Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan nagy igényű és felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy igényű és felszínes lennék hogy az elhízott (80 kg feletti) nőkhőz nem vonzódok? Ettől incel lennék?

Figyelt kérdés
2023. nov. 12. 21:32
 81/108 anonim ***** válasza:
62%

"Nem kell itt játszani az észt, a kövérek jobban izzadnak, ez tény. Le kell fogyni, ja hogy az már munkát igényel és egyszerűbb valami kamu betegséget mondani mentségül? Bocsi, én erről nem tehetek. :D"



● Nem kell itt jatszani az észt, a csórók boldogtalanabbak, ja hogy jól keresni, mar.mumkat igenyel? És egyszerubb valami kami betegseget mondani? Bocsi, errol nem tehtek.

2023. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/108 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom minek írogatsz ide mikor nagyon kövér pasi vagy. Tegyél ki egy képet bizonyítsd be hogy nem. Szerintem kövérebb vagy mint az összes itt válaszoló.
2023. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 anonim ***** válasza:
28%
Nem értem mit aggódtok a kövér nőkön és az izzadásukon. A guminő nem izzad és akkorára fújod amekkora neked tetszik. Más nőtök úgysem lesz, miért kell ilyeken forogni akkor nem értem??
2023. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/108 anonim ***** válasza:
17%
Én ugyan nem aggódom a kövér nőkön amíg vannak szerencsére az olyan agybeteg feministák mint ti nem tudják tönkretenni a prostizást.
2023. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 anonim ***** válasza:
0%
81 - a dagadek vagy aki keresi havi 400at vagy mire vered magad? 😂
2023. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/108 anonim ***** válasza:
56%
84 Szerintem aggódsz mert már ki is maradnak szavak a kommentedből. Figyelj, ne kínozd magad, egyél legalább egy falatot, mert különben már az agyad se forog, és állandóan aggódsz itt.
2023. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/108 anonim ***** válasza:
21%

#85


Ez a kettős mércés femcel tehén aki soha nem tud kb semmilyen értelmes választ kinyögni és csak anyiból áll a tudománya, hogy kérdéseket/kommenteket lemásolja és kicserél bennük pár szót.

2023. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 anonim ***** válasza:
0%
Leirtuk kb 30 alkalommal, hogy mindenki olyan párt választ, amilyet akar. Miért hisztiztek tovább? Senki nem akar rátok tukmálni senkit, szedjétek már össze magatokat.
2023. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/108 anonim ***** válasza:
52%

85

Nem vagyok annyora tulsulyos (62 kg) de jól keresek... legalább ez..

2023. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/108 anonim ***** válasza:
100%

#88


Dehogynem itt ha egy pasi leírja társ keresési gondjait soha nem a hasznos tanácsok jönnek neki hanem az, hogy másszon rá a tehén nőkre.

2023. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!