Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan nagy igényű és felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy igényű és felszínes lennék hogy az elhízott (80 kg feletti) nőkhőz nem vonzódok? Ettől incel lennék?

Figyelt kérdés
2023. nov. 12. 21:32
 71/108 anonim ***** válasza:
73%

65

Annyira szeretném tudni, hogy a felelős gyermekvállalás melletti érvelésem nyomán hogyan sikerült végül tömeggyilkos gondolatokat nekem tulajdonítani. :)) Jójó, tudom, túloztál.


Mindenesetre mi a párválasztás kérdésköréből indultunk ki. A helyzet az, hogy bármennyire is szeretném, nem rendelkezem a szociológiai, kultúrantropológiai, pszichológiai, és geopolitikai ismeretekkel, hogy így az ebédszünet közben globális megoldási tervet dolgozzak ki a túlnépesedésre. Nem tudom, mi a megoldás, még csak halványan sem sejtem.


Viszont a téma a párkapcsolatokból indult, én pedig azt mondtam, hogy márpedig egy felelősségteljes pár akkor vállal gyereket, ha azt becsületesen fel tudja nevelni. És természetesen vannak vis maior esetek, halál, betegség, egyéni vagy globális gazdasági bukások képében, de akik eleve úgy vágnak a gyermegvállalásba, hogy egy pillanatig nem terveztek el semmit, azok semmirekellő, önző emberek, akik megnyomorítják a gyerekük jövőjét.


Én pedig nem kérek az efféle felelőtlen szülők termékeiből. Ahogy nem kérek abból, hogy nekem kelljen megtanítani a pasim arra, hogy ásításkor nem muszáj mindenkinek a manduládig látnia és bizony reggel-este fogmosás van. Nem az ő hibája, ha ezt nem adták át neki, de hadd ne kelljen ezzel foglalkoznom. Ugyanez igaz az anyagiakra.

2023. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/108 anonim ***** válasza:
0%

#71: Úgy, hogy ha teszel egy kijelentést, hogy mit kéne, hogyan kéne élni bizonyos embereknek, csoportoknak, az magával von bizonyos következményi, oksági láncolatot.


És mint MINDEN társadalmi probléma (beleértve az "ártatlannak" gondolt szemét eldobást is) amennyiben egyre nagyobb tömegek kezdenek aszerint élni az a társadalmat valamilyen irányba (pozitív vagy negatív) el fogja tolni és bizonyos kitikus tömeg felett már önműködő lesz és olyanok is abba az irányba kényszerülnek gravitálni (legalább színleg) akik amúgy marhára nem értenek egyet az adott dologgal, de mégsem akarnak úton-útfélen társadalmi vitákba bonyolódni. Pláne élőben, ahol nem tudsz nick mögé bújni és akár az állásodat, szakmai előmeneteledet, bármi mást is kockára tehetsz azért, mert a saját, a mainstream-től eltérő véleményedet kimondod kéretlenül VAGY arra hivatkozva utasítasz vissza valamit, vonódsz ki bizonyos csoporttevékenységekből.


"Én pedig nem kérek az efféle felelőtlen szülők termékeiből. Ahogy nem kérek abból, hogy nekem kelljen megtanítani a pasim arra, hogy ásításkor nem muszáj mindenkinek a manduládig látnia és bizony reggel-este fogmosás van. Nem az ő hibája, ha ezt nem adták át neki, de hadd ne kelljen ezzel foglalkoznom. Ugyanez igaz az anyagiakra."


A te saját individuális szemszögödből igazad van. Viszont mivel társadalomban élsz az ilyen jellegű kijelentés, viselkedés egyenlő a struccpolitikával. Adott egy probléma, amit meg is nevezel, foglalkozol is vele (hiszen tudatosan elkerülöd az ilyen embereket) viszont a megoldásban már nem akarsz részt venni, konstruktív nem szeretnél lenni, eltolod magadtól, mondván, hogy "oldják meg mások" de persze éppen csak nem teszed hozzá, hogy "úgy, hogy a végeredmény neked is elnyerje tetszésedet".


Ha elég sokan viselkednek így, akkor az előbb-utóbb a te problémád is lesz, vagy ha lesz gyereked (felelősségteljes párkapcsolatból) akkor majd az övé. De már akkor is a te életedben is erősen érezni fogod az egyre erősödő mellékhatásait a szőnyeg alá söpört problémáknak.


És senki nem kérte tőled, hogy csapj fel szociológusnak és szenteld hátralevő életedet társadalmi problémák megoldására, csak annyit, hogy óvatosan az ilyen markáns véleményekkel és kijelentésekkel, mert talán te személy szerint nem sok vizet zavarsz, de mikor egy női magazin véleményvezér újságírónője vagy egy influencer fakad ki hasonlóan, azt talán soktízezren, sokszázezren példaképnek tekintik és ők még annyit sem fognak belegondolni, mint a gondolat szerzője. Csak a főcímet vagy pár jól hangzó idézetet böfögnek vissza újra és újra, mikor felmerül a probléma, ezzel tovább és tovább élezve azokat a társadalmi problémákat, amiket MEG KÉNE OLDANI.


Nem neked, nem is nekem, de valakiknek mindenképp. Foglalkozni kell vele.

2023. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/108 anonim ***** válasza:
12%

Brühühü... már megint a nőknek olyan nehéz az életük, ők az áldozatok, nekik annyira de annyira nehéz az élet. A nap minden percében üldözik, verik, megalázzák őket, a munkahelyen folyamatosak a zaklatások, a főnököt óránként kell lesz*pni, a férfi bérek 20%-át kapják csupán. Otthon ugyancsak verik őket, ellenben makulátlan háztartást vezetnek, az ágyban vadmacskák, minden percben tökéletes a külsejük. 3 gyerek mellett most szerzik az 5. diplomájukat, persze 2 mellék állás mellett. A férjük egy moslék, de hát minden férfi az. A nők sosem nézik a férfi külsejét, igaz minek is, a nők sosem választanak, a férfiak elrabolják őket és rabszolgaként tartják.


Igaz-e 71-es pici fiúcska? Már jobban nem tudsz benyalni a százalékokért a nőknek? Gyalázatosan papucs vagy! Egy igazi férfiak szégyene, gondolom otthon szivárványos a takaród.

2023. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/108 anonim ***** válasza:
9%

73 - Ja, azt közben ő a legnagyobb hokikirály otthon. Biztos még sosem volt nővel. :D


A dagadt csajok meg undik, offosak. Igénytelen nőkkel, köszi nem szeretnék kapcsolatot létesíteni. Ők sem szeretik a pocakos csávókat, ugyanezen indokok miatt.

2023. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/108 anonim ***** válasza:
26%

73

És azt hogy sikerült leszűrni, hogy férfi vagyok? :D


Még a "pasim" szót is leírtam a kommentemben. (71)

2023. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/108 anonim ***** válasza:
18%
75 - Akkor egy dagadt csaj lehetsz, aki megsértődött azon hogy valaki a kendőzetlen igazságot lemeri írni és nem osztja azt hogy az igénytelen, dagadt csajok elvárásai is az egekben vannak a férfiak felé. :D
2023. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/108 anonim ***** válasza:
34%

76

Te most vagy következetesen összekeversz valakivel, vagy nem olvastad el a kommentemet. Szóba sem hoztam a kövér nőket, és egy szóval sem mondtam, hogy a férfiak nem választhatják meg, hogy kivel legyenek.


Szerintem valamit félreértettél.

2023. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/108 anonim ***** válasza:
52%

"minden percben tökéletes a külsejük."


Ja hogy neked ez kell, hát rossz életed lehet, hogy nem mos minden nap hajat miattad minden nő. Sőt némelyeknek lenövésük van, vagy épp hülyén válogatták össze a ruhákat, karikás a szemük vagy lespórolták a láthatatlan sminket (amit nem vesztek észre) te meg visszamaradtál miattuk a fejlődésben hogy ilyen nőket kell nézned. Nem baj ott van neked a poresz, ott olyan filmet választasz magadnak amilyet akarsz, ott mindig mindenki frissen fodrászolt és retusált 🤣

2023. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/108 anonim ***** válasza:
52%
66-os nagyon eltévedtél a kommentek követésében, én konkrétan inkább sovány vagyok, de nem minden kövér izzad fogd már fel a csökött agyaddal. Bár szerintem olyan neked még csökött sincs. Lehet hogy nagyon kövér voltál, izzadtál szex közben és most ezzel magadból indulsz ki. Nehogy egyél ma valamit mert megint visszaesel vagy 10 év múlva gurulni fogsz és már eleve ettől rettegsz.
2023. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/108 anonim ***** válasza:
6%
Érdekes látni, hogy mennyire besértődtek azon a feminista femcelkék,hogy egyetlen éppeszű pasi se akarna kezdeni egy túlsúlyos nővel.
2023. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!