Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednél olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyan férfivel aki nem akar mindenre meghívni, lakásában ingyen tartani?

Figyelt kérdés

Nőkhöz szól a kérdésem! Ha egy férfivel randizol és ugyan meghív egy kávéra , sütire, moziba , túrára , fesztiválra stb de jelzi hogy ha összejöttök!! Utána nem fogja neked megvenni a ruhákat , sminket , cigit , energiaitalt , nem fizeti a fodrászod , hobbidat stb. Ha oda költözöl a lakásába , alberletebe akkor a költségek felét állnod kell. A kaja részedet is. És dolgoznod kell ahogy neki is. Azaz nem fog ingyen tartani amíg te otthon (nala ) feküdnél amíg ő szamár módjára kettőtökre melózik.


Ilyen férfi neked kuka akit nem lehet anyagilag kihasználni?


dec. 7. 08:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
97%
Eddig se kellett engem eltartani, mindig is volt munkám. Odaköltözni nyilván nem fogok, elég otthon fizetnem a rezsit.
dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:

1


Otthon? Szuleiddel laksz még ? Hány éves vagy?

dec. 7. 09:03
 3/66 anonim ***** válasza:
96%

Férfiként mondom:

Két fajta nő van. Az egyiknek magától értetődő mindez és megsértenéd a gondolattal is, hogy ki akar használni. Ő nem fogja jó néven venni, ha ezt így rázúdítod.

A másiknak magától értetődő, hogy azért akar összejönni veled, hogy könnyű életet biztosíts neki. Ő meg összejönni sem fog veled, mert egy sóher bunkónak fog tartani, ergo ő sem veszi jó néven, ha rázúdítod. :D


Nekem az első típusú párom van és becsülöm érte. De néha már engem zavar, hogy még egy kajára meghívásnál is győzködni kell, hogy én állom most.

dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
97%
1-es vagyok. 33 vagyok, saját házam van. 5-8 éven belül a ház nem lesz eladó, ha a férfinél vagyok ennek a háznak akkor is van fenntartási költsége úgyhogy nekem így nem érné meg.
dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
91%
Nem ismerkedek olyan zombikkal, akik így gondolkodnak a nőkről.
dec. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

Mint a kérdésben is írtam az alap illem/ udvariasság megvan bennem az ismerkedési szakaszban.


Viszont volt egy nő akivel 1x találkoztam és volt egy másik akivel csak interneten csevegtem. Mindkettő azt kérte hogy lakására rendeljek neki ebédet csak “úgy” mert éhesek voltak. Egyértelmű lehúzás szagú. És mivel 2 különböző nő volt azt kell hogy feltételezem hogy ez már gyakori eset.

dec. 7. 09:11
 7/66 anonim ***** válasza:
89%
Nálam red flag, akinél ez felmerül. Nőt "tartani". Az ilyennel teljesen máshogy nőttünk fel.
dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

4


Érthető. Akkor viszont a leendő partnereddel tudok felváltva egymáshoz járni /aludni 1-1 napra. Semmi rossz nincs benne ha két felnőtt össze jár kúrni meg időt tölteni.

dec. 7. 09:13
 9/66 anonim ***** válasza:
90%
2 nő az neked gyakori?
dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
92%
Van lakásom, és elgondolkoznék, milyen proli riibiket tart vonzónak amúgy ez a pasi, hogy nála ez az alap "nő".
dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!