Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednél olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyan férfivel aki nem akar mindenre meghívni, lakásában ingyen tartani?

Figyelt kérdés

Nőkhöz szól a kérdésem! Ha egy férfivel randizol és ugyan meghív egy kávéra , sütire, moziba , túrára , fesztiválra stb de jelzi hogy ha összejöttök!! Utána nem fogja neked megvenni a ruhákat , sminket , cigit , energiaitalt , nem fizeti a fodrászod , hobbidat stb. Ha oda költözöl a lakásába , alberletebe akkor a költségek felét állnod kell. A kaja részedet is. És dolgoznod kell ahogy neki is. Azaz nem fog ingyen tartani amíg te otthon (nala ) feküdnél amíg ő szamár módjára kettőtökre melózik.


Ilyen férfi neked kuka akit nem lehet anyagilag kihasználni?


dec. 7. 08:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
85%
8-ashoz: ez nem kapcsolat amit írsz, erre pont nincs szükségem. Csak szexelni meg senki nem fog hozzád költözni mindegy hogy pénzeled-e.
dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:

9


Hát mindenképp gyanús 2 eset rövid időn belül. Lehet ez az új trend lehuzasra . Éhesek akkor a talonban tartott ferfiakkal oda rendelgetnek házhoz kaját.

dec. 7. 09:20
 13/66 anonim ***** válasza:
87%

Szóval a beetetős szakaszban közlöd, hogy ez csak beetetés? :D :D :D Fordítsuk meg! Elmondom neked, hogy most baromi kedves vagyok veled, nézd, a kedvencedet készítettem, de ha összejövünk, felejtsd ezt el! Akkor már főzz/rendelj, ha enni akarsz, az én kajámból nem fogsz kapni, nem azért főztem, hogy téged etesselek...

Nem lenne egyszerűbb, ha nem adnád elő magad gáláns úriembernek, ha valójában nem vagy az?

dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
100%

2 eset nem gyanús. Az még simán lehet az, hogy te nem választasz normális embereket.


Ha azt mondanám, én nőként találtam két ilyen éhenkórász pasit, nem azt mondanád, hogy jobban szűrjek?

dec. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:

11


Komoly kapcsolatra nem biztos hogy lenne időm. És 35 évesen pl gyereket se akarok már senkitől. Az anyagi feltételeket sem tudom megteremteni. Láttam a saját családom példájából hogy rossz szegény gyerekként felnőni. Nem akarnám ugyan ezt a saját gyerekemnek. De férfiként még nagyon aktív vagyok és tudom mindenki azt hiszi ő még fiatal. De én tényleg nem vagyok még el használva . Szóval pár évig szex még jó lehetne valakivel.

dec. 7. 09:25
 16/66 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mondja. Ezek szerintem alap dolgok, amiket nem kell mondani; alap esetben az jönne le belőle hogy nincs rólam nagy véleménnyel.
dec. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
86%

Nem költöznék oda már. Minek nehezíteném ezzel az életemet?

Lejön az írásból is, hogy kb olyan lennék mint egy albérlő. Majd egy esetleges vitánál folyamatosan a fejemhez lenne vágva az hogy nem az én házam, nekem itt nincs beleszólásom stb..

Egy kapcsolat a kölcsönösségen alapul. Amikor a párom nálam lakott ès nem volt 5 hónapig munkája eszembe se jutott az hogy szálljon be a rezsibe, vagy ne adjak neki kaját, mert most éppen nem tud fizetni.

Szűkösen de megvoltunk.

Sose feleztünk soha semmit, nem számoltuk ki forintra kinek mennyit kell beleadnia valamibe.

dec. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:

13


Azért ez nem teljesen ugyanaz. Amúgy szeretnèk olyan partnert akivel együtt lehet főzni. Viszont előny ha otthonos a konyhában amúgy. Sok mai 30 alatti lány / nő nem házias. És a meki rendelésből áll a főzési tudományuk.

dec. 7. 09:28
 19/66 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarsz komoly kapcsolatot, de etessen? Te nagyon el vagy tévedve.
dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:

17


A legjobb barátomon 11 évig élősködőt egy nő. Azzal hogy keres ő is munkát. Néha dolgozott pár hetet a 11 ev alatt. Mikor szakítottak alig tudta kirakni a lakásból.


Ezt csak úgy elrettentő példának.

dec. 7. 09:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!