Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan nagy igényű és felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy igényű és felszínes lennék hogy az elhízott (80 kg feletti) nőkhőz nem vonzódok? Ettől incel lennék?

Figyelt kérdés
2023. nov. 12. 21:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
79%

12

Szerintem nem muszáj gyűlölni azt a csoportot, aki iránt nem vonzódsz, de te tudod...


Amúgy meg én jobban kedvelem a kövér nőismerőseimet annál, semhogy gyűlölködő szexistákat akarnék rájuk szabadítani. Tehát én azt mondom, hogy kövér nőkkel SE ismerkedjenek.

2023. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 anonim ***** válasza:
25%

9


Te nem felszínes vagy hanem anyagias goldigger. Ez se jobb a másiknál.

2023. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 anonim ***** válasza:
34%
14 Az amúgy mióta aranyásás, ha nem akarunk olyannal lenni, aki mérföldekkel le van maradva tőlünk?
2023. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 anonim ***** válasza:
6%

15


Mondok egy példát ott van Gizike. Gazdag családba született. Mindig ki volt nyalva a popója. Kapott saját lakást , autót stb a szüleitől. 30 éves koráig tanult addig luxusban tartották a szülei.


Most Gizike úgy keres férfit hogy az is legyen gazdag. Azaz előre gondolkozik hogy tovább halmozza a pénzt. Mostmár nem csak a szüleiét hanem a leendő partnerét is!


Szóval a nőnek minden a pénz anyagias …

2023. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 anonim ***** válasza:
71%

16

Igen, Gizikének olyasvalaki kell, aki hasonlóan jó családból származik. Mi is ezzel a probléma?

2023. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/108 anonim ***** válasza:
65%
Gizike nem akarja, hogy lehúzzák, és nem akar lejjebb adni a színvonalból, amit megszokott. Ez miért baj?
2023. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 anonim ***** válasza:
0%
13. Kb. a lányom lehetnél. Kicsit le vagy maradva hogy én kikkel ismerkedjek, de tőled elfogadom még ha harmat gyenge próbálkozás is volt. Lásd kivel van dolgod. Kicsi a világ, lehet hogy anyukádat is ismerem, feltéve ha nem volt 80kg. :)
2023. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 anonim ***** válasza:
77%

16.


Na és ez amúgy téged ez miért zavar? Mármint, nem kötelező összejönnöd Gizikével. Ez szerintem ilyen egó kérdés paliknál. Inkább szól ez rólad és önbizalomhiányodról mint Gizike gazdag családjáról. Így valóban könnyebb magyarázni a sikertelenséget, hogy áldozatot gyártasz saját magadból.

2023. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 anonim ***** válasza:
24%

Én meg olyan családban nőttem fel, ahol fel sem merült, hogy a szüleim kezet emeljenek egymásra. Olyan nagy probléma, ha nem akarok egy nőverővel összejönni csak azért, mert szegény szerencsétlen ezt látta otthon?


Leszarom, hogy rossz családból jön. Az én szüleim támogattak, ehhez pedig társult az én szorgalmam és munkám. Marhára nem érdekel, hogy ki miért van szar helyzetben, nem vagyok sem leleki, sem anyagi segélyszolgálat.

2023. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 anonim ***** válasza:
0%
NER-es vagy ős kommunista tolvaj családból származóak csak a saját fajtájukkal házasodnak. Milliárdokat loptak a szülők, és a kölykük is csak úgy tudott elérni vmit, szóval na megteheti az a csitri hogy válogasson.
2023. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!