Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos férfiak, ti miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos férfiak, ti miért nem ismerkedtek, hívtok meg nőket randizni?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett: én is magányos férfi vagyok és én sem ismerkedem már, de nekem jó okom van rá. kíváncsi lennék, másoknál mi a fő ok, ami miatt inkább nem is próbálkoznak.

2023. nov. 20. 00:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
77%

csóró vagyok, meghíztam, mindjárt 30 és anyámmal élek, nincs jövőképem, előzőekből kifolyólag önbizalmam se.

őszintén kinek kellenék? ha meg kellek is, milyen lenne a kapcsolat, meddig tartana? előbb rendbe kell szednem magam, addig nem akarok egy ilyenbe belevágni,

ennyi az okom

2023. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Hyron ***** válasza:
42%
Az én elképzeléseimhez nem találtam olyan párt aki viszonylag ezeket a nézeteket(hosszú tartós romantikus kapcsolat, közös jövőképpel) gyakorolná, ellenben rengeteg olyat aki csak megjelenni, menozesre vagy pénz miatt volt velem pedig nekem egyáltalán nem vágyam semmi felé anyagiasság. Egy szónak is száz a vége túl sok csalódás és remény vesztetség. 21/F
dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!