Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednél olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyan férfivel aki nem akar mindenre meghívni, lakásában ingyen tartani?

Figyelt kérdés

Nőkhöz szól a kérdésem! Ha egy férfivel randizol és ugyan meghív egy kávéra , sütire, moziba , túrára , fesztiválra stb de jelzi hogy ha összejöttök!! Utána nem fogja neked megvenni a ruhákat , sminket , cigit , energiaitalt , nem fizeti a fodrászod , hobbidat stb. Ha oda költözöl a lakásába , alberletebe akkor a költségek felét állnod kell. A kaja részedet is. És dolgoznod kell ahogy neki is. Azaz nem fog ingyen tartani amíg te otthon (nala ) feküdnél amíg ő szamár módjára kettőtökre melózik.


Ilyen férfi neked kuka akit nem lehet anyagilag kihasználni?


dec. 7. 08:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:

19


Együtt vannak egy napot mondjuk és nem esznek semmit? 🤣 Vagy legyen pénz kidobas mindig étterem akármi 20 ezrekért, ahelyett hogy fele árból csinálnának valamit enni? Miért baj az ha egy férfi szereti a klasszikus férfi - női felállást és értékeli ha a nő ügyesen főz?

dec. 7. 09:37
 22/66 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket én se akarok, mert nem szeretem őket és nem életcél. Amit te akarsz az szexkapcsolat. Ilyen esetben tényleg semmire nem kell a nőt meghívni. De ezt az elején kell ismerkedésnél tisztázni hogy együtt főzni azt szeretnél meg szexelni. Biztos van olyan nő aki benne lenne egy ilyen kapcsolatban. Én akivel csak szexelek azzal biztos nem szeretnék főzni.
dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi, de undorító vagy! Szerintem semmilyen nőt ne „tarts”! Én amúgy ismerkedési szakaszban sem várom el, hogy a pasi meghívjon folyton, el se fogadom, csak hébe-hóba, sőt, adott esetben vissza is hívom, de ha ilyen tahó monológot hallanék, azonnal kuka lenne az „úriember”!
dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
80%

20#

Ès hány olyan férfi van aki meg egy nőn élősködik.

Neked inkább az fáj, hogy te nem tudnád ezt megtenni, hogy eltarts egy nőt is. Leírtad, hogy nincs elég pénzed, egy gyereket se tudnál felnevelni. Ezzel nincs is baj, de ilyen feltételekkel nekifutni egy kapcsolatnak, a világ legnagyobb hülyesége. Mert ebből jó nem sülne ki.

Csak példaképpen, nem fizetnél neki kaját.

Én nem tudnám azt megtenni, hogy veszek kaját, főzök belőle és a páromnak nem adok, mert ő éppen pont nem vett semmit.

Napokban voltunk vásárolni, csak nálam volt pénz. A párom nézegetett egy terméket hogy milyen praktikus lenne a munkájához, majd visszatette. Én meg betettem a kosárba és megvettem.

dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
88%
Lehet enni csak hideg kaját és akkor nem kell főzni. Amit te szeretnél az házvezetőnő. Van ilyen szolgáltatás csak meg kell fizetni.
dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
19%

Miért baj az ha egy férfi szereti a klasszikus férfi - női felállást és értékeli ha a nő ügyesen főz?


El vagy tévedve.

Klasszikus férfi:

Egy férfi előzékeny, egy férfi udvarias, egy férfi erős, egy férfi mindent megold, egy férfi céltudatos, egy férfi dönt, egy férfi humoros, egy férfi tudja mit akar, egy férfi nem adja fel, egy férfi a jég hátán is megél.😉

dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:

(Ès hány olyan férfi van aki meg egy nőn élősködik.)


Egy ilyenről sem tudok az ismeretségi körömben.

dec. 7. 09:46
 28/66 A kérdező kommentje:

25


Ezt csak a lusta nők hajtogatják.

dec. 7. 09:48
 29/66 anonim ***** válasza:
100%

27#

Persze persze. Ezt is csak a nők tudják. Amúgy meg a haverod miért nem rakta ki 11 év alatt a nőt? Azért csak jó volt, ha ennyi ideig vele volt.

dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
100%

A kaja lakásra rendelesről:


Az egész internet tele van lehuzos, csaló férfiakkal és nőkkel. Miért pont a társkeresők lennének kivételek?

dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!