Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan nagy igényű és felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy igényű és felszínes lennék hogy az elhízott (80 kg feletti) nőkhőz nem vonzódok? Ettől incel lennék?

Figyelt kérdés
2023. nov. 12. 21:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:
35%
Igen, kérlek mondd el nekem hogy a teleportálás hol tart jelenleg és mi a fizika álláspontja. Vagy ha ez sehol se tart akkor valami hasonló dolgot amit kutatnak :) Köszi :)
2023. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nekem se kéne soha pufimalac...f
2023. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 anonim ***** válasza:
24%
31. Ohhh, zseniális vagy! Meg is húzom magam. Megtisztelő lenne ha közölnéd milyen területen végzel kutatásokat, hátha még felfedezem benned az egyik kollégámat! Persze gondolom nem fizikai, de hátha.
2023. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 anonim ***** válasza:
70%

"világ életemben imádtam azokat a helyzeteket, amikor a velem szemben álló ultra biztos volt magában velem szemben, aztán jött a kijózanító valóság!"


Felébredtél az álomból vagy mi történt?

2023. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/108 anonim ***** válasza:
1%

33. Aranyos kérdés de tényleg! :)


Kezdjük az alapoknál? Kvantum összefonódás? Mond valamit? Jelenleg fotonokkal végzünk kísérleteket, kapaszkodj meg, ezeket már több tíz km távolságra képesek vagyunk teleportálni. Hogy a jövőben mire számíthatunk az kérdés, de nem a fizikai akadályok miatt, de erről itt nem nyilatkozom.


Jelenleg a kvantumtechnológiák, technikák még nem olyan fejlettek mint a filmekben van,de már az is remek eredmény ha több km-es távolságra már az információ csak 10%-os veszteséggel érkezik meg.


Ha ez nem elég izgalmas, akkor ott a CERN, ez egy baromi hosszú részecskegyorsító A svájci-francia határon, hadron ütköztető. Antianyag kísérletek, antianyag csapdába ejtése, fekete lyuk vizsgálat, stb. Dióhéjban.

2023. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 anonim ***** válasza:
0%

36. A hozzád hasonlókkal töröltem fel a padlót! :) Ez történt. Na nem fizikális erőszak útján, de díjazom neked is a poénosnak szánt lekezelő kommentedet. Mondtam már hogy végtelenül türelmes vagyok és kitartó? Engem ez vitt és visz mindig is a sikerre. Gondoltam szólok.

Ezt nálad sokkal képzettebb, elismertebb emberek eszméletlenül respektálják bennem. Veled egyébként mi van? Semmi? Gondoltam.


Van egy rossz oldalam is. Szórakoztat más ember butasága, nagyképűsége, és ezt ki is szoktam használni. Figyu! Most pont egy ilyenbe vagy benne! :)

2023. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 anonim ***** válasza:
0%

Megtisztelő a leszavazgatás, ez már kínos nektek ugye? :) Értem én, nektek az incelek vagy kik a prédáitok, most meg már csak a kis piros ikon maradt.


Na ne már, dobjátok már be az intellektuális képességeiteket! Így már olyan unalmas!


Vagy térjünk vissza a 80kg-os nőkhöz?

2023. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/108 anonim ***** válasza:
44%

"Ezt nálad sokkal képzettebb, elismertebb emberek eszméletlenül respektálják bennem. Veled egyébként mi van? Semmi? Gondoltam."


Mármint, mit respektálnak? Ők nem tudják beírni a keresőbe hogy "fizika teleportálás" és kimásolni gyk-re egy cikket röviden?

2023. nov. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 anonim ***** válasza:
57%

14

Ó, akkor te összejönnél tulsulyos nővel?

2023. nov. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 anonim ***** válasza:
64%

39

Én készséggel elismerem, hogy jobban értesz a fizikához, mert a matekot ugyan imádtam, de minden más reál tantárgyat magasból leszartam, mert elképesztően untattak. Szóval nálam tuti többet tudsz, ebben nincs vita.


Viszont amit itt előadsz, az több, mint szánalmas...

2023. nov. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!