Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednél olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyan férfivel aki nem akar mindenre meghívni, lakásában ingyen tartani?

Figyelt kérdés

Nőkhöz szól a kérdésem! Ha egy férfivel randizol és ugyan meghív egy kávéra , sütire, moziba , túrára , fesztiválra stb de jelzi hogy ha összejöttök!! Utána nem fogja neked megvenni a ruhákat , sminket , cigit , energiaitalt , nem fizeti a fodrászod , hobbidat stb. Ha oda költözöl a lakásába , alberletebe akkor a költségek felét állnod kell. A kaja részedet is. És dolgoznod kell ahogy neki is. Azaz nem fog ingyen tartani amíg te otthon (nala ) feküdnél amíg ő szamár módjára kettőtökre melózik.


Ilyen férfi neked kuka akit nem lehet anyagilag kihasználni?


2023. dec. 7. 08:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexkapcsolat kell neked akkor minek randizol egyáltalán?
2023. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2023. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:

41


Azért adjuk meg a módjàt. Nem az aldiban akarom megdugni.

2023. dec. 7. 10:59
 44/66 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál, az az alap. Eszembe se jutna másképpen, nekem is van életem, nekem is vannak terveim, miért neki kéne fizetnie?
2023. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
100%

Ha felhívja a figyelmem az gáz. Az már azt jelenti hogy úgy kezel, mintha én a nyakán akarnék élni és nem lennék egy normális emberi lény aki tisztában van azzal hogy nem cukros bácsit, hanem partnert keres.

Az ember szeret hasznos lenni, ez motiválja az életben. Ahogy vannak ingyenélő nők, úgy ingyenélő pasik is, hogy ismeretlenül is ennek feltételez az sértő és ott hagynám a pitlibe.

2023. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%
Ez alap, amiről te besz a haszonélvező nőkre és férfiakra érvényes.
2023. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
97%
Incifincike! A nők alapból dolgoznak és nem a pasijuk fizeti azt a listát, amit felsoroltál.
2023. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
100%

3-assal értek egyet.


1. Ha nem lehúzásra megy, akkor a nő eleve nem fog kihasználni, tehát beszáll, nem kell győzködnöm.


2. Ha lehúzásra megy, akkor meg keres mást.


Ennyi a történet.

2023. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
86%

Nem ló vagyok,hogy tartsanak.Randin még sose fizettem.Nem szeretem,ha vesznek nekem valamit,csak nagyon komoly kapcsolatban,évek multán.Ha összeköltözünk közös kassza van.Én nem sajnálom a pénzt arra,akivel vagyok,ő se sajnálja rám.Szoktunk egymásnak apróbb és nagyobb dolgokat venni.Dolgozok,nem is lennék kiszolgaltatott helyzetben.Spórolt pénzem mindig volt,lesz is,csak az összeg változó.

Ilyen kapcsolatba nem mennék bele.

Ezenkívül nekem is vannak elvárásaim.Dolgozzon,ne legyen hülye,magától álljon fel neki és bírja sokáig,ha van időnk órákat szexelni.Ne szóljon bele,hogy mire mennyit költök.A kutyáim és macskáim maradnak,senki miatt nem dobom ki.Tudjon főzni,takaritani,értsen valamennyire a ház körüli dolgokhoz.

Hirtelen ennyi jut eszembe.

2023. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
97%

Otthon? Szuleiddel laksz még ?


Nyilván fel se merül, hogy egy nőnek lehet saját ingatlana. Vagy saját albérlete. Csakis az anyjától a pasijához akar cuccolni, aki fizeti a Hellt meg a cigit. Aha, értem.

2023. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!