Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan nagy igényű és felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy igényű és felszínes lennék hogy az elhízott (80 kg feletti) nőkhőz nem vonzódok? Ettől incel lennék?

Figyelt kérdés
2023. nov. 12. 21:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/108 anonim ***** válasza:
4%

22

Persze, mert gazdasági büncselekmények szükségesek ahhoz, hogy a szülők ne legyenek önző, csóringer rohadékok...

2023. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/108 anonim ***** válasza:
0%
Így van ahogy az apja vagy anyja mondta ennek a nőnek, mindegy hogy van sok, akinek nincs az annyit is ér.
2023. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/108 anonim ***** válasza:
76%

"de tőled elfogadom még ha harmat gyenge próbálkozás is volt. Lásd kivel van dolgod. Kicsi a világ, lehet hogy anyukádat is ismerem, feltéve ha nem volt 80kg. :)"


Na végre, egy "b#sztam anyádat" poén, az utolsó menekülési pont amikor más nem jut valaki eszébe. Ha már harmat gyenge próbálkozások. :)

2023. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/108 anonim ***** válasza:
81%
Elképesztő, hogy akinek a szülei lusta semmirekellők, azok lenézik azokat a szülőket, akik dolgoztak és lemondtak a gyerekük javára.
2023. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/108 anonim ***** válasza:
76%

26

Hát igen, hogy képzelték? A gyerek meg, aki szeretetben, törődésben, támogatásban nő fel... A gyerek, akit tanulásra és munkára ösztönöztek, az hogy képzeli, hogy nem áll le valakivel, aki a kanyarban nincs hozzá képest???

2023. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/108 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk ha a 150 cm-es nő 80 kiló, az rosszabb, mintha a 175 cm-es nő ugyanennyi.

De kérdező, hamar lefogy a kedvedért, látja hogy te vagy az álompasija és mindjárt 55 kiló lesz, alig eszik csak rád tud gondolni, Karácsonykor mehet az eljegyzés, addigra le is fogy.

2023. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/108 anonim ***** válasza:
0%

25. Zseniálisan le lettél oltva, a labdát feldobtad, majd egy ovis durcis, poénosnak nem nevezhető válaszocskával akartál megsemmisíteni. Jót mosolygok rajtad, élőben, írásban a fölbe lennél taposva szövegileg, de most ettől eltekintek, nem vagyunk egy generáció, egy szint. Nekem nem kell felfelé kapszkodnom, mert nagyjából minden területen eléggé magasan vagyok. Ó, még szellemileg is, egy tudományos fokozat, nemzetközi kutatásokban való 14 éves részvétel elég jó. Az egyetemi éveim alatt elég rossz fiú voltam anno, de a lányok kapkodtak értem. Nem a 80kg-osak, vagyis úgy fogalmazok hogy ők nekem nem voltak eléggé szexik.


Te meg eléggé kis mimóza vagy, egyem a rózsaszín lelkecskédet. Annyira azért nem vagyok csúnya bácsi, hogy egy ilyen helyen beléd álljak. Inkább menj aludni, fontos a pihenés minden korban, megszépít!

2023. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/108 anonim ***** válasza:
77%
Bakker, egy brit tudós a gyakorin :)
2023. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/108 anonim ***** válasza:
57%

29.


Pff, két tudományos fokozattal és 15 év nemzetközi tapasztalattal ez annyira nem vágott földhöz.

2023. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/108 anonim ***** válasza:
0%

30. Lophatom? Ez akkora poén volt, hogy szakadok! :D

Értesz a fizikához? Belemenjünk most egy mini tudományos értekezésbe?

Vagy inkább privátba hogy ne legyen szét offolva a kérdés? Hagy nevessek már én is egész éjszaka, a világ életemben imádtam azokat a helyzeteket, amikor a velem szemben álló ultra biztos volt magában velem szemben, aztán jött a kijózanító valóság! Bizony ám, ezt már itt a gyk-n is megtapasztalta pár nagyszájú akivel találkoztam. Azóta jóban vagyunk, mert rendes vagyok és nem akartam genyó lenni.


Azért szórakoztató hely nekem a gyk, mert itt a többség hozzá van szokva, vagy legalább is azt gondolja vér buta, primitív h*lyegyerekek vannak, akik szenvednek a nőhiánytól. Jönnek a magukat okosnak tartó, leginkább női tagok, akik magukat bőven ezek fölé pozícionálják. Én meg itt szemétkedek, beszólogatok, csípős hangnemben beszélek, aztán máris jön a fölényes femina had, akik mint a kerszetes lovagok szent főldön, tolják az igét.


Menjél már aludni, mert ráncos leszel, a szép sima arc meg sokkal vonzóbb!


A CERN-ben jártál már? Ki jössz velem? Ez egy vissza nem térő alkalom! ;)

2023. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!