Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos férfiak, ti miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos férfiak, ti miért nem ismerkedtek, hívtok meg nőket randizni?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett: én is magányos férfi vagyok és én sem ismerkedem már, de nekem jó okom van rá. kíváncsi lennék, másoknál mi a fő ok, ami miatt inkább nem is próbálkoznak.

2023. nov. 20. 00:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

Lelkileg egy roncs vagyok, nem tudnék fent tartani szerintem egy egészséges kapcsolatot, hiába szeretnék.


Pedig lenne igényem intelligens partnerre aki szeret, de ő nála meg úgyis az lenne, hogy úgy gondolnám sokkal jobbat érdemel.

2023. nov. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Nincs sok önbizalmam, nincs jó dumám. Sajnos ilyen a személyiségem, csendes típus vagyok. Nem nagyon próbálkoztam lányoknál Aztán pedig azt se tudom hol ismerkedjek. Nem járok sehova mert nincs kivel.
2023. nov. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%
10# a környezetemben pedig /munkatársak, rokonok, iskolatársak/ mindenki a való életben ismerte meg a párját. Sport, konditerem, nyelvtanfolyam, szakmai tanfolyam, kiállítás, koncert, kulturális est, rokoni program, metro, bevásárlás közben, utazás, sakkdélután, ilyesmik. /20-as 30-as korosztály/
2023. nov. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%

"munkatársak, rokonok, iskolatársak/ mindenki a való életben ismerte meg a párját. Sport, konditerem, nyelvtanfolyam, szakmai tanfolyam, kiállítás, koncert, kulturális est, rokoni program, metro, bevásárlás közben, utazás, sakkdélután, ilyesmik"


Ezt te se mondod komolyan???? Ez annyira mesebeli szöveg állandóan hallom de akkora kamu. Senki nem szedett fel még így nőt.


37F incel

2023. nov. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
14# te nem, más meg igen.
2023. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%

3

Akkor miert nem jössz össze te is 🐖🐷-val?

Szívesen! 😇

2023. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%

14

Sakk oldalon ismertem meg a ferjemet! 😊 (igen, ő kezdeményezett)

2023. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nézzük sorban:

- Nem tudok kommunikálni, értsd: átlagos férfiként nem tudok magamról átlag feletti képet sugározni, ami alapvető az ismerkedésnél.

- Önbizalomhiány: bár én ezt nem érzem igaznak magamra, de másoktól már többször megkaptam. Valószínűleg összefüggésben van az előzővel.

- Otthon ülök, nem járok sehova: bár ez sem teljesen igaz, de tény, hogy ha elmegyek valahova, akkor sem vagyok társaság középpontja, sőt kifejezetten kellemetlenül érzem magam, ha mások próbálnak azzá tenni.

- Csúnya vagyok: ezt konkrétan nem mondanám, kb. teljesen átlagos.

- Csóró vagyok: kihez, mihez képest? Nem vagyok eladósodva, van házam, autóm, némi tartalékom, igaz egyik sem kirívó. Kb. ebben is az átlag.

- Egészségügyi gondok: szerencsére nincsenek.

- Túl sokat csalódtam: ez is olyan, hogy mihez képest? De nem tartom ezt sem kirívónak.

2023. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya vagyok és szar a kisugárzásom (önbizalomhiány, önutálat), ami taszítja a nőket. Nem is nagyon járok sehova, szóval bezárult a kör, nem is látok nőket, max. az utcán.
2023. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Otthon ülő lettem!

Pedig csak néhány hét múlva leszek hetven.

Daganat miatt műtöttek, majd hónapokig kemó amelytől elment még az élettől is a kedvem. Majd másik daganat, sugár kezelések, mai napig tartó hormon kezelés, melyektől már nem érzem magam normális embernek!

Senkinek sem hiányzik egy beteg lelki sérülté tett ember és ez részemről érthető is. Még daganattal élők klubja sincs ahol hasonló sorsú emberekkel lehetne ismerkedni, barátkozni.

Meg kell tanulni ilyennek elfogadni és élni a maradék időt. Ez van ezt kell szeretni s lehetőleg csak a jót észre venni s amennyire lehet, azokat megélni mely nagyon nehéz és ember próbáló. Amúgy a kocka forog, hol fent, hol lent!!

2023. nov. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!