt tèrdsèrülès is van.


36N


2023. okt. 19. 12:46
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
91%

Csak egy jól beállított étrend kell és az is segít amúgy norbihaterek. Nekem olcsóbb a diétás étrend bmeg mint amikor eszek amit látok fajta.


Kérdező! Nekem bejönnek de sehol nem keresek már. Ha szr a térded menj el úszni, ott sokkal kisebb terhelést kap és attól is ugyanúgy lehet tolni.

F32

2023. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

11.


Helyessss. Ha olyan olcsó, fizetheted a kérdezőnek is.

2023. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
12 Nem az àra a gond, és nem is eszem olyan sokat , teljesen normàl adagokat. Az 55kgs kolléganőm röhögve tolja be mellettem a csokikat pèksütit. Gènlottó…
2023. okt. 19. 13:26
 14/41 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van? Én 15 évesen híztam 20 kilót 2 hónap alatt. Máig nem tudom miért, pedig a férjem is orvos. Hanyagul voltam akkor kivizsgálva. Viszagondolva nagyon sok gyümölcsöt ettem, ami tele van ch-val, keveset ittam és mozogtam. Évekkel később áttértem egy másik étrendre , amit most nem fogok leírni, mert sokan támadnának, többet kezdtem el sétálni és 20 kiló ment le fél év alatt. Pedig csak túra volt hétvégente és közepes tempójú gyaloglás. Utána kislányom született, sajnos csak most 5 év után derült ki, hogy olyan szinten elcseszték a császárom, h endometriózisom lett és ezt műtéttel plusz gnrh-val kell kezelni. A műtét megvolt, jelenleg is hormont kapok. Rettentően féltem az újbóli elhízástól. Olyan szinten, hogy az első szuri előtt 1 hónappal 4,5 kilót dobtam le az 54 kgból.... 4 szurit kaptam eddig és egy grammot sem híztam,mert feleslegesen nem eszek...igen, az 50,5 és 51,5 közti súlyt most is tartom. Extrém esetekben pl láz, megfázás hirtelen felugrik 52,5 re.. nah ekkor egekben a vérnyomásom, h akkor kezdek hízni??? amúgy nem. Kérdező, ezeket azért írom le, mert hidd el, nagyon sokszor nekifutottam annak idején én is, aztán meg feladtam. Azt mondom, hogy keress más megoldást, mint a hagyományos dietetika. A folyadék az csakis ásványvíz legyen. Nálam szimplán az is már beindította a fogyást, h tiszta vizet ittam, napi 2,5 litert és a só jódozott volt. Amúgy maga az endometriózis is bezavarja a hormonokat...nah ekkor voltam 54,5 kiló és nem akart lemenni pl 1,5 kg sehogysem...nem mintha kellett volna, de azt a férjem is alátámasztotta, hogyha nem figyeltem volna oda így, simán és 10-es fljött volna. Szóval azt tudom tanácsolni, hogy gyalogolj minél többet napi 10 ezer min. (nekem napi 12 ezer-18 ezer közt vannak a lépéseim), legyél kitartó, vizsgáltasd ki magad, ne engedd, h lerázzanak.
2023. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

14 Inzulinrezisztencia , pcos ès más hormonàlis gondok.

Sajnos igaz le akarnak ràzni az orvosok , a magán orvos meg dràga és felírt olyan gyógyszert nekem ami mellett a munkám nem tudtam ellàtni.


De nem szeretném a kèrdèsem betegsègek tèmàba elvinni.

2023. okt. 19. 13:45
 16/41 anonim ***** válasza:
29%

"Az 55kgs kolléganőm röhögve tolja be mellettem a csokikat pèksütit. Gènlottó…"


Tobbet is mozog mint te minden bizonnyal. Nem kell mindent rafogni a genetikara.

2023. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
55%

16.


De van olyan is, aki léphet egy nap 20 ezret is a számláló szerint (heti szinten pedig 100 lépés felett van), mégse fogy semmit, normál étrend mellett. Még csak nem is nagyevő.

2023. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
16 Konkrétan egymással àtellenben ülünk napi 8 és fèl órát úgyhogy nem 😊 plusz ő autóval jár mindenhova én busszal és gyalog.
2023. okt. 19. 13:51
 19/41 anonim ***** válasza:
14 es vagyok. Pont, hogy at kell gondolni az etrendet. En se normal etrenden vagyok.
2023. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
65%

19.


A hosszan tartó legelészés nem mindenkinek megy. Különösen nem, ha húsevő közegből érkezel. Igaz csak halat meg csirkét eszem, de azt muszáj. Nem tudnék kizárólag zöldséget enni.

2023. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!