Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan nagy igényű és felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy igényű és felszínes lennék hogy az elhízott (80 kg feletti) nőkhőz nem vonzódok? Ettől incel lennék?

Figyelt kérdés
2023. nov. 12. 21:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 anonim ***** válasza:
80%

"A hozzád hasonlókkal töröltem fel a padlót! :)"

Ezt a szánalmas egó dumát 😅.


Kérdező. Miért lennél ezért incel? Nem tetszik egy 90 kilós és kész. Nekem se tetszik pl egy 100 kilós pasi vagy egy 160 centis, ettől nem vagyik férfigyülölő.

N 31

2023. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/108 anonim ***** válasza:
0%

40. Ebből kiindulva akkor bárki lehet bárki, sőőőőt, gondolj bele mi van akkor ha a chatgpt-t használja! Várj, kicsit előre szaladok! Elkezdesz ismerkedni valami ígéretes férfivel! Ő lesz a képen? Amit ír azt ő írja? Vagy mi van akkor ha beírja a chatgpt-be hogy "írj ismerkedős szövegeket nőknek 120 karakterben"?


Egyébként most teljesen igazat adok, ugyanis az emberiséget a kételkedés vitte előre, sőt Buddha mondta vala, hogy ne higyj senkinek! Szóval nálam a kommented most pontot ért, ugyanis én is 100%-ban kételkedő és 100%-ban szárnyaló ember vagyok. Pont ezért vagyok kutató! Ilyen voltam már kisgyereknek is. Köszönöm hogy ezt itt leírhattam.


Szumma, ne higyj nekem sem, ez támogatom, sőt senkinek sem, ez a tulajdonság nagyon hasznos az élet sok területén! Imádom az ilyen nőket, a párom is ilyen. Hát, a végén még kellemes beszélgetés lesz a vége. :) Oké, attól még bunkó a stílusom, nem kell szeretned. :)

2023. nov. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/108 anonim ***** válasza:
76%

Ezt ízlésnek hívják haver, van aki szereti a kövér nőket, van aki meg nem.

Incel akkor vagy ha se kövér, se átlagos, se sovány nővel nem tudsz semmit összehozni 😂

2023. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/108 anonim ***** válasza:
0%

43. Adj már légyszi egy szótárat hozzád, kiemelve ami nem sérti az egódat.


""A hozzád hasonlókkal töröltem fel a padlót! :)""

Erre mit mondjak? Ha ez az igazság, akkor nem tudom ezt máshogy megfogalmazni.


Sportoltál valaha? Csak kérdezem! Én igen, mindig tiszteltem az ellenfelet, ha győztem ha vesztettem. Egy kivétel volt, amikor az ellenfél lekezelő volt és nagyképű. Imádtam, mert ez extra erőt adott, és mentálisan könnyű volt kibillenteni. Na őket nem legyőztem, hanem felmostam velük a padlót.


Ilyenkor volt az, hogy az ő egójuk is azt mondta, hogy:


"Ezt a szánalmas egó dumát 😅."


Nem az én egómmal volt vagy van a baj, hanem aki nem tudja elviselni a vereséget. A vereség annak vereség aki annak kezeli. Nálam arról szólt hogy akkor és ott nem voltam jobb mint a másik. ebből mindig tanultam.


Most minősítsem a gyk élmezőnyét? Nem teszem. Inkább csak megjegyzem, hogy túl sokat képzelnek magukról emberileg, aztán az van hogy az egójuk nem fogadja el azt az egyszerű tényt, hogy mindenkinek lehet saját véleménye. Aztán hogy mindenkinek lehet saját stílusa. Ez nem engem minősít.

2023. nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 anonim ***** válasza:
57%
43 vagyok. Engem ne kérdezz, semmi közöd hozzá 😄. Csak az ilyen dumák elég nevetségesek. Amúgy se velem "vitázol".
2023. nov. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/108 anonim ***** válasza:
84%
A te egyéni preferenciád hogy akarsz-e kövér nőt vagy sem. Speciel nekem sem tetszenek, de még senki sem kérte rajtam számon 😂 Rajtad sem fogják.
2023. nov. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/108 anonim ***** válasza:
13%

#20: "Na és ez amúgy téged ez miért zavar? Mármint, nem kötelező összejönnöd Gizikével. Ez szerintem ilyen egó kérdés paliknál."


Azért, mert Gizike egy példa volt egy egyre növekvő társadalmi jelenségre és ez a jelenség egyre erősebben a nők irányába lejt már csak annak köszönhetően is, hogy egy nő számos szituációban win-win pozícióban van.


Ha jó családból származik, akkor nem csak a szülők támogatják, de a táradalom is, feminista programok, női kvóták, nők a STEM szektorba, stb. Amelyik nő érvényesülni akar, jobb korban nem is születhetett volna, mint a mostaniban.


Ha pedig rossz családból, 18 éves korától megléphet, egy nő sokkal könnyebben talál férfit, aki befogadja őt, illetve ha nagyon nem fér nála bele ilyesmi, akkor is házvezetőnő, gyerekfelügyelő, stb. Sokkal több olyan akár 0 képzettséget igénylő munka van, ami női, illetve főleg nőket keresnek, ha férfi jelentkezik ilyesmire, agybetegnek vagy rossz szándékúnak gondolják.


Ezen kívül ott van még az erotikus vonal, akár az OnlyFans, ahogy a klasszikus is szól, "az első milliómról ne kérdezzetek".


Szóval egy nő számos módon érvényesülhet akár családi háttér nélkül is, ezzel ő maga jómódúvá válva és utána meghúzva a határt, hogy innentől csak a maga szintjén illetve felette álló férfiak jöhetnek szóba.


Az idősebb 40-es, 50-es elvált generáció korában még a férfi volt a tehetősebb, sokszor a férfi oldalán lehúzva 10-15-20 évet olyan egzisztenciát ért el és olyan skilleket halmozott fel, amivel tehetős, jó módban él és ő is csak a maga szintjén vagy fölötte keres férfit.


Eközben a férfiaknál pont az ellentétes pólus adott. Ha a férfi jó családból való, jómódú, akkor fiatal srácként naivan őt nem a "megduglak aztán otthagylak" fenyegeti, hanem a "lehúzlak pénzről, élősködöm rajtad". Míg a nő X numerával "gazdagabb" lesz, addig a férfi X millióval szegényebb, mire észbe kap, benő a feje lágya, rutint szerez. Kritikusabb esetben a nőnél becsúszhat a gyerek és lelép a férfi, de szerencsére a törvény a nő oldalán áll teljes szigorával és az idő is a nőnek dolgozik (DNS, globalizáció, inkasszó-technikák, előbb-utóbb mindenkit megtalálnak), addig a férfi ha elpanaszolja, hogy lehúzta őt egy nő, vitte a lakás felét vagy az egészet, stb., mindenki kiröhögi meg kárörvend vagy megkapja, hogy a férfisors már csak ilyen.


Ha pedig szegény, akkor a kezdetektől úgy kezelik, mint egy leprást. Ha nagyon jó pasi is csak fuckboynak jó, komolyan egy nő sem akar kezdeni vele, max ha nagyon szerelmes, de akkor meg a családja, barátok akarják tűzzel-vassal eltiltani tőle és a valóság nem romantikus regény, ahol végül ennek ellenére is együtt maradnak.


És bármit is érsz el saját erőből, felejsd el, hogy bárki is elismeri. Ez a természetes, minimum, hiszen férfi vagy. Maximum azok irigyelnek meg puncsolnak, akik kölcsön akarnak kérni vagy szívességre pályáznak, vagy várják a bukásodat, hogy kárörvendjenek. Ha nem vagy benne a felső 10%-ban, semmi elismerést nem kapsz, szemben egy nővel, aki ha nő létére ért valami férfias témához vagy van egy nem büfészakos diplomája már sokan körülrajongják, hogy milyen szuper csaj.


Egy szó mint száz, a mai világban erősen a nőknek lejt a pálya. Ez pedig generációról-generációra egyre több "Gizikét" termel ki így vagy úgy, így az erőforrások is egyre inkább náluk összpontosulnak. Közben pedig bármennyire is feministák, az az egyenlőség határáig terjed, így csak a saját szintjük és felfelé keresgélnek.


Ez pedig egyre növekvő társadalmi feszültségekhez fog vezetni, mert egyre több lesz a perifériára szorult férfi és már nem csak azok, akik "megérdemlik a sorsukat" (nem mintha pl. hajléktalanságban vagy szegénységben is CSAK ÉS KIZÁRÓLAG azok lennének, ahogy fordítva, a csúcson is CSAK ÉS KIZÁRÓLAG dolgos, kivételes, szorgalmas, tehetséges emberek lennének, nem pedig érdemtelenek, akik jobban megérdemelnék a helycserét némelyik (nem mindegyik!) hajléktalannal).


Az élet nem feltétlenül igazságos. Ezen nem tudunk változtatni. Azon viszont igen, hogy olyan törvényeket alkotunk, ami a nők irányába csatornázza az erőforrásokat és időről-időre egyre több nőt emel a piramis csúcsai irányába, miközben egyre több férfi csúszik lejjebb anélkül, hogy ő maga lejjebb csúszna, csak a standard vonal emelkedik egyre jobban, ezzel pedig ha nem tud lépést tartani (és hogyan is tudna, amikor egyre több az EMBER a világon, a globalizáció is egyre erősödik, miközben a szakmák, főleg a jól fizető szakmák nagyrésze uniszex szakma, így még egy nő örökké érvényesülhet egy bájos mosollyal, kedveskedéssel, dekoltázzsal, addig a férfiaknak jó ideje meg kell tanulnia maximálisan gendersemlegesnek lenni vállalati környezetben, tehát az, hogy neki farka van és XY kromoszómája nem hogy nem segíti, de egyenesen hátráltatja bármilyen szakmai előmenetelben.

2023. nov. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/108 anonim ***** válasza:
87%

49

Te ugyanaz vagy, aki egy napja arról hisztizik, hogy az agresszív férfiak mennyire nagyszerűek? :D

Ugyanaz az ostoba, terjengős semmitmondás...

2023. nov. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/108 anonim ***** válasza:
17%

#26: "Elképesztő, hogy akinek a szülei lusta semmirekellők, azok lenézik azokat a szülőket, akik dolgoztak és lemondtak a gyerekük javára."


Az az elképesztő, hogy valakit annyira megrészegít a jólét, hogy ennyire fekete-fehérre szűkíti a valóságot, hogy aki szegény annak a szülei csak lusta semmirekellő emberek lehettek, míg aki jómódban él, ott mindenképp a szorgosság, műveltség és minden más netovábbjai.


Egyrészt a környezet, születési hely (országon belül is) elég erősen determinál, ahogy még olyan téren is, hogy melyik háztömbben laksz egy azon lakótelepen és kik a közvetlen falszomszédaid, másrészt éppen a műveltebb, világlátottabb embereknek kéne tudatában lenni annak, hogy egyre inkább elszakad a pénz a valódi (társadalmi, ökológiai, humanitárius) értékteremtéstől, sokszor ezeknek épp a szöges ellentétéért járnak kiemelkedő javadalmazások.

2023. nov. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 anonim ***** válasza:
42%

51

És mi van, ha azt mondom, hogy az ne vállaljon gyereket, aki nem tudja tisztességesen felnevelni, hm?


És igen, tisztességesen felnevelni egy gyereket azt jelenti, hogy megadom neki azt, ami egy jó és kényelmes élethez kell. Ha sportolni akar, akkor sportolhat, ha nehezen megy a tanulás, akkor magántanárt fizetek, ha kuszák a fogai, akkoe fogaszabályzó, ha van egy különleges hobbija, akkor finanszírozom és így tovább. Kiszarni egy gyereket, aztán valahogy életben tartani a legtöbbeknek sikerül, ez még nem gyereknevelés.


És igen, ha valaki nincs abban a helyzetben, hogy biztosítsa egy kutya szükségleteit, akkor nem kell kutyát venni. Ha nincs abban a helyzetben, hogy biztosítsa a gyereke számára a minőségi életet, akkor nem kell gyereket vállalni.

2023. nov. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!