Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednél olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyan férfivel aki nem akar mindenre meghívni, lakásában ingyen tartani?

Figyelt kérdés

Nőkhöz szól a kérdésem! Ha egy férfivel randizol és ugyan meghív egy kávéra , sütire, moziba , túrára , fesztiválra stb de jelzi hogy ha összejöttök!! Utána nem fogja neked megvenni a ruhákat , sminket , cigit , energiaitalt , nem fizeti a fodrászod , hobbidat stb. Ha oda költözöl a lakásába , alberletebe akkor a költségek felét állnod kell. A kaja részedet is. És dolgoznod kell ahogy neki is. Azaz nem fog ingyen tartani amíg te otthon (nala ) feküdnél amíg ő szamár módjára kettőtökre melózik.


Ilyen férfi neked kuka akit nem lehet anyagilag kihasználni?


2023. dec. 7. 08:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
0%

Én olyan nőt is ismerek aki gyrosért meg fuvarért szop le valakit.

Dologtalan riherongy amúgy.

2023. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
100%
Csak aki ilyen ócskákkal ismerkedik, az mégis mit vár?
2023. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
3%
Pont arról beszél hogy az ilyeneket akarja megúszni. Megértem.
2023. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
100%
AKivel csak ilyenek állnak szóba, annak figyelnie is kell,.
2023. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
43%
Én nem állok szóba ilyenekkel, szerencsére el is kerülnek, inkább úgy fogalmaznék hogy ilyenek is vannak.
2023. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs bajom, ha nem tart el. Azzal lenne, hogy akkora tahó és paranoiás állat, hogy ezt ilyen formában kijelenti egy jól sikerült randi után, arra utalva, hogy az az alapvetés nála, hogy én golddigger vagyok. Meg azért, na, első randi után azért ki szokott derülni, hogy már én is dolgozom... ha ezek után arra célozgatna, hogy nekem dolgoznom kell... na, elég röhejes.
2023. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:

56


🤣


paranoiás Inkább te vagy. Te gondolod azt hogy a férfi rosszat gondol rólad ha tisztázni szeretnè ezeket a dolgokat.

2023. dec. 7. 19:05
 58/66 anonim ***** válasza:
96%
Semmiképen sem ismerkednék olyan férfivel, akinek a szükészlete és fogalmazása olyan, mint a tied.
2023. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
100%

" Te gondolod azt hogy a férfi rosszat gondol rólad ha tisztázni szeretnè ezeket a dolgokat."


AKi ezeket tisztázni szeretné, azzal nem lesz második randi. Ilyen komplexusos, nőket "tartani" kifejezést használó alakokkal mondjuk az első randiig sem jutnék el.

dec. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
97%
Veszélyes újfajta trend terjed a bűnöző nők között. Az újfajta lehúzási módszer a csípős gyrostálazás nevet kapta. A módszer lényege hogy a bűnöző nő megismerkedik a gyakorikerdesek internetes oldalon a férfi áldozattal, majd találkozót beszél meg a sértett lakására. Ott idővel trükkös módon éhséget színlel, majd a sértett róvására rendeltet magának egy gyros tálat, amit a helyszínen elfogyaszt. Ezekután minden kommunikációt befejez a sértett férfival, távozik a tetthelyről, majd az ajtón kívül jól kikacagja, és már szervezi is le másnapra valaki mással a következő ingyen ebédet. Figyeljen oda mindenki kiket enged be a házába, és legyen nagyon résen ha hirtelen ételrendelés kerül szóba. A csalók köztünk járnak.
dec. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!